PDA

View Full Version : اجرای idm با تابع exec

myclick
سه شنبه 26 شهریور 1392, 00:11 صبح
سلام. از طریق کامندلاین میشه دانلودمنیرجر رو فعال کرد و چیزایی که می خوای رو بذاری تو یه صف برای دانلود. خب انتظار داشتم این اتفاق تو پی اچ پی و با تابع exec بیوفته ولی بعد از اجرای اسکریپت دانلود منیجر ران نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

MMSHFE
سه شنبه 26 شهریور 1392, 08:40 صبح
دوست عزیز، اولاً باید مسیر کامل IDM رو بدین تا اجرا بشه و ثانیاً اگه اجرا بشه هم فایده نداره چون کدهای PHP سمت سرور اجرا میشه و درسته که روی سیستم شما IDM رو باز میکنه ولی این مسئله بخاطر اینه که توی localhost سرور و کلاینت هر دو یک سیستم هستن ولی روی سرور واقعی، کدهای PHP (و هر زبان سمت سرور دیگه) نمیتونن هیچ کدی رو روی سیستم کلاینت اجرا کنن و این مسئله، خلاف اصول امنیتی وب هست.

AliRezaPro
سه شنبه 26 شهریور 1392, 09:08 صبح
سلام. از طریق کامندلاین میشه دانلودمنیرجر رو فعال کرد و چیزایی که می خوای رو بذاری تو یه صف برای دانلود. خب انتظار داشتم این اتفاق تو پی اچ پی و با تابع exec بیوفته ولی بعد از اجرای اسکریپت دانلود منیجر ران نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
دلیل اجرای این کار ؟ هدف اجرای این کار بر روی سیستم های کاربران است یا شخصی ؟

myclick
سه شنبه 26 شهریور 1392, 09:19 صبح
دقیقا برنامه ای که دارم نمی خوام روی هیچ سروری اجرا بشه و نیاز دارم که این برنامه رو روی لوکال داشته باشم.

هدف هم از این کار دانلود عکسایی هست که تو یه سری وب پیدا کردم می خوام از این طریق دانلود بشن. از تابع پی اچ پی هم که استفاده کردم فایل ها رو خراب میکنه. راهه خاصی برای دانلود دارید؟؟؟؟

MMSHFE
سه شنبه 26 شهریور 1392, 09:30 صبح
خوب چرا با PHP ؟ کلی راه برای اینکار هست. برای مثال، فایلهای Batch خود سیستم عامل پارامتر ورودی هم میگیرن. میتونید آدرسها رو با PHP یا هر ابزار دیگه استخراج کنید و توی یک فایل ذخیره کنید و بعد، اونها رو با Batch فایلها وارد IDM کنید تا دانلود کنه.