PDA

View Full Version : سوال: مشکل با اینترنت اکسپلورر

mosisms
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 15:22 عصر
سلام دوستان
من چند وقت پیش یه صفحه سفارش دادم تا برام طراحی کنن
امروز اتفاقی فهمیدم مشکل بزرگی با اکسپلورر داره
ممنون میشم راهنمایی کنین تا مشکل با اکسپلورر رو حل کنم؟
اینم آدرس صفحه
http://netsc.ir
باتشکر

علیرضا.ا
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 16:27 عصر
اکسپلورر رو بیخیال......

qartalonline
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 16:52 عصر
با راهنمایی کردن فک نکنم درست بشه به طراحش بگید درست میکنه.

DariushGreat
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 17:02 عصر
سلام دوستان
من چند وقت پیش یه صفحه سفارش دادم تا برام طراحی کنن
امروز اتفاقی فهمیدم مشکل بزرگی با اکسپلورر داره
ممنون میشم راهنمایی کنین تا مشکل با اکسپلورر رو حل کنم؟
اینم آدرس صفحه
http://netsc.ir
باتشکر

سایت مبارکتون باشه
به سلیقه طراحش هم آفرین می گم. ساده و قشنگ... من که خوشم اومد :لبخند:
عزیر اینترنت اکسپلورر خیلییییییییییی مشکل داره! با هیچ المان تازه و نوین طراحی وب سازگار نیست! در کل مرورگر بی شعوریه و هیچی سرش نمی شه!!! :عصبانی++:
متاسفانه بیش از نیمی از کاربرای ایرانی هم به دلایل گوناگون هنوز از این سرجهازی مایکروسافت بهره میگیرن و نمی شه هم به این آسونیا بی خیالش شد... :افسرده:
به طراحش بگو که قالب سایتتو با اینترنت اکسپلورر 8 سازگار کنه ( میگم 8 چون الان طیف گسترده کاربران دارن از ویندوزای ویستا و 7 استفاده می کنن که اینترنت اکسپلورر 8 روشون نصبه. اینترنت اکسپلوررهای 6 و 7 رو هم باید بی خیال شی چون دیگه واقعا نفهمن و هیچ راه نوینی برای درست کردن مشکلاتشون نیست! :عصبانی:)

شاد باشی :لبخندساده:

mosisms
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 00:50 صبح
سایت مبارکتون باشه
به سلیقه طراحش هم آفرین می گم. ساده و قشنگ... من که خوشم اومد :لبخند:
عزیر اینترنت اکسپلورر خیلییییییییییی مشکل داره! با هیچ المان تازه و نوین طراحی وب سازگار نیست! در کل مرورگر بی شعوریه و هیچی سرش نمی شه!!! :عصبانی++:
متاسفانه بیش از نیمی از کاربرای ایرانی هم به دلایل گوناگون هنوز از این سرجهازی مایکروسافت بهره میگیرن و نمی شه هم به این آسونیا بی خیالش شد... :افسرده:
به طراحش بگو که قالب سایتتو با اینترنت اکسپلورر 8 سازگار کنه ( میگم 8 چون الان طیف گسترده کاربران دارن از ویندوزای ویستا و 7 استفاده می کنن که اینترنت اکسپلورر 8 روشون نصبه. اینترنت اکسپلوررهای 6 و 7 رو هم باید بی خیال شی چون دیگه واقعا نفهمن و هیچ راه نوینی برای درست کردن مشکلاتشون نیست! :عصبانی:)

شاد باشی :لبخندساده:
سلام

ممنون چشماتون زیبا میبینه
من هم برای همون نیمی از کاربر ها باید درستش کنم
ممنون
باهاش صحبت میکنم

tadayoni
جمعه 22 شهریور 1392, 21:53 عصر
دوست من برحسب آمار اعلام شده W3 تعداد کاربرای استفاده کننده IE خیلی پایین اومده . به حدی که گوگل هم امکانات جدیدش رو برای این مرورگر و نسخه های غیر استانداردش غیر فعال داره میکنه . به همین دلیل زیاد نگرانش نباشید و براتون IE 9 و 10 مهم باشه

mosisms
دوشنبه 25 شهریور 1392, 08:39 صبح
ممنون
حل شد
doctype
نداشت:)