PDA

View Full Version : قیمت گذاری بر روی این سایت

sajad_boj70
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 13:12 عصر
سلام دوستان.
من یک سایت مشاور املاک طراحی کردم با این مشخصات :
1- امکان درج و مدیریت املاک
2- درج و مدیریت منوهای سایت
3- درج و مدیریت اخبار
4- خبرنامه با قابلیت ارسال ایمیل (اخبار و آخرین املاک ثبت شده)برای کاربرانی که در خبرنامه عضو شده اند.
5- درج و مدیریت اسلایدر
6-سپردن ملک توسط کاربر برای قرارگیری در سایت
7-مدریت اعضای سایت
8-درج و مدیریت پیوند های سایت
9- ارسال نظر توسط کاربر و مدیریت آنها توسط مدیر
9- جست و جوی ملک بر اساس معیارهای مختلف توسط کاربر
10-استفاده از گوگل مپ به صورت حرفه ای در سایت
11- تمامی عکس های و لوگو و منوها و همه و همه اجزای موجود در سایت پویا هستن حتی ریزترین قسمت ها توسط مدیر سایت قابل ویرایش است.
12- دارای 2 شعبه بجنورد و مشهد با قسمت مدیریت مجزا

این هم آدرس سایت که به صورت آزمایشی در هاست رایگان آپلود شده :
http://amlak-shakeri.somee.com
البته در قسمت اخبار یه خورده در طراحیش تغییراتی دادم.برای طراحی کل سایت هم از :asp.net 2012 تحت C#‎‎ و بانک sql2010 استفاده کردم.همچنین از جاوا و جی کوئری و css و html هم استفاده شده.

لطف کنید بفرمایید قیمت این سایت حدودا چقدر میشه؟؟؟

sajad_boj70
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 22:23 عصر
بچه ها کسی نمیتونه قیمت بزاره؟؟

sh.eng
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 22:54 عصر
بچه ها کسی نمیتونه قیمت بزاره؟؟

سلام دوست من، امیدوارم گفته هام به شما کمک کنه.
چون شما نخواستید که درباره نوع سایت و... نظر بدیدم و فقط بحث هزینه است پس فقط درباره هزینه صحبت میکنم.
ببینید دوست عزیز، تا جایی که من تجربه دارم در ایران هیچ قانون خاصی برای طراحی سایت و قیمت گذاری بصورت دقیق وجود نداره! البته این برای طراحی نرم افزار و... هم مشاهده میشه. در اینجا فقط مشتری و نوع ارتباط شما (مخ زنی!) است که قیمت را مشخص میکنه و البته اعتبار شما یا شرکت شما! یه نگاهی به شرکت های طراحی سایت بیندازید. چطور میشه شرکتی سایتی را با هزینه بالای 5 میلیون ارائه میکنه و شرکتی دیگه 500 تومان؟؟ (البته خیلی وقتا در ساختار و کدنویسی تفاوت دارند و باز هم اعتبار آنها!!)
در کل سرتون را درد نیارم، پروژه شما ممکن است 200ت به فروش برسد شاید هم 4 میلیون یا بالاتر! (این را من تجربه کردم). هیچکس هم نمیتواند برای شما قیمت گذاری کند به غیر از شما و مشتری و تعاملی که با هم دارید! هرکس هم قیمت گذاری کرد لطفا بگه طبق چه منطق و قانونی این کار را کرده؟
البته خب معمولا قبل از شروع پروژه قیمت گذاری میکنند ولی امیدوارم ارتباط قویی با مشتری داشته باشید که بتوانید این پروژه را با قیمتی که دوست دارید به فروش برسانید. توجه کنید: این سایت طراحی شده را خیلی ها با قیمت 200-300 هزار تومان طراحی میکنند و خیلی ها هم با 3-4 میلیون تومان!
شما تمرکز خودتان را بر روی مشتری بذارید مطمئنا زودتر به نتیجه میرسید.

sajad_boj70
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 23:08 عصر
سلام دوست من، امیدوارم گفته هام به شما کمک کنه.
چون شما نخواستید که درباره نوع سایت و... نظر بدیدم و فقط بحث هزینه است پس فقط درباره هزینه صحبت میکنم.
ببینید دوست عزیز، تا جایی که من تجربه دارم در ایران هیچ قانون خاصی برای طراحی سایت و قیمت گذاری بصورت دقیق وجود نداره! البته این برای طراحی نرم افزار و... هم مشاهده میشه. در اینجا فقط مشتری و نوع ارتباط شما (مخ زنی!) است که قیمت را مشخص میکنه و البته اعتبار شما یا شرکت شما! یه نگاهی به شرکت های طراحی سایت بیندازید. چطور میشه شرکتی سایتی را با هزینه بالای 5 میلیون ارائه میکنه و شرکتی دیگه 500 تومان؟؟ (البته خیلی وقتا در ساختار و کدنویسی تفاوت دارند و باز هم اعتبار آنها!!)
در کل سرتون را درد نیارم، پروژه شما ممکن است 200ت به فروش برسد شاید هم 4 میلیون یا بالاتر! (این را من تجربه کردم). هیچکس هم نمیتواند برای شما قیمت گذاری کند به غیر از شما و مشتری و تعاملی که با هم دارید! هرکس هم قیمت گذاری کرد لطفا بگه طبق چه منطق و قانونی این کار را کرده؟
البته خب معمولا قبل از شروع پروژه قیمت گذاری میکنند ولی امیدوارم ارتباط قویی با مشتری داشته باشید که بتوانید این پروژه را با قیمتی که دوست دارید به فروش برسانید. توجه کنید: این سایت طراحی شده را خیلی ها با قیمت 200-300 هزار تومان طراحی میکنند و خیلی ها هم با 3-4 میلیون تومان!
شما تمرکز خودتان را بر روی مشتری بذارید مطمئنا زودتر به نتیجه میرسید.

خیلی ممنون از راهنماییت و وقتی که گذاشتی

صباح فتحی
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 23:38 عصر
سلام یک الی یک و نیم تومن

asrah6
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 00:36 صبح
بستگی به پشتیبانی و قدرت چانه زنی شما دارد

anvar
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 00:50 صبح
700 تا 1 تومن قیمت مناسبیه

البته یاداشت دوست شماره 1 هم صحیحه ولی با گرافیک فعلی فکر نکنم به رکورد 4 میلیونی برسه

اگر مطمئن هستید که با بهبود گرافیک می تونید قیمت بهتری بگیرید حتما این کار رو بکن , مردم عادی عقلشون تو چشمشونه

sajad_boj70
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 11:03 صبح
بستگی به پشتیبانی و قدرت چانه زنی شما دارد
پشتیبانی کامل تا یکسال رایگان.به مشتری هم گفتم هر چقدر بیرون قیمت گذاشتن 100 تومن کمتر.

sajad_boj70
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:28 عصر
700 تا 1 تومن قیمت مناسبیه

البته یاداشت دوست شماره 1 هم صحیحه ولی با گرافیک فعلی فکر نکنم به رکورد 4 میلیونی برسه

اگر مطمئن هستید که با بهبود گرافیک می تونید قیمت بهتری بگیرید حتما این کار رو بکن , مردم عادی عقلشون تو چشمشونه

ممنون . به نظر شما گرافیک سایت در چه حدیه؟ پایین یا متوسط ؟

anvar
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 23:06 عصر
سلام - در مورد گرافیک حداقل هایی وجود داره که شاید مد نظر شما نبوده و توجه خاصی نکردید
مثلا : رنگ تیره صفحه intro در کنار تصاویر شهر در شب
تناسب خاصی بین عناصر موجود در صفحه مشخص نیست . مثلا منوی اصلی سایت بسیار باریک اما دکمه های بالای آن بسیار بزرگ تر از حد طبیعی هستند
ساید بار سمت راست در صفحه اصلی سایه بزرگی دارد, در حالی که سایه کم هم تاثیر مورد را داشت. در یک فولد چندین فونت دیده میشود که تناسب را از بین می برد. لوگوی سایت در سایت های فارسی معمولا در سمت راست قرار می گیرد. عناصر تشکیل دهنده لوگو تباین بالایی از هم و از محیط ندارند. در مورد رنگ بندی شما از تمامی رنگ های گروه های سرد و گرم و حنثی در کنار هم استفاده کرده اید یعنی معجون از رنگ های مختلف بدون اینکه دنبال هدف خاصی باشید.
در پایان, یک قالب وزین و چشم نواز قطعا قیمتی کمتر از خود اسکریپت نخواهد داشت

javad13
جمعه 22 شهریور 1392, 00:02 صبح
دیزاین سایت خیلی مشکل داره ، خداییش از پروژه دانشجویی هم بدتره
البته ببخشید که من رک هستم اما خوب یکم بیشر تو این زمینه کار کن .
موفق باشی.

sajad_boj70
جمعه 22 شهریور 1392, 14:20 عصر
سلام - در مورد گرافیک حداقل هایی وجود داره که شاید مد نظر شما نبوده و توجه خاصی نکردید
مثلا : رنگ تیره صفحه intro در کنار تصاویر شهر در شب
تناسب خاصی بین عناصر موجود در صفحه مشخص نیست . مثلا منوی اصلی سایت بسیار باریک اما دکمه های بالای آن بسیار بزرگ تر از حد طبیعی هستند
ساید بار سمت راست در صفحه اصلی سایه بزرگی دارد, در حالی که سایه کم هم تاثیر مورد را داشت. در یک فولد چندین فونت دیده میشود که تناسب را از بین می برد. لوگوی سایت در سایت های فارسی معمولا در سمت راست قرار می گیرد. عناصر تشکیل دهنده لوگو تباین بالایی از هم و از محیط ندارند. در مورد رنگ بندی شما از تمامی رنگ های گروه های سرد و گرم و حنثی در کنار هم استفاده کرده اید یعنی معجون از رنگ های مختلف بدون اینکه دنبال هدف خاصی باشید.
در پایان, یک قالب وزین و چشم نواز قطعا قیمتی کمتر از خود اسکریپت نخواهد داشت
آره کاملا درسته ، چون کار اولم بود زیاد نتونستم این نکات رو رعایت کنم.

sajad_boj70
جمعه 22 شهریور 1392, 14:21 عصر
دیزاین سایت خیلی مشکل داره ، خداییش از پروژه دانشجویی هم بدتره
البته ببخشید که من رک هستم اما خوب یکم بیشر تو این زمینه کار کن .
موفق باشی.
ممنون از اینکه خیلی رک نظرت رو گفتی.به خاطر همین انتقاد تندت کل قالب سایت رو به هم ریختم و دیزاینش رو دوباره دارم طراحی میکنم.

Alireza.imani
جمعه 22 شهریور 1392, 17:26 عصر
روی گرافیک کار نکردی .... گرافیک پایینی داره به نظرم کمی باید در سایت های مختف بگردین و گرافیک استاندارد رو پیدا کنید

sajad_boj70
جمعه 22 شهریور 1392, 22:26 عصر
روی گرافیک کار نکردی .... گرافیک پایینی داره به نظرم کمی باید در سایت های مختف بگردین و گرافیک استاندارد رو پیدا کنید

ممنون.دارم روش کار میکنم.نظرتون رو در مورد قیمت با همین گرافیک نگفتید؟

sajad_boj70
شنبه 23 شهریور 1392, 10:56 صبح
بچه ها برای صفحه اول (index) که مربوط به شعبه ها است طرحی دارن که زیباتر از این بشه قسمت تعیین شعبه رو طراحی کرد.اگه جی کوئری یا صفحه ای برای الگو برداری هست لطفا معرفی کنید

Alireza.imani
شنبه 23 شهریور 1392, 19:59 عصر
ممنون.دارم روش کار میکنم.نظرتون رو در مورد قیمت با همین گرافیک نگفتید؟

والله ... من خودم هنوز پروژه ای رو نفروختم ... شرمنده ... دوستان حرفه ای و با تجربه هستند .

S.ahmad.mirzai
یک شنبه 24 شهریور 1392, 01:51 صبح
سلام به همشهری خودم
ببین همشهری یه چن تا اشکال می گیریم(با فرض اینکه این سایتت نسخه نهایی هست این اشکالات رو می گیریم)

1-سایتت امنیتش خیلی پایینه مثلا این لینک پیدا نشد!
http://amlak-shakeri.somee.com/about-us?&city=1
یا لینک
http://amlak-shakeri.somee.com/?&city=%D9%86
2- اگه در صفحه اصلی سایتت و در بخش محدوده عبارت <br> رو تایپ کنی و دکمه جست وجو رو بزنی صفحه مرگ باز میشه! (صفحه Error)
Cross Site Scripting یا حمله Xss رو نگرفتی! خیلی بده!
3-خیلی پلاگین استفاده کردی واسه همین سایتت خیلی خیلی سنگین شده(حدود 500کیلو فقط فایل جاوا باید دانلود بشه!)
4-من با Adsl حدود2-3 دقیقه باید صبر کنم تا منو هات آماده بشه!
5-عکس زیاد نه تنها باعث حجیم تر شدن میشه بلکه کاربران رو هم بیشتر گیج می کنه(این نظر منه)

sajad_boj70
یک شنبه 24 شهریور 1392, 11:34 صبح
سلام به همشهری خودم
ببین همشهری یه چن تا اشکال می گیریم(با فرض اینکه این سایتت نسخه نهایی هست این اشکالات رو می گیریم)

1-سایتت امنیتش خیلی پایینه مثلا این لینک پیدا نشد!
http://amlak-shakeri.somee.com/about-us?&city=1
یا لینک
http://amlak-shakeri.somee.com/?&city=%D9%86
2- اگه در صفحه اصلی سایتت و در بخش محدوده عبارت <br> رو تایپ کنی و دکمه جست وجو رو بزنی صفحه مرگ باز میشه! (صفحه Error)
Cross Site Scripting یا حمله Xss رو نگرفتی! خیلی بده!
3-خیلی پلاگین استفاده کردی واسه همین سایتت خیلی خیلی سنگین شده(حدود 500کیلو فقط فایل جاوا باید دانلود بشه!)
4-من با Adsl حدود2-3 دقیقه باید صبر کنم تا منو هات آماده بشه!
5-عکس زیاد نه تنها باعث حجیم تر شدن میشه بلکه کاربران رو هم بیشتر گیج می کنه(این نظر منه)

ممنون همشهری از نکاتی که گفتی.دارم کل دیزاین و موارد امنیتی رو که فرمودید اصلاح میکنم و فردا دوباره به همین آدرس آپلود میکنم.

golbarg68
یک شنبه 24 شهریور 1392, 15:04 عصر
سلام
خوبه ولی با دوستان موافقم سر گرافیک میتونه بهتر باشه چون ظاهر سایت حرف اول رو میزنه حداقل تو ایران
مسائل امنیتی هم تخصص ندارم پس در موردش صحبت نمیکنم ولی گویا دوستمون نکات خوبی رو بیان کردند

در مورد قیمت هم همونطور که دوستمون sh.eng فرمودن بستگی به مهارت شما در متقاعد کردن مشتری داره
من دوستی داشتم که سایت با جوملا رو فروخته بود 800 تومن که همش آماده است شما که با asp نوشتی که زحمتش از اول تا آخر با خودتون بوده

بنظرم به قیمت پایین 1تومن راضی نشید

امیدوارم از اولین پروژه تجاری پولی خوبی کسب کنید که انگیزه بشه برای پروژه های بعدی

موفق باشید

sajad_boj70
یک شنبه 24 شهریور 1392, 20:13 عصر
سلام
خوبه ولی با دوستان موافقم سر گرافیک میتونه بهتر باشه چون ظاهر سایت حرف اول رو میزنه حداقل تو ایران
مسائل امنیتی هم تخصص ندارم پس در موردش صحبت نمیکنم ولی گویا دوستمون نکات خوبی رو بیان کردند

در مورد قیمت هم همونطور که دوستمون sh.eng فرمودن بستگی به مهارت شما در متقاعد کردن مشتری داره
من دوستی داشتم که سایت با جوملا رو فروخته بود 800 تومن که همش آماده است شما که با asp نوشتی که زحمتش از اول تا آخر با خودتون بوده

بنظرم به قیمت پایین 1تومن راضی نشید

امیدوارم از اولین پروژه تجاری پولی خوبی کسب کنید که انگیزه بشه برای پروژه های بعدی

موفق باشید

سلام ممنون از نظرتون و لطفی که دارین.انشاالله دیزاین جدید سایت رو آپلود میکنم. فکر میکنم خیلی بهتر شده باشه.در مورد نکات امنیتی چطور باید تعیین کرد که اگه کاربر در تکست باکس <br> زد خطا نده؟؟؟

S.ahmad.mirzai
یک شنبه 24 شهریور 1392, 20:36 عصر
اون به خاطر جلوگیری از حمله Xss که به صفحه ارور فرستاده میشه

Alireza.imani
یک شنبه 24 شهریور 1392, 21:02 عصر
منظورت چیه؟خب مثلا اگه <br> بزنه ضررش چیه برات ؟؟

okpnz1
یک شنبه 24 شهریور 1392, 22:11 عصر
توی سایت برو <br> بزن میبینی جی میشه:چشمک:

babak2000
یک شنبه 24 شهریور 1392, 23:10 عصر
پشتیبانی کامل تا یکسال رایگان.به مشتری هم گفتم هر چقدر بیرون قیمت گذاشتن 100 تومن کمتر.

اشتباه اصلیت هم همین جاس (چرا بیرون قیمت بذارن؟؟) هیچوقت کار خودتو را نده بیرون قیمت بذارن

4 میلیون که هیچی نیس نرم افزار 6 -7 میلیاردی به سازمان ما انداختن و رفتن آب از آب هم تکون نخورد

متاسفانه دوستان برنامه نویس خودشون و کارشون را خیلی دسته کم میگیرن

راستی سایت مشاور املاک هم خواستی اینو نگاه کن

http://www.iranfile.ir/

البته بعنوان کار اول شما قابل قبوله

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 13:02 عصر
دوستان دیزاین سایت رو کلا عوض کردم.نظرتون در مورد این دیزاین چیه؟ لطف کنید نظرتون در مورد قیمت هم بگید.

Alireza.imani
دوشنبه 25 شهریور 1392, 13:50 عصر
آفرین ... می بینم که انقلابی توی دیزاینت رخ داده .... خیلی بهتر شد . فقط توی صفحه اصلی اون اسلایدرت خیلی سریع عکسا رو اسلاید میکنه سرعتشو بیار پایین . و بهتره برای قسمت مشهد که من فکر می کنم از هاست رایگان استفاده کردی هاست غیر رایگان استفاده کنی تا تبلیغات هم نداشته باشه . و من هسا مارال رو پیش نهاد می کنم

Alireza.imani
دوشنبه 25 شهریور 1392, 13:57 عصر
توی سایت برو <br> بزن میبینی جی میشه:چشمک:

کجا بزنم؟؟؟؟کدوم قسمتش؟؟؟

Alireza.imani
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:02 عصر
ببینم فقط اون Navgator سایتت افکت fade اش افکت مناسبی نیست

S.ahmad.mirzai
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:16 عصر
الان خیلی از قبل بهتر شده ولی باز یه خورده سنگین هست اگه بتونی حجمش رو کمتر کنی عالی میشه
موفق باشی:چشمک:
از لحاظ امنیت هنوز بالا نیس
مثلا این آدرس واسه شماس ولی ...
http://amlak-shakeri.somee.com/defau

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:36 عصر
آفرین ... می بینم که انقلابی توی دیزاینت رخ داده .... خیلی بهتر شد . فقط توی صفحه اصلی اون اسلایدرت خیلی سریع عکسا رو اسلاید میکنه سرعتشو بیار پایین . و بهتره برای قسمت مشهد که من فکر می کنم از هاست رایگان استفاده کردی هاست غیر رایگان استفاده کنی تا تبلیغات هم نداشته باشه . و من هسا مارال رو پیش نهاد می کنم

خیلی ممنون. الان به صورت آزمایشی واسه تست از هاست رایگان استفاده کردم.کار که تموم شد روی یک هاست خوب آپلود میکنم.

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:37 عصر
کجا بزنم؟؟؟؟کدوم قسمتش؟؟؟
منظور این دوستمون تو تکست باکس ها است که وقتی <br> بزنی خطا میده. این مشکل رو حل کردم به کمک دوست عزیزمونS.ahmad.mirzai (http://barnamenevis.org/member.php?262741-S.ahmad.mirzai) http://barnamenevis.org/images/statusicon/user-online.png

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:37 عصر
ببینم فقط اون Navgator سایتت افکت fade اش افکت مناسبی نیست
ببخشید متوجه نشدم کجا رو میگید؟

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:39 عصر
الان خیلی از قبل بهتر شده ولی باز یه خورده سنگین هست اگه بتونی حجمش رو کمتر کنی عالی میشه
موفق باشی:چشمک:
از لحاظ امنیت هنوز بالا نیس
مثلا این آدرس واسه شماس ولی ...
http://amlak-shakeri.somee.com/defau

ممنون. چه جوری حجمش رو کمتر کنم؟؟ در رابطه با خطایی که فرمودید خب باید تایپ بشه default نه defau ؟؟؟
راستی یک مشکل دیگه ای هم که هست تو بحث فونت هاست . الان تو صفحه اول من از فونت نتسعلیق استفاده کردم که اگه تو سیستم کاربر نصب نباشه جواب نمیده. باید چه طوری فونت ها رو واسه کاربر لود کنم. تو صفحه های مختلف یک چیزایی خودن اما دقیقا متوجه نشدم...

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 25 شهریور 1392, 15:31 عصر
ممنون. چه جوری حجمش رو کمتر کنم؟؟ در رابطه با خطایی که فرمودید خب باید تایپ بشه default نه defau ؟؟؟
راستی یک مشکل دیگه ای هم که هست تو بحث فونت هاست . الان تو صفحه اول من از فونت نتسعلیق استفاده کردم که اگه تو سیستم کاربر نصب نباشه جواب نمیده. باید چه طوری فونت ها رو واسه کاربر لود کنم. تو صفحه های مختلف یک چیزایی خودن اما دقیقا متوجه نشدم...
با سلام دوست عزیز
در مورد اون لینک بهتره که شما کاربر رو برای صفحاتی که وجود ندارن به یک صفحه خاص منتقل کنید . در مورد فونت هم شما باید فونت مورد نظرتون رو برای این کار بسازید و بعد فقط کافیه توی فایل css اون رو معرفی کنید:
@font-face
{
font-family: 'BYekan';
src: url('../Fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('../Fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('../Fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

در مورد ساخت فونت ها هم میتونید از سایت هایی که عملیات تبدیل فونت ها رو انجام میدن استفاده کنید مثل :http://onlinefontconverter.com

موفق و پیروز باشید

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 15:49 عصر
با سلام دوست عزیز
در مورد اون لینک بهتره که شما کاربر رو برای صفحاتی که وجود ندارن به یک صفحه خاص منتقل کنید . در مورد فونت هم شما باید فونت مورد نظرتون رو برای این کار بسازید و بعد فقط کافیه توی فایل css اون رو معرفی کنید:
@font-face
{
font-family: 'BYekan';
src: url('../Fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('../Fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('../Fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

در مورد ساخت فونت ها هم میتونید از سایت هایی که عملیات تبدیل فونت ها رو انجام میدن استفاده کنید مثل :http://onlinefontconverter.com

موفق و پیروز باشید

ممنون نظرتون رو در مورد قیمت نگفتین؟

misaqkfm
دوشنبه 25 شهریور 1392, 17:48 عصر
برای پروژه شما خریدار داریم میتونید تماس بگیرید 09189809677

anvar
دوشنبه 25 شهریور 1392, 18:46 عصر
OK , بهتر شده
فقط در راست چین کردن بعضی از ایتم ها هنوز نقص هایی دیده میشه.
مثلا در منو : با مرورگر کروم چک کردم - اولین منو (خرید و فروش) از چپ به راست باز میشه, چون عرض زیر منوها بیشتر از فاصله آزاد موجود در گوشه راست صفحه است سمت راست زیر منوها اصلا دیده نمیشه و در همین زمان اسکلرول در پائین صفحه ظاهر میشه (عرض صفحه بصورت خودکار افزایش پیدا میکنه) ولی کاربر نمیتونه از اسکلرول استفاده کنه چون هر موقع موس رو از روی منو برداره زیر منوها جمع میشن و اسکلرول هم پنهان میشه) , مشکل از اینجاست که منو چپ به راست باز میشه (برای سایت های انگلیسی مناسبه).
بعضی از کمبوباکس های قسمت جستجو هم راست به چپ و بعضی ها هم راست به چپ هستن. بعضی از باتن ها استایل دارند اما یک نمونه اش بصورت معمولیه. در کل رنگبندی, بافت ها و چینش عناصر صفحه بهتر شده

اسکریپت های موجود در صفحه رو هم به قسمت آخر و قبل از </body< منتقل کنید.

S.ahmad.mirzai
دوشنبه 25 شهریور 1392, 19:19 عصر
به هرحال این یک اروری بود که در سایت شکا پیدا شده بود

حجم سایت که یه پست گذاشتم واسه راه های کم حجم کردن
به آدرس:
http://safecode.ir/post.aspx?id=19 (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fsafecode.ir%2Fpost.aspx%3Fid%3D 19&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNF6prldovQrgYCxvZ9c9_eG_gvPLg)
ولی واسه شما عکس هاتون خیلی حجیم هستن که با فتوشاپ هنگام ذخیره باید گزینه
Save For Web
رو بزنی و اگه عکس ها را به صورت
.Jpg
ذخیره کنی عکس ها کم حجم تر میشن
-------------------------------
برای اون مشکل ارور هم شما 2تا راه دارین
1-تنظیمات<Custome Error ></Custome Error>در فایل وب کانفیگ که میگه اگه وب سایت ارور داد به صفحه دیگه کاربر هدایت بشه
2-استفاده از فایلGlobal.asax
شما بعد از اضافه کردن این فایل در تابعApplication Errorمثلا خط زیر رو اضافه کنید:
Response.Redirect("Default.aspx");
هنگامی که اروری در وب سایت به وجود میاد تابع بالا به صورت ضمنی فراخونی میشه و به صفحه مورد نظر هدایت میشه

okpnz1
دوشنبه 25 شهریور 1392, 19:48 عصر
منظور این دوستمون تو تکست باکس ها است که وقتی <br> بزنی خطا میده. این مشکل رو حل کردم به کمک دوست عزیزمونS.ahmad.mirzai (http://barnamenevis.org/member.php?262741-S.ahmad.mirzai) http://barnamenevis.org/images/statusicon/user-online.png
امکانش هست اینجام راه حلو بگی؟

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 20:39 عصر
امکانش هست اینجام راه حلو بگی؟
بله حتما.البته با اجازه آقای میرزایی.
اول در وب کانفیگ این کد رو کپی کنید :

<system.web>
<compilation debug="false" targetFramework="4.0" />
<httpRuntime requestValidationMode="2.0"/>
</system.web>

بعد در صفحه ای که میخوای خطای <br> رو رفع کنی برو و این کد رو در بالای صفحه کپی کن :

ValidateRequest="false"
به طور مثال :
<%@ Page ValidateRequest="false" Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>
حالا اون جایی که باید بنویسی :
textbox1.text
به جاش بنویس :
Server.HtmlEncode(TextBox1.Text);

sajad_boj70
دوشنبه 25 شهریور 1392, 21:00 عصر
برای اون مشکل ارور هم شما 2تا راه دارین
1-تنظیمات<Custome Error ></Custome Error>در فایل وب کانفیگ که میگه اگه وب سایت ارور داد به صفحه دیگه کاربر هدایت بشه
2-استفاده از فایلGlobal.asax
شما بعد از اضافه کردن این فایل در تابعApplication Errorمثلا خط زیر رو اضافه کنید:
Response.Redirect("Default.aspx");
هنگامی که اروری در وب سایت به وجود میاد تابع بالا به صورت ضمنی فراخونی میشه و به صفحه مورد نظر هدایت میشه

ممنون از راهنماییت. با استفاده از Global مشکل رو حل کردم.

maktab
سه شنبه 26 شهریور 1392, 00:57 صبح
ValidateRequest="false"
به طور مثال :
<%@ Page ValidateRequest="false" Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>
حالا اون جایی که باید بنویسی :
textbox1.text
به جاش بنویس :
Server.HtmlEncode(TextBox1.Text);

این کار برای چیه؟ مطمئنی باعث افزایش امنیت میشه؟

sajad_boj70
سه شنبه 26 شهریور 1392, 10:14 صبح
این کار برای چیه؟ مطمئنی باعث افزایش امنیت میشه؟
برای جلوگیری ار وارد کردن <br> توسط کاربر( که باعث ارور دادن صفحه میشه). با این کار دیگه صفحه ارور نمیده

maktab
سه شنبه 26 شهریور 1392, 11:16 صبح
برای جلوگیری ار وارد کردن <br> توسط کاربر( که باعث ارور دادن صفحه میشه). با این کار دیگه صفحه ارور نمیده

خب اگر بحث فقط اینکه صفحه ارور نده این روش اصلا درست نیست! ببینید با این کار چه اتفاقی میفته:

شما زمانی ValidateRequest رو غیر فعال می کنید در معرض خطر حمله xss قرار می گیرید که همان cross site scripting هست با استفاده از این حمله کد های جاوا اسکریپت قابلیت اجرا دارند و اطلاعات بدون تایید اعتبار رد و بدل می شوند

sajad_boj70
سه شنبه 26 شهریور 1392, 14:45 عصر
خب اگر بحث فقط اینکه صفحه ارور نده این روش اصلا درست نیست! ببینید با این کار چه اتفاقی میفته:

شما زمانی ValidateRequest رو غیر فعال می کنید در معرض خطر حمله xss قرار می گیرید که همان cross site scripting هست با استفاده از این حمله کد های جاوا اسکریپت قابلیت اجرا دارند و اطلاعات بدون تایید اعتبار رد و بدل می شوند

خب پیشنهاد شما چیه؟

monadifard
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 14:17 عصر
آقا من این سایت رو نگاه کردم
فکر کنم تا 1.5 میلیون قیمت بخوره

S.ahmad.mirzai
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 19:40 عصر
http://barnamenevis.org/images/misc/quote_icon.png نوشته شده توسط sajad_boj70 http://barnamenevis.org/images/buttons/viewpost-left.png (http://barnamenevis.org/showthread.php?p=1877633#post1877633)

اگه دقت کنید یک دستورServer.HtmlEncode بعدش اومده که جلوی این حمله رو میگیره آق مهنس

ali_mohamadi113
چهارشنبه 10 مهر 1392, 01:17 صبح
bmnb nmmmmmmmmmmmmmmmm

sajad_boj70
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:35 عصر
دوستان ممنون میشم با نظراتشون در مورد قیمت و دیزاین سایت بنده رو راهنمایی کنن

sg.programmer
چهارشنبه 17 مهر 1392, 02:58 صبح
سلام
اگه ممکنه نظرتون را راجع به این سایت هم بگید http://sgprogram.somee.com/
مشاور املاک - در حال تکمیل هست رمز هم - 1 و 1 مدیر - 2 و 2 - 3 و 3 هست کاربر و...

OMID_BNT
چهارشنبه 17 مهر 1392, 12:58 عصر
خواندن این تاپیک ممکنه کمکت کنه (http://barnamenevis.org/showthread.php?401664-%DB%8C%DA%A9-%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%B4-...-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87!!!!)

یک چالش ... به راستی در بازار برنامه نویسی ایران چه اتفاقی افتاده!!!! (http://barnamenevis.org/showthread.php?401664-%DB%8C%DA%A9-%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%B4-...-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87!!!!)

sajad_boj70
سه شنبه 30 مهر 1392, 22:20 عصر
دوستان قالب سایت رو تغییراتی دادم.لطفا باز هم نظرتون رو راجع به قیمت بگید
http://amlak-shakeri.somee.com/default.aspx?city=1

اوبالیت به بو
سه شنبه 30 مهر 1392, 23:41 عصر
درود بر شما

در پیاده سازی لاجیک پروژه بسیار اشتباه کردید. مثلا من اگر تیک فروش رو بزنم اون موقع فیلد مبلغ اجاره بی مورد هست. خیلی از فیلد ها رو کاربر خودش وارد می کنه که درست نیست باید به صورت انتخاب باشد.

sajad_boj70
پنج شنبه 02 آبان 1392, 13:27 عصر
درود بر شما

در پیاده سازی لاجیک پروژه بسیار اشتباه کردید. مثلا من اگر تیک فروش رو بزنم اون موقع فیلد مبلغ اجاره بی مورد هست. خیلی از فیلد ها رو کاربر خودش وارد می کنه که درست نیست باید به صورت انتخاب باشد.

ببخشید شما کدم قسمت رو میفرمایید؟؟

اوبالیت به بو
پنج شنبه 02 آبان 1392, 23:38 عصر
در صفحه سفارش ملک هست فکر کنم.

gerdioz
جمعه 03 آبان 1392, 19:37 عصر
سلام نظر دوستان محترم اما اگه من خریدار باشم نهایتا 300 هزار تومان

sajad_boj70
شنبه 04 آبان 1392, 16:31 عصر
سلام نظر دوستان محترم اما اگه من خریدار باشم نهایتا 300 هزار تومان
متشکر از نظرتون.ممنون میشم اگر بفرمایید اشکالات کار کجاست و چرا اینقدر قیمت رو پایین فرمودید ؟؟

gerdioz
یک شنبه 05 آبان 1392, 19:14 عصر
سرعت سایت به شدت پایینه
امنیت سایت کمه
چرا فکر میکنبد سایت خوب باید ژیگول باشه
برو سایت ebay.com amazon.com alibaba.com رو ببین اصلا رو گرافیک بالا مانور ندادن
اول css بعد jquery و جاوا اینها درصدش باید ار همه چیز بالاتر باشه
و خیلی چیزهای دیگه

sajad_boj70
دوشنبه 06 آبان 1392, 16:56 عصر
سرعت سایت به شدت پایینه
امنیت سایت کمه
چرا فکر میکنبد سایت خوب باید ژیگول باشه
برو سایت ebay.com amazon.com alibaba.com رو ببین اصلا رو گرافیک بالا مانور ندادن
اول css بعد jquery و جاوا اینها درصدش باید ار همه چیز بالاتر باشه
و خیلی چیزهای دیگه
سرعت سایت که به خاطر اینکه تو هاست رایگان آپلود شده پایینه.
در مورد امنیت هم میشه بگید کجاش مورد داره؟؟؟
شما از کجا فکر میکنی که من فکر کردم که سایت باید ژیگول باشه؟؟؟
میشه بگید کدوم قسمت سایت ژیگول طراحی شده؟؟
شما از یک طرف میگید باید ساده باشه بعد میگید باید css & jquery زیاد استفاده بشه؟؟هر چند تو این سایت استفاده شده.
من خوشحال میشم انتقاد سازنده رو بشنوم اما لطفا نظرتون رو تخصصی و سازنده بگید نه یک چیزی همینجوری رو هوا!