PDA

View Full Version : مبتدی: پیام خطای وبسایت .net

saeed25
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 01:49 صبح
با دروود
بنده 2 پروژه نرم افزاری رو بارگزاری کردم بر روی سرور اما شوربختانه پیام خطایی می دهند که بنده به سبب نا آشنایی با این زبان برنامه نویسی،توانایی رفع مشکل رو ندارم!این وب سایت ها بر روی websitepanel بارگزاری شده اند!
من نشانی رو در پایام می آورم و از همه دوستان درخواست نی کنم تا در حل دشواری بنده رو یاری برساند.
با سپاس
toorbook.ir/project

sasanrstm
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 03:32 صبح
سلام حالا مشگلت چیه اینو بگو باید فایهاتو پابلیش کنی کردی یانه؟ در ضمن بنده متوجه نشدم شما حرف حسابت چیه میگی دو پروزه نرم افزاری بعد میگی وبسایت کدومشه پروژه نرم افزاری که رو سایت باز نمیشه واسه نصب کردن رو کامپیوتره اگه مشگلت مربوط به وبسایت اینجوری که نشون میده خطای سایتت یا مربوط به دیتابیست هست که فایلهای لازم رو رو وبسایت پنلت بار گزاری نکردی دیگه.

okpnz1
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 10:15 صبح
سلام تو وب کانفیگت <customErrors mode="Off"/> رو اضافه کنید اگه انجام دادین اتصال پایگاه دادتونم چک کنید من این خطارو داشتم این دوموردو بررسی کنید اگر حل نشد بگین

sasanrstm
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 15:42 عصر
رو هاست باید برعکس باشه تا خطا رو کسی نبینه

<customErrors mode="On"/>
<compilation debug="false">

okpnz1
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 15:49 عصر
رو هاست باید برعکس باشه تا خطا رو کسی نبینه

<customErrors mode="On"/>
<compilation debug="false">

ولی وقتی on میذارم سایت خطای 500 میده

saeed25
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 00:43 صبح
سلام حالا مشگلت چیه اینو بگو باید فایهاتو پابلیش کنی کردی یانه؟ در ضمن بنده متوجه نشدم شما حرف حسابت چیه میگی دو پروزه نرم افزاری بعد میگی وبسایت کدومشه پروژه نرم افزاری که رو سایت باز نمیشه واسه نصب کردن رو کامپیوتره اگه مشگلت مربوط به وبسایت اینجوری که نشون میده خطای سایتت یا مربوط به دیتابیست هست که فایلهای لازم رو رو وبسایت پنلت بار گزاری نکردی دیگه.
با دروود
قربان،بنده حرف حسابی با کسی ندارم!مشکلی بود که گفتم با جامعه برنامه نویس در میون بگزارم!
وبسایت هایی که با asp.net نوشته شده اند و قرار است برای پروژه نرم افزاری ارائه گردند(مربوط به دوستان بنده هست)!در مورد دپایگاه داده هم که فایل های مورد نیاز رو بارگزاری کردم!پیشتر یکی از دوستان یک کاری کرد که به جای پیام خطای کلی،dbattachfilerror می داد که دیگه من اون رو هم نمی بینم!