PDA

View Full Version : محیطی برای برنامه نویسی PHP

Hossein Bazyan
شنبه 23 شهریور 1392, 23:34 عصر
سلام دوستان من در حال یاد گیری php هستم می خواستم بپرسم از چه محیطی برای کدنویسی استفاده کنم.
من از ++Notepad استفاده میکنم اما خوب امکاناتش خیلی محدوده . آیا محیطی مانند ویژوال استودیو یا شبیه آن برای پی اچ پی وجود داره یا خیر؟
آیا پلتفورمی مانند دات نت برای پی اچ پی وجود داره یا خیر؟

darkcms
یک شنبه 24 شهریور 1392, 00:05 صبح
با سلام و درود.
به نظر من بهترین نرم افزار برای کد نویسی php و یا حتی طراحی سایت Adobe Dreamweaver می باشد.
البته من به شما آخرین نسخه ( Adobe Dreamweaver CC ) را پیشنهاد می کنم!
به امید فردایی بهتر!:لبخندساده:

h.rezaee
یک شنبه 24 شهریور 1392, 00:15 صبح
سلام . دوست عزیز اگه توانایی این رو داری که کدها رو بدون نگاه کردن به sample بزنی بهترین گزینه همون notepad ++ هستش چون در نهایت بسیاری از برنامه نویس ها سراغش میان ، به خاطر سرعتش و این که بتونی از همین ابتدا بهش عادت کنی بسیار عالیه چون در برخی از موارد نیاز میشه که مجبور میشی تو محیط notepad خود ویندوز و یا نرم افزار مشابه در لینوکس کد بنویسی. ولی اگه می خواهی یاد بگیری هم می تونی از Dream Wever استفاده کنی و هم از Nuspher . موفق باشی

bethoveen
یک شنبه 24 شهریور 1392, 11:10 صبح
با سلام و درود.
به نظر من بهترین نرم افزار برای کد نویسی php و یا حتی طراحی سایت Adobe Dreamweaver می باشد.
البته من به شما آخرین نسخه ( Adobe Dreamweaver CC ) را پیشنهاد می کنم!
به امید فردایی بهتر!:لبخندساده:
ایشون میگن در حال یادگیری هستم ،سخت نگیرین همون Notepad++ خوبه و حتی phpDesigner هم نرم افزار خوبیه،بهتره نرم افزاری استفاده کنی که امکان Sethighlighter داشته باشه یعنی با تفاوت رنگ کدها بتونی بیشتر مسلط بشی خود ویژوال اسدیو هم یه افزونه داره که میشه php هم کار کرد توش اما برا شروع و کدهای آسون همونا کافیه،موفق باشی