PDA

View Full Version : حرفه ای: گرفتن اتریبیوتهای یک کنترل html

majid.gymnast
دوشنبه 25 شهریور 1392, 18:14 عصر
با سلام
بنده یه فرمی رو با html طراحی کردم. میخواستم وقتی کاربر این فرم رو پر میکنه و submit میکنه بتونم با asp.net خاصیت های کنترلهای اون فرم رو بگیرم مثلا خاصیت class کنترل name.

mahdioo12194
دوشنبه 25 شهریور 1392, 18:31 عصر
بهش runat="server" بده بعد در codebehind بهش دسترسی داری!!

majid.gymnast
دوشنبه 25 شهریور 1392, 18:43 عصر
ببین دوست من این فرمها توی دیتابیس ذخیره میشه و تو صفحات aspx ساخته نمیشه که کامپایلر بتونه اونو ترجمه کنه.

صباح فتحی
دوشنبه 25 شهریور 1392, 18:59 عصر
id va run server bedid ke hale
ama motvaje nashudam yani chi to db hast

majid.gymnast
سه شنبه 26 شهریور 1392, 08:39 صبح
ببینید دوست من ، من اطلاعات صفحات html رو بعد از طراحی توی پایگاه داده ذخیره میکنم و اونا رو مطابق با آدرس صفحه ای که تو url مشخص میشه از دیتابیس میخونم و نشون میدم چون این اطلاعات از دیتابیس خونده میشه و توی صفحه ی جداگونه ی aspx نیست دات نت نمیتونه اونا رو ترجمه کنه یعنی نمیشه از کنترلهای دات نت استفاده کرد و باید از همون کنترلهای html استفاده کنم.
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید:لبخندساده:

majid.gymnast
سه شنبه 26 شهریور 1392, 17:08 عصر
کسی نیست کمک کنه؟

majid.gymnast
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:54 صبح
از دوستان هیچ کس بلد نیست کمکم کنه ؟ کارم خیلی گیره

majid.gymnast
پنج شنبه 28 شهریور 1392, 07:36 صبح
از اساتید تمنا دارم یه کمکی بکنند.اینقدر سوال مشکل هست.:افسرده:

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 28 شهریور 1392, 09:22 صبح
با سلام خدمت شما دوست عزیز
سوالتون مشکل نیست شاید یکم بیان شما درکش برای دوستان سخت بوده. اگر نمیخوایید که سمت سرور کار کنید به سادگی میتونید به تمامی attribute های مورد نظرتون با jquery دسترسی داشته باشید. با استفاده از ویژگی attr میتونید به اتربیوت ها دسترسی داشته باشید و نهایتا اونا رو با ایجکس هر جایی که میخوایید ارسال کنید . مثلا به یک وب سریس ارسال کنید وعملیات مورد نظر رو روی اونا انجام بدید
امیدوارم که منظورتون رو درست متوجه شده باشم
موفق و پیروز باشید

majid.gymnast
پنج شنبه 28 شهریور 1392, 09:30 صبح
باتشکر از از شما دوست عزیز و عرض شرمندگی بابت اینکه نمیتونم منظورم رو برسونم. ببینید تو asp.net وقتی با یه فرم html ساب میت میشیم میتونیم تو اون ص asp.net با دستور request["نام کنترل"] به مقدار کنترلهای html مثل <input>یا<select> ویا دیگر کنترل ها دسترسی داشته باشیم. حالا من بجای اینکه به مقدار کنترل ها دسترسی داشته باشم میخوام به خاصیت های کنترلها هم دسترسی داشته باشم مثل خاصیت آی دی یا کلاس و یا دیگر خاصیت ها و با آجاکس هم کار نمیکنم که با جی کوئری خاصیت ها رو به سرور بفرستم. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

majid.gymnast
شنبه 30 شهریور 1392, 08:03 صبح
از اساتید خواهشمندم یه کمکی بکنند