PDA

View Full Version : سوال: مشکل استفاده از FileUpload زمان PostBack شدن Button

masoud_dmp
یک شنبه 17 شهریور 1392, 10:06 صبح
سلام دوستان
مشکل من اینه که زمانی که فایلی رو (عکس) در داخل FileUpload میارم و میخوام با کلیک بر روی Button مشخصات FileUpload رو جای دیگه استفاده کنم ، با PostBack شدن Button دیگه فایلی بر روی FileUpload وجود نداره ، یعنی FileUpload.FileName دیگه قابل دسترسی نیست.
چیکار کنم که با PostBack شدن Button ، مشخصات FileUpload.FileName همچنان در دسترس باشه و از بین نره ؟

masoud_dmp
دوشنبه 18 شهریور 1392, 05:32 صبح
کسی نیست بتونه مشکل منو حل کنه ؟

Tender_1372
دوشنبه 18 شهریور 1392, 08:26 صبح
دوست عزیز شما از UpdatePanel استفاده میکنین توی فرمتون؟

MKalami
دوشنبه 18 شهریور 1392, 09:17 صبح
این روش ممکنه دقیقا چیزی که میخواهید نباشه ولی به من جواب داده.

وقتی صفحه شما PostBack میشه فایل انتخابی رو جایی ذخیره کنید و دیگه FileUpload رو به کاربر نشون ندید به جاش یه لیبل حاوی مشخصات فایل بذارید که کاربر متوجه بشه فایلتون رفته سمت سرور.

masoud_dmp
سه شنبه 26 شهریور 1392, 18:56 عصر
دوست عزیز شما از UpdatePanel استفاده میکنین توی فرمتون؟

یعنی اگه استفاده کنم دیگه زمان پست بک مشخصات FileUpload.FileName قبلی در دسترس هست ؟

fakhravari
سه شنبه 26 شهریور 1392, 22:16 عصر
نمیشه این کنترل :بامزه:

mohammad kafiyan
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 11:36 صبح
خوب چرا از viewstate یا hidden fild استفاده نمی کنید؟؟؟
و یا از control فایل آپلود ajaxcontroltoolkit استفاده نمی کنید

sg.programmer
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 17:25 عصر
سلام دوستان
چرا وقتی از UpdatePanel استفاده میکنم اسم فایلی که داخل FileUpload1.FileName هست در موقع ای که روی دکمه (ذخیره) کلیک میکنم اون فایل نال میشه و اگر UpdatePanel را حذف کنم درست میشه؟
---------
و چطور میتونم با انتخاب یک فایل عکس از طریق FileUpload یک پیش نمایش اولیه از آن فایل داشته باشم بعد در صورت مشاهده فایل را ذخیره کنم؟

mahdioo12194
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 17:37 عصر
سلام دوستان
چرا وقتی از UpdatePanel استفاده میکنم اسم فایلی که داخل FileUpload1.FileName هست در موقع ای که روی دکمه (ذخیره) کلیک میکنم اون فایل نال میشه و اگر UpdatePanel را حذف کنم درست میشه؟
---------
و چطور میتونم با انتخاب یک فایل عکس از طریق FileUpload یک پیش نمایش اولیه از آن فایل داشته باشم بعد در صورت مشاهده فایل را ذخیره کنم؟

در رابطه با سوال دومت باید عکس را در پوشه ذخیره کنی بعد از کنترل image استفاده کن و imageurl رو آدرس اون عکس قرار بده!!!

sg.programmer
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 17:51 عصر
اگر یک بار ذخیره بشه واین مثلا عکس، عکس مورد نظر کاربرر نباشه که یه بار باید حذف بشه ؟ آیا سایتها از این روش استفاده میکنن مثل سایت سنجش یا دانشگاه آزاد برای ثبت نام

mahdioo12194
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 18:47 عصر
اگر یک بار ذخیره بشه واین مثلا عکس، عکس مورد نظر کاربرر نباشه که یه بار باید حذف بشه ؟ آیا سایتها از این روش استفاده میکنن مثل سایت سنجش یا دانشگاه آزاد برای ثبت نام

http://www.codeproject.com/Tips/430320/Previewing-Image-in-ASP-NET-Image-Control-using-Cs

با jquery هم میشه!!!

http://barnamenevis.org/showthread.php?78220-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1&highlight=%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%20%D8%B9% DA%A9%D8%B3

mohammad kafiyan
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 19:13 عصر

همین مشکل را من هم دارم در فرم های ثبت نام چند مرحله ای مثلا در مرحله اول یکسری اطلاعات را وارد کرد و مرحله دوم کاربر تصویر را وارد کرد و در مرحله سوم یکسری دیگر را
چگونه این تصویر که در مرحله دوم است با ذخیره کنم که اگر در مرحله چهارم به هر دلیلی کاربر نتوانست تایید نهایی را بزند حال به علت شلوغی و کمبود پهنای باند و یا قطعی در اینترنت اطلاعات کاربر ثبت نشود تکلیف این عکس چی می شه که در مرحله ذخیره شده در پوشه مورد نظر؟؟؟؟