PDA

View Full Version : آموزش: نرم افزار سکه

Omid.R.A.Candy
شنبه 23 شهریور 1392, 15:29 عصر
سلام خدمت دوستان و اساتید

من یه نرم افزار ساده نوشتم که آخرین وضعیت سکه رو خبر میده، ولی می دونم کدهام بهینه و بجا نیستن!

لذا خواشمند است در صورت علاقه مندی در بهینه سازی کدها مشارکت ورزیم.لطفا از پیشنهاد دادن و کلی گویی بپرهیزید.

یا نمونه کد اصلاحی بگذارین و یا ورژن جدید اصلاحی آپ کنید.

پیشاپیش از همه عزیزان کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

110664

Sadra viba
یک شنبه 24 شهریور 1392, 18:54 عصر
برنامه جالبیه خودم کلی چیز ازش یاد گرفتم ولی باید اسم پروژه ات رو یه چیز دیگه بذاری بعدم اگه یه کم رو ظاهرش کار کنی خیلی بهتر می شه از این که این همه فعالی ممنونم!!!!!!!!!

Omid.R.A.Candy
یک شنبه 24 شهریور 1392, 19:22 عصر
برنامه جالبیه خودم کلی چیز ازش یاد گرفتم ولی باید اسم پروژه ات رو یه چیز دیگه بذاری بعدم اگه یه کم رو ظاهرش کار کنی خیلی بهتر می شه از این که این همه فعالی ممنونم!!!!!!!!!

این ورژن نهایی نیست ، فقط برای شروع کاره من در آینده می خوام این رو بصورت جامعتری گسترش بدم که قیمت های روزانه رو رصد کرده و در دیتا بیس ذخیره کنه و نمودار هم ترسیم کنه.

دلیل زدن این تاپیک این بو که کدام بهینه بشه.

Mani_rf
یک شنبه 24 شهریور 1392, 19:32 عصر
این ورژن نهایی نیست ، فقط برای شروع کاره من در آینده می خوام این رو بصورت جامعتری گسترش بدم که قیمت های روزانه رو رصد کرده و در دیتا بیس ذخیره کنه و نمودار هم ترسیم کنه.

دلیل زدن این تاپیک این بو که کدام بهینه بشه.

من چند وقت پیش این کار رو کردم.البته برای خودم نوشتم. اما به دلیل این که تقریبا همه سایت هایی که قیمت سکه و ارز رو میدن بعد از 1مدت فی*لیتر میشن خیلی زود کارم بی فایده شد. امیدوارم که تو با این مشکل بر نخوری.

Omid.R.A.Candy
یک شنبه 24 شهریور 1392, 20:53 عصر
من چند وقت پیش این کار رو کردم.البته برای خودم نوشتم. اما به دلیل این که تقریبا همه سایت هایی که قیمت سکه و ارز رو میدن بعد از 1مدت فی*لیتر میشن خیلی زود کارم بی فایده شد. امیدوارم که تو با این مشکل بر نخوری.

مشکلی تو این مورد ندارم من اصلا چند مرجع رو برای قیمت گیری استفاده می کنم.در ضمن نرم افزار نهاییم رو با یک FTP مرتبط می کنم که سایت های مناسب و روش قیمت کشی مشخص بشند.