PDA

View Full Version : پیغام خطا در هنگام دریافت اطلاعات پورت سریال

omidan321
یک شنبه 24 شهریور 1392, 13:01 عصر
سلام به همگی
من در هنگام دریافت اطلاعات از پورت سریال خطای زیر را دریافت و بعد از نمایش اطلاعات زیر برنامه بسته میشه
اساتید راهنمایی بکنید ممنون میشم

ErrorDeviceApplication4.exe
NotSupportedExceptionControl.Invoke must be used to interact with controls created on a separate thread.at Microsoft.AGL.Common.MISC.HandleAr(PAL_ERROR ar)at System.Windows.Forms.Control.get_Text()System.Wind ows.Forms.Control.set_Text(String value)at DeviceApplication4.Form1.Port_DataReceived_1(Objec t sender,SerialDataReceivedEventArgs e)at System.IO.Ports.SerialPort.CatchReceivedEvents(Obj ect src, SerialDataReceivedEventArgs e)at System.IO.Ports.SerialStream.EventLoopRunner.CallR eceiveEvents(Objectstate)at System.Threading.ThreadPool.WorkItem.doWork(Object o) at System.Threading.Timer.ring()

omidan321
دوشنبه 25 شهریور 1392, 07:02 صبح
کسی نمیدونه این ارور برای چیه؟

omidan321
دوشنبه 25 شهریور 1392, 17:06 عصر
کسی نیست ؟

omidan321
سه شنبه 26 شهریور 1392, 09:46 صبح
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omidan321
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:35 عصر
کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hadi46
سه شنبه 26 شهریور 1392, 19:50 عصر
سلام دوست عزیز
برای خواندن اطلاعات پورت سریال یک متغیر سراسری تعریف کن وان رو در رویداد DataReceived بزار یک تایمر هم در فرم بزار که هر چند ثانیه بیاد اطلاعات اون متغییر رو در textbox مورد نظرت نمایش بده
تست شده اگه به مشکل خوردی بگو تا کدی بزارم

omidan321
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:42 صبح
متغیر سراسری تعریف کردم و اونو مسقیم نسبت دادم به تکست باکس ولی تاثیری نداشت (توی مرحله تست برنامه فقط یک بایت اطلاعات ارسال می کنم)

omidan321
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 16:42 عصر
متغیر سراسری تعریف کردم و اونو مسقیم نسبت دادم به تکست باکس ولی تاثیری نداشت (توی مرحله تست برنامه فقط یک بایت اطلاعات ارسال می کنم)

omidan321
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 20:01 عصر
وقتی پیغام دریافت رو با کنسول نشون میدم مشکلی نیست. اطلاعات ردیافتی رو نشون میده

اما وقتی میارمش توی تکست باکس ارور بالایی رو میده