PDA

View Full Version : سوال: برنامه ایجاد کارتابل در C#

nadia.g
یک شنبه 24 شهریور 1392, 19:42 عصر
سلام دوستان
من میخوام یه برنامه جهت ارسال درخواست بین چند تا کارتابل بنویسم ولی در مورد پیاده سازی کارتابل اطلاعاتی ندارم. کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری پیاده سازی میشه و به چه ابزاری نیاز هست؟

nadia.g
یک شنبه 24 شهریور 1392, 22:41 عصر
دوستان کسی هست راهنمایی کنه؟

fjm11100
دوشنبه 25 شهریور 1392, 00:06 صبح
سوالت نامفهومه. میخوای کارتابل اداری درست کنی که به هم درخواست بدن؟خب اگه اینه یک جدول کارتابل در database میخوای که احتمالا دو سه تا جدول وابسته مثل کاربران و غیره داره. یک جدولم برای درخواستها
کمی تحلیل کن براش سناریو بنویس و آروم آروم شروع کن توی دیتابیس پیاده اش کن و برای کار باهاش کد بنویس. هرجام مشکلی بود بپرس

mhsmity
دوشنبه 25 شهریور 1392, 01:18 صبح
سلام
بخشید کارتابل نویسی یعنی چه؟
از پست ها یکم متوجه شدم می شه توضیح بدین ممنون؟

nadia.g
دوشنبه 25 شهریور 1392, 15:43 عصر
سوالت نامفهومه. میخوای کارتابل اداری درست کنی که به هم درخواست بدن؟خب اگه اینه یک جدول کارتابل در database میخوای که احتمالا دو سه تا جدول وابسته مثل کاربران و غیره داره. یک جدولم برای درخواستها
کمی تحلیل کن براش سناریو بنویس و آروم آروم شروع کن توی دیتابیس پیاده اش کن و برای کار باهاش کد بنویس. هرجام مشکلی بود بپرس

ممنون- بله همونطور که اشاره کردین یک برنامه باید بنویسم که چند تا کارتابل اداری برای چند نفر داشته باشه و در اون افراد درخواست هاشونو بفرستن و این درخواست جهت تایید یا عدم تایید بین کارتابل ها گردش داشته باشه. ممنون از راهنماییتون.

nadia.g
دوشنبه 25 شهریور 1392, 15:45 عصر
سلام
بخشید کارتابل نویسی یعنی چه؟
از پست ها یکم متوجه شدم می شه توضیح بدین ممنون؟
یک برنامه باید بنویسم که چند تا کارتابل اداری برای چند نفر داشته باشه و در اون افرادی که درخواست هاشونو میفرستن ، این درخواست جهت تایید یا عدم تایید بین کارتابل ها گردش داشته باشه.

Shahram_12
دوشنبه 25 شهریور 1392, 22:44 عصر
با سلام
اگر ممکنه در رابطه با برنامه کارتابل و جداول اون اول بحث بشه
چون من چندین شکل برای اون درست کردم ولی هر کدوم با مشکل روبرو شد
اول نامه های وارده و صادره رو تو دو جدول جدا نوشتم ولی ارتباط بین نامه ها مشکل داشت
بعد اومدم مثل دفتر کارتابل جدولم رو ساختم حجم مشکل داشت و ثبت اونها برای ارتباط

fjm11100
سه شنبه 26 شهریور 1392, 00:17 صبح
اگر ممکنه در رابطه با برنامه کارتابل و جداول اون اول بحث بشه
اینجور برنامه ها تحلیل خوب میخواد. بهتره یک سناریو ارسال درخواست و پاسخ را کامل در ذهنت مرور کنی

drsina
سه شنبه 26 شهریور 1392, 01:05 صبح
اگه درست فهمیده باشم ، خب از ftp چرا استفاده نمی کنید ؟