PDA

View Full Version : سوال: یک لحظه این تصویر رو ببینید : چرا به این صورت کد شده است و در صورت ویرایش اسکریپت خطا میده

samadblaj
سه شنبه 19 شهریور 1392, 15:41 عصر
سلام
روزتون بخیر
یه اسکریپت خریدم که نیاز به تغییر قسمتی از کد هست مثل فونت تمامی اطلاعات توی این فایل با پسوند phar هستش که در صورت تغییر با خطا مواجه میشم.
مثل یه خط فاصله در فایل قرار دادم خطای زیر رو داد خط فاصله رو حذف کردم دوباره اجرا شد.
حجم فایل حدود 40 مگابایت هستش.
لطفا راهنمایی بفرمایید دلیل این کار چیه راهی هست برای ویرایش ؟
مبتدی php هستم.

samadblaj
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 14:45 عصر
کسی نطری نداره ؟!

افشین66
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 16:30 عصر
این فایل شما با یک نرم افزار کد شده تا شما نتونید تغییرات بدید!!!! بعضی از انکودرها این قالیت را هم دارن که طوری دیکد کنند که نرم افزار فقط روی یک هاست قابل اجرا باشه !!! در واقع شما سورس نرم افزار ندارید فقط باید به همون صورت اجرا کنید یا نرم افزار از حالت کد خارج کنید که نیاز به تخصص فراوان داره ولی ممکنه !!!!!!!

mehdiv
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 17:36 عصر
کد رو پیوست کن

samadblaj
جمعه 22 شهریور 1392, 00:16 صبح
این فایل شما با یک نرم افزار کد شده تا شما نتونید تغییرات بدید!!!! بعضی از انکودرها این قالیت را هم دارن که طوری دیکد کنند که نرم افزار فقط روی یک هاست قابل اجرا باشه !!! در واقع شما سورس نرم افزار ندارید فقط باید به همون صورت اجرا کنید یا نرم افزار از حالت کد خارج کنید که نیاز به تخصص فراوان داره ولی ممکنه !!!!!!!
سلام ممنونم از راهنماییتون آقا افشین یه راهی برای سفارشی کردن اسکریپت وجود داره... این اسکریپت هم فقط روی بعضی دامین ها نصب میشه به خاطر سو استفاده... من خیلی هزینه کردم توی ایــــن (https://www.activecollab.com/docs/manuals/developers)قسمت فکر کنم روش هایی برای تغییر خصوصیاتش هست اما من نفهمیدم از کجا باید شروع کنم و ک ها رو کجا وارد کنم لطفا یه نگاهی کنید جبران میکنم

کد رو پیوست کن
بفرما آقا مهدی اینم لینک دانلود فایل (http://s2.picofile.com/file/7927482254/3_3_1.rar.html) | لطفا اگه میشه شما هم لینک بالا رو یه نگاهی کنید ببینید میفهمید باید چجور و د ها رو کجا وارد کرد بهم اطلاع بدید من تخصص PHP ندارم مرسییییی

mehdiv
جمعه 22 شهریور 1392, 01:00 صبح
آقا طبق چیزی که من فهمیدم این کد شما توسط هیچ برنامه ای کد نشده
و این کد یه کد معمولی هست ولی فشرده
فایل های phar یه نوع فایل هستن که چندین فایل رو در خودشون جا میدن مثل فایل های فشرده زیپ
که باید اونا رو استخراج کنید و بعد از ادیت مجددا پک کنید

samadblaj
جمعه 22 شهریور 1392, 14:19 عصر
فایل های phar یه نوع فایل هستن که چندین فایل رو در خودشون جا میدن مثل فایل های فشرده زیپ
که باید اونا رو استخراج کنید و بعد از ادیت مجددا پک -کنید
سلام آقا مهدی بله دقیقا همینطوره فایل های phar فایل های فشرده هستند که فایل هایی نظیر php و غیره رو در خود جای داده...
میشه خواهش کنم اگه در زبان مشکل نداید از سایت راهنمایی پیدا کنید بتونم فایل ها رو استخراج کنم...
ممنونت میشم بخدا مجبورم انشاا...جبران میکنم مرسی از لطفت

samadblaj
جمعه 22 شهریور 1392, 14:20 عصر
که باید اونا رو استخراج کنید و بعد از ادیت مجددا پک -کنید
سلام آقا مهدی بله دقیقا همینطوره فایل های phar فایل های فشرده هستند که فایل هایی نظیر php و غیره رو در خود جای داده...
میشه خواهش کنم اگه در زبان مشکل نداید از سایت راهنمایی پیدا کنید بتونم فایل ها رو استخراج کنم...
ممنونت میشم بخدا مجبورم انشاا...جبران میکنم مرسی از لطفت

mehdiv
جمعه 22 شهریور 1392, 20:09 عصر
از این کد میتونید استفاده کنید

<?php
try {
$phar = new Phar('myphar.phar');
$phar->extractTo('/full/path'); // extract all files
$phar->extractTo('/another/path', 'file.txt'); // extract only file.txt
$phar->extractTo('/this/path',
array('file1.txt', 'file2.txt')); // extract 2 files only
$phar->extractTo('/third/path', null, true); // extract all files, and overwrite
} catch (Exception $e) {
// handle errors
}
?>

samadblaj
شنبه 23 شهریور 1392, 08:09 صبح
سلام آقا مهدی این کد رو کجا وارد کنم به چه شکل اجراش کنم میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید؟

snhasani
شنبه 23 شهریور 1392, 11:13 صبح
یه پوشه ایجاد کن. داخلش یه فایل php درست کن و کدی که مهدی داده رو توش پیست کن.
فایل های phar رو هم که می خوای دیکد کنی رو بریز داخل همین پوشه.
در آخر هم کافی اسم فایل phar مورد نظر رو جایگزین به جای myphar.phar در داخل کد بکنی.

mehdiv
شنبه 23 شهریور 1392, 12:23 عصر
یه پوشه ایجاد کن. داخلش یه فایل php درست کن و کدی که مهدی داده رو توش پیست کن.
فایل های phar رو هم که می خوای دیکد کنی رو بریز داخل همین پوشه.
در آخر هم کافی اسم فایل phar مورد نظر رو جایگزین به جای myphar.phar در داخل کد.
آره این درسته

samadblaj
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:56 عصر
اوووووووووووووووو اکسترکت شد !!!! عالی بود پسر مرسی
چطور برش گردونم؟ با چه کدی؟ امیدوارم بعد از extrac خطا نده مرسیییییییی