PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل با UpdatePanel

monadifard
دوشنبه 25 شهریور 1392, 14:55 عصر
<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>
<asp:Button ID="Button1" runat="server" Font-Names="Tahoma" Text="ثبت آگهی"
Width="197px" onclick="Button1_Click" />
</ContentTemplate>

<Triggers>
<asp:PostBackTrigger ControlID="Button1" />
</Triggers>

<asp:UpdateProgress ID="UpdateProgress1" runat="server" AssociatedUpdatePanelID="UpdatePanel1">
<ProgressTemplate>
<asp:Image ID="Image3" runat="server" ImageUrl="~/View/images/loading1.gif" Width="40px" Height="40px"/>
</ProgressTemplate>
</asp:UpdateProgress>
</asp:UpdatePanel>

برای گرفتن مقدار توسط
file upload
از عمل

<Triggers>
<asp:PostBackTrigger ControlID="Button1" />
</Triggers>

استفاده شده
با این عمل صفحه دوباره
refresh
میشه
در ضمن

<asp:UpdateProgress ID="UpdateProgress1" runat="server" AssociatedUpdatePanelID="UpdatePanel1">
<ProgressTemplate>
<asp:Image ID="Image3" runat="server" ImageUrl="~/View/images/loading1.gif" Width="40px" Height="40px"/>
</ProgressTemplate>
</asp:UpdateProgress>

این عملیات هم عمل نمیکنه
لطفا راهنمایی کنید

monadifard
دوشنبه 25 شهریور 1392, 23:17 عصر
یعنی کسی یاد نداره !؟!؟!؟!:متعجب:

mahdioo12194
دوشنبه 25 شهریور 1392, 23:52 عصر
این trigger چیه استفاده کردی؟ واسه گرفتن fileupload؟ چه جوری ؟ کلا trigger رو حذفش کن ببین چی میشه؟!! scriptmanager هم که گذاشتی؟!

AsyncPostBackTrigger استفاده کن!

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 26 شهریور 1392, 07:21 صبح
با سلام خدمت شما دوست عزیز
لازم میدونم چند تا نکته و خدمت شما عرض کنم. نکته اول اینکه استفاده از updatepanel ، حرفه نیست! چون شما توی عنوان نوشته بودید حرفه ای:... این رو خدمتتون گفتم . همونطور که میدونید UpdatePanel بسیار سنگین عمل میکنه و این باعث کند شدن عملکرد برنامه شما میشه . بهتر اینه که مثلا با استفاده از Jquery کدنویسی انجام بدید و با Ajax کار کنید. نظر شخصی بنده اینه که همین جی کوئری به مراتب ساده تره.
و اما در مورد استفاده از FileUpload در Updatepanel : شما نمیتونید توی UpdatePanel فایل آپلود قرار بدید و با اون فایل رو آپلود کنید . توضیحات و دلایلش رو هم قبلا دوستان کامل توضیح داده بودن که توی سایت میتونید پیدا کنید .
موفق و پیروز باشید

monadifard
سه شنبه 26 شهریور 1392, 10:08 صبح
با سلام خدمت شما دوست عزیز
لازم میدونم چند تا نکته و خدمت شما عرض کنم. نکته اول اینکه استفاده از updatepanel ، حرفه نیست! چون شما توی عنوان نوشته بودید حرفه ای:... این رو خدمتتون گفتم . همونطور که میدونید UpdatePanel بسیار سنگین عمل میکنه و این باعث کند شدن عملکرد برنامه شما میشه . بهتر اینه که مثلا با استفاده از Jquery کدنویسی انجام بدید و با Ajax کار کنید. نظر شخصی بنده اینه که همین جی کوئری به مراتب ساده تره.
و اما در مورد استفاده از FileUpload در Updatepanel : شما نمیتونید توی UpdatePanel فایل آپلود قرار بدید و با اون فایل رو آپلود کنید . توضیحات و دلایلش رو هم قبلا دوستان کامل توضیح داده بودن که توی سایت میتونید پیدا کنید .
موفق و پیروز باشید

سلام دوست عزیز
منظور از حرفه ای که شما گفتید رو نفهمیدم والا !!!
من منظورم حرفه ای که شما گفتید نبود ...:چشمک:
چرا عزیزم میشه استفاده کرد ولی صفحه دوباره رفرش میشه . راه حل هم گفته بودن ولی جواب نداد
بازم ممنون که لطف کردی :لبخندساده:

monadifard
سه شنبه 26 شهریور 1392, 10:15 صبح
این trigger چیه استفاده کردی؟ واسه گرفتن fileupload؟ چه جوری ؟ کلا trigger رو حذفش کن ببین چی میشه؟!! scriptmanager هم که گذاشتی؟!

AsyncPostBackTrigger استفاده کن!

tigger اگه نذاری fileupload مقدار نمیگیره و false برمیگردونه!
scriptmanager هم داخل masterpage وجود داره
وقتی هم که از AsyncPostBackTrigger استفاده میشه دوباره file upload مقدار نمیگیره !

sajad_boj70
سه شنبه 26 شهریور 1392, 16:23 عصر
حق کاملا با مهندس منادی فرده . سلامتیش صلواااااااااات:لبخند:

fakhravari
سه شنبه 26 شهریور 1392, 22:01 عصر
در کل توی ابدیت پنل با تریگر که هیچ فایده ای نداره.
مشکل این کار دقیق نمیدونم . اما فکر کنم برای امنیت است.
توی یه پست یکی از دوستان توضیح داده بود .
ای سربازیم اسم دوستان از یادم برده :اشتباه:

monadifard
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 13:16 عصر
آخر به نتیجه نرسیدیم دیگه !!!