PDA

View Full Version : ارسال یک برنامه روی تمام کلاینت ها و اجرای آن

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 17:46 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان
بنده یک برنامه دارم که میخوام این رو روی تمام کلاینت ها اجرا کنم . یعنی خود برنامه توی شبکه بتونه کلاینت ها رو پیدا کنه و این برنامه رو کپی کنه روی کلاینت ها و خودش اجرا بشه.
دوستان اگر کسی تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم راهنماییم کنه
با تشکر

aghayex
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 18:04 عصر
اینکه شما با برنامه ی خودتون بخواهید برنامه ای رو نصب کنید رو نمی دونم اما نصب برنامه بر روی تمام کلاینت ها از قابلیت های دامین کنترلر هست

CsharpNevisi
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 18:31 عصر
چند وقت پیش یکی از استادام که تو شرکت ایده برتر کار میکنه یه برنامه نوشته بودن که تو نمایشگاه الکام رونمایی شد ... !!!
این برنامه میومد تمام سیستم های شبکه رو پیدا میکرد و برنامه کلایت رو توشون کپی میکرد و میتونستی با برنامه خیلی کارا بکنی که یکیش نصب انواع برنامه بود ... !!!!
میگفت خود ویندوز همچین قابلیتی داره ... ما فقط یه محیط بثری درست کردیم ... !!!
یادگیریش برای منم جالبه ... !!!!
از دوستان خواهش میکنم اگه کسی چیزی در این باره میدونه بگه که جمع بندی کنیم و به نتیجه برسیم ... !!!

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 10:28 صبح
با تشکر از شما دوستان عزیز
این مطالبی که فرمودید کاملا درسته . میشه این کار رو به همون شکلی که شما فرمودید انجام داد اما لازمه اون اینه که تمام سیستم ها توی یک دامین باشن. فرض بگیرید که این اتفاق نیوفتاده باشه در این صورت میشه تمام آی پی های فعال شبکه رو خوند و یکی یکی اونا رو پینگ گرفت هر کدوم که جواب داد باهاش کار کرد . مثلا برنامه رو گذاشت توی startup . حالا سوال بنده اینجاست راهی هست که برنامه رو توی startup سیستم کلاینت کپی کرد؟
با تشکر مجدد و فراوان

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:25 عصر
نمیشه از طریق برنامه و دامین کنترلر این کار رو انجام داد؟