PDA

View Full Version : استفاده از قالب هاي آماده css در پروژه asp

fnoormandi
دوشنبه 18 شهریور 1392, 12:13 عصر
سلام من يه قالب آماده دانلود كردم حالا ميخوام ازش استفاده كنم تو پروژه asp اما از كداش اصلا سر در نميارم
ميشه لطفا يكي بگه چطور ميتونم ازش استفاده كنم يا مثل اون قالب رو تو پروژه خودم در بيارم؟:افسرده:
ضمنا منظورم استفاده از تگ link نيست .:چشمک:

asrah6
دوشنبه 18 شهریور 1392, 13:22 عصر
سلام اگر درست متوجه شده باشم شما باید یک فایل html و یک فایل css و یک سری عکس داشته باشید برای استفاده یک صفحه جدید یا مستر پیج در ویژوال استودیو می سازی و قسمت body را کپی و در صفحه جدید پیست می کنی و لینک css را در قسمت head می دهی

samane1370
جمعه 15 آذر 1392, 12:09 عصر
سلام
من الان یه قالب دانلود کردم که توی ویژوال استادیو استفاده کنم

مراحلی که شما گفتین رو انجام دادم
یه مستر چیج باز کردم و قسمت body رو کپی کردم اما حالا میخام همینو وقتی اجرا میکنم بهم نشون بده ولی چیزی نشون نمیده
در ضمن اون پوشه css,image رو هم اضافه کردم به فایلم

facebookplus
جمعه 15 آذر 1392, 13:05 عصر
سلام
من الان یه قالب دانلود کردم که توی ویژوال استادیو استفاده کنم

مراحلی که شما گفتین رو انجام دادم
یه مستر چیج باز کردم و قسمت body رو کپی کردم اما حالا میخام همینو وقتی اجرا میکنم بهم نشون بده ولی چیزی نشون نمیده
در ضمن اون پوشه css,image رو هم اضافه کردم به فایلم

نیازی به باز کردن مستر پیج نیست ، کافی یک وب فرم جدید باز کنید و همونطور که گفته شد
قسمت body را کپی و در صفحه جدید پیست می کنی و لینک css را در قسمت head می دهی.

samane1370
جمعه 15 آذر 1392, 15:09 عصر
الان همین کارو انجام دادم درست شد

سوال بعدی:
من این منوها رو گذاشتم:
صفحه اصلی
امکانات
خدمات
ثبت نام
ورود به سیستم
ارتباط با ما

حالا میخام روی هر کدوم که کلیک میکنه صفحه ی مربوط به اون رو باز کنه! باید چجوری لینک بدم؟ که همون هدر و فوتر صفحه اول تو همه ی این صفحه ها باشه؟؟

samane1370
شنبه 16 آذر 1392, 10:33 صبح
الان من صفحه هامو ایجاد کردم
بینشون هم لینک رو دادم
اما مشکلم اینجاست وقتی هر منو انتخاب میشه مثلا یه باکس قرمز رنگ باید بیاد روش واسته که نشون میده این منو الان انتخابه اما نمیدونم چکار کنم؟
این باکس بطور پیش فرض رو منوی home هسش. چجوری روی منوهای دیگه م وقتی انتخاب میشن این باکس رو بذارم؟

monire.6767
شنبه 16 آذر 1392, 13:33 عصر
شما ابتدا تم پلیتی که دانلود کردین را پوشه هاشو در پوشه وب سایت خود کپی کنید و بعد صفحه html را باز کنید قسمت head آن را در صفحه ای که در asp بنام defaultدرست کردین بزارید و بقیه کد آن را که بین تگ body است دقیقا در بین تگ body قرار دهید خوب سایت شما امادس

samane1370
یک شنبه 17 آذر 1392, 10:11 صبح
من همین کارو انجام دادم و کد قسمت body رو تو پروژه خودم و در صفحه index م در قسمت body کپی کردم.
در حالت پیش فرض منوی home در حال انتخاب هسش، و منوهای دیگه غیر فعال بود فقط اسم منو بود، من برای هر منو یه صفحه ایجاد کردم و لینکش رو هم دادم

1- حالا اینجا گیر کردم که وقتی منوی دیگه ای بغیر از منوی home انتخاب میشه صفحه مورد نظرو نشون میده اما اون افکت قرمز رنگی که باید بیاد روش قرار بگیره و معلوم شه که این منو انتخابه نمیاد و روی home واستاده.
2- سوال دیگه م قسمت ثبت نام رو نوشتم و اطلاعات insert میشه، اما باید قبلش چک کنه چنین کاربری وجود داره یا نه! من با linq to sql نوشتم نمیدونم قسمت چک کردن رو چجوری بنویسم اینم کد من هستش:

DataClasses1DataContext dcContextDB = new DataClasses1DataContext();

//select...
var infoSelectUser = dcContextDB.sp_SelectUser(txtUser.Text);
dcContextDB.SubmitChanges();
//چک کردن
Boolean chkSubmit = infoSelectUser;
if (!chkSubmit)
{
//insert...
var infoInsertUser = dcContextDB.sp_InsertUser(txtUser.Text, txtPass1.Text, txtEmail1.Text);
dcContextDB.SubmitChanges();
LblMsg.Text = "Register ok...";
txtClear();
}
else
{
LblMsg.Text = "User Exist...";

}