PDA

View Full Version : ارور Run-time error

aleas2
یک شنبه 24 شهریور 1392, 21:42 عصر
دوستان کسی میدونه این ارور مربوط به چی؟
110723

m.4.r.m
یک شنبه 24 شهریور 1392, 22:05 عصر
از چه کدی استفاده کردی ؟ تو کجا این ارور رخ داده اینا رو باید بگی

aleas2
یک شنبه 24 شهریور 1392, 22:38 عصر
مشکل اینجاست که تو سورس برنامه این خطا رخ نمیده ولی وقتی فایل exe میسازم اجرا میکنم این خطا میده که نمیتونم بفهمم مال کدوم خط برنامه هسته

در هر حال هدف برنامه ام با WebBrowser سورس سایت میگیره یه سری اطلاعات از سورس خارج میکنه و در سایت ديگه ای اون اطلاعات ثبت میکنه

ضمنا" از بانک اطلاعاتی اکسس هم برای ثبت لینک استفاده میکنم و اینکه برای ارتباط از adodc استفاده میکنم

akbarg64
دوشنبه 25 شهریور 1392, 05:56 صبح
سلام.لطفا کد اتصال به بانک اکسس رو قرار دهید.

aleas2
دوشنبه 25 شهریور 1392, 10:16 صبح
سلام.لطفا کد اتصال به بانک اکسس رو قرار دهید.

از کد نویسی استفاده نکردم تنظیمات adodc تنظیم کردم فایل ضمینه دانلود کنید تنظیمات adodc برسی کنین متوجه میشین

علیرضا.ا
دوشنبه 25 شهریور 1392, 11:01 صبح
منم همین الان این ارور رو توی برنامم دیدم
توی برنامه (اسپمره) نوشتم که وقتی وب بروزر لود شد محتوای تکست باکس ها رو به جای مشخص در صفحه منتقل کنه ولی یکی از وبلاگ ها امکان درج نظر به مطلب رو نداشت و برنامه این ارور رو داد..
احتمالا توی برنامه ی شما هم برنامه یه چیزی میخاد ولی نمیتونه پیدا کنه:)

aleas2
دوشنبه 25 شهریور 1392, 15:34 عصر
نه فکر نمیکنم این ارور واسه بنده ناشی از چنین مشکلی باشه

akbarg64
سه شنبه 26 شهریور 1392, 08:05 صبح
این که خطا نمیده.نباید هم خطا بده چون چیزی نداره که خطا بده.یه فرم خالیه با adodc.که تنظیم شده.چطور بدونیم مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟.بیشتر لطفا

aleas2
سه شنبه 26 شهریور 1392, 09:57 صبح
این که خطا نمیده.نباید هم خطا بده چون چیزی نداره که خطا بده.یه فرم خالیه با adodc.که تنظیم شده.چطور بدونیم مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟.بیشتر لطفا
شما گفتین adodc چطور به بانک وصل کردم منم adodc دادم که تنظیماتشو ببینین
حدودا" این خطا میتونه مربوط به چه چیزی باشه؟

vbhamed
جمعه 29 شهریور 1392, 10:29 صبح
سلام
براي اينكه در حالت exe بفهميد مشكل از كدوم قسمت برنامتونه، جاهاي مختلف برنامه دستور Msgbox رو بدين كه يك عدد رو نشون بده و به ترتيب اين عدد زياد بشه
هر جا كه برنامه خطا داد و عدد msgbox نمايش داده نشد، حدود جاي خطا رو نشون ميده كه باز ميشه اون قسمت رو جداگانه بررسي كرد