PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از اجرای برنامه

علی فتحی
سه شنبه 19 شهریور 1392, 12:06 عصر
سلام من برناممو وقتی توی کامپیوتری نصب میکنم . کار میکنه .مشکل اینه وقتی پوشه مسیر نصب برنامه رو برمیدارم روی یک رایانه دیگر میزارم بازم کار میکنه.چگونه میتونم از این کار جلو گیری کنم .چون اینجوری راحت میشه برناممو بردارن .

R_khaleghi
سه شنبه 19 شهریور 1392, 12:26 عصر
سلام من برناممو وقتی توی کامپیوتری نصب میکنم . کار میکنه .مشکل اینه وقتی پوشه مسیر نصب برنامه رو برمیدارم روی یک رایانه دیگر میزارم بازم کار میکنه.چگونه میتونم از این کار جلو گیری کنم .چون اینجوری راحت میشه برناممو بردارن .

واسش یه فرم لوگین بزار که اگرم کسی کپی کرد، نتونه وارد بشه و از نرم افزار استفاده کنه.

hamid_0341
سه شنبه 19 شهریور 1392, 12:38 عصر
واسش یه فرم لوگین بزار که اگرم کسی کپی کرد، نتونه وارد بشه و از نرم افزار استفاده کنه.
میتونی وقت نصب یه قسمت از برنامتو مثلا توی Document یا هر قسمت دیگه از سیستم کاربر بریزی اینجوری تا اون قسمت هم کپی نکنه برنامه باز نمیشه !! کاری که خیلی از نرم افزارا میکنن !!

CsharpNevisi
سه شنبه 19 شهریور 1392, 12:51 عصر
همینطوری که دوستان اشاره کردن میتونی از کاربر کد اکتیو بخوایی و فایل اکتیویت رو جایی غیر از پوشه برنامه بزاری یا اگه برنامه بانک داره ... تو بانک یه مشخصه بزاری که منحصر به اون سیستمه ... !!!

aliagamon
سه شنبه 19 شهریور 1392, 14:17 عصر
بهترین راه اینه که یه سریال اکتیو بریزی داخل رجستری ... که برنامه اونو چک کنه هربار ... حالا همین سریال میتونه ترکیبی از شماره سریال های قطعات سخت افزار طرف باشه اینظوری کسی سریال رو هم بریزه تو رجستریش برنامه تشخیص میده این سیستم ... اونی نیست که سریال میگه (هربار چک کنه ببینه سریال با سریال های سخت افزاری سکس هست یا نه ... )...متوجه نشدید بگین توضیح بدم ..

amir200h
سه شنبه 19 شهریور 1392, 14:23 عصر

با همون نرم افزار ستاپ سازت یک کلید در ریجستری ایجاد کن و موقع باز شدن برنامه ببین اون کلید وجود داره یا نه اگه وجود داشت یعنی برنامه نصب شده و کپی نشده

Nima NT
سه شنبه 19 شهریور 1392, 15:42 عصر
بهترین راه استفاده از قفل نرم افزاری یا سخت افزاری هستش

علی فتحی
دوشنبه 25 شهریور 1392, 01:21 صبح
ممنون از همگی دوستان .فکر کنم همون رجیستری قطعات سخت افزاری بهتره