PDA

View Full Version : کامپوننت مشابه KDTele برای دریافت تماسهای سیم کارت موبایل

e601
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 12:26 عصر
سلام

همونطوری که میدونید کامپوننت KDTele برای طراحی سیستم تلفن گویا و ارتباط نرم افزار با خطوط تلفن ثابت استفاده میشه.

سوال من اینه که کامپوننتی چیزی برای ارتباط نرم افزار با سیم کارت تلفن همراه هم هست یا نه؟

یعنی بتونیم هون سیستم تلفن گویا رو بجای خط تلفن ثابت ، روی سیم کارت اجرا کنیم. به این صورت که وقتی تماس گیرنده شماره موبایل رو گرفت بعد از 1 یا 2 یا n زنگ بصورت خودکار منوی صوتی جواب داده بشه و بقیه موارد هم مثل تلفن گویا باشه.

منتظر راهنمایی دوستان هستم...

abdullah20
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 22:21 عصر
برای کار با سیم کارت کامپوننت kylix هستش و یه قسمتی هم برای کار با تلفن گویا داره یعنی میتونید با تلفن گویا تماس بگیرید و کلید های مورد نظر را ارسال کنید

php-a162
سه شنبه 29 مرداد 1398, 15:54 عصر
سلام

همونطوری که میدونید کامپوننت KDTele برای طراحی سیستم تلفن گویا و ارتباط نرم افزار با خطوط تلفن ثابت استفاده میشه.

سوال من اینه که کامپوننتی چیزی برای ارتباط نرم افزار با سیم کارت تلفن همراه هم هست یا نه؟

یعنی بتونیم هون سیستم تلفن گویا رو بجای خط تلفن ثابت ، روی سیم کارت اجرا کنیم. به این صورت که وقتی تماس گیرنده شماره موبایل رو گرفت بعد از 1 یا 2 یا n زنگ بصورت خودکار منوی صوتی جواب داده بشه و بقیه موارد هم مثل تلفن گویا باشه.

منتظر راهنمایی دوستان هستم...
سلام
بالاخره همچین کامپوننتی رو پیدا کردین؟