PDA

View Full Version : اسم سایت اموزشی

mohamad_torabi
سه شنبه 26 شهریور 1392, 01:13 صبح
دارم یه سایته اموزشی برنامه نویسی طراحی وب و مدیریت محتوا میزنم دنبال اسمم چیزی به ذهنم نمیرسه :عصبانی++:شما چه اسمی پیشنهاد میکنیم؟

refugee
سه شنبه 26 شهریور 1392, 10:11 صبح
اسمشو نمیدونم چی بذاری .

ولی من یه اعتقادی دارم , به نظرم در مقابل اموزشی که میخواهیم بدیم , اگر هزینه بگیریم , هم ارزش کارمون پائین نمیاد , هم کاراموزی که علاقه داره میاد سراغ این کار و باعث نمیشه قیمت ها اینقدر پائین بیاد و بازار برنامه نویس ها و طراحان خراب بشه .

چیزی را که به سختی به دست می اورید به آسانی از دستش ندهید . ( ارزش کار خودمون را باید بدونیم , مگرم کاراموزی چقد علاقه نشون بده که بهش رایگان اموزش بدی )

اینجا هم انجمنی است که اموزش خاصی نمیدن بیشتر برای حل مشکل است و به نظرم مهم نیست پرسیدن سوال ... و جوری نیست که ارزش کار را زیر سوال ببره ..

darkcms
سه شنبه 26 شهریور 1392, 11:06 صبح
با سلام و درود به تمامی دوستان.
من با نظر دوستمان کاملا مخالف هستم.
تا حالا دقت کردین هیچ چیز تو ایران رایگان نیست!؟
به نظر من همین دلیل هم می تونه یکی از عوامل ناموفق بودن در ساخت نرم افزار ها باشه!
تا به حال سی ام اس ایرانی رایگان دیده اید؟ اگه هم دیده باشید باید حتما چیز بدرد نخوری باشه!
برای ایرانی ها همیشه پول مهم بوده البته کسانی هم هستن که خدا خیرشون بده این کار رو نمی کنن ولی بیشتر ایرانی ها بلا استثناء همه چیز رو پولی قرار می دهند! مثلا طرف می ره یه سایت می زنه و نرم افزار et-chat را که آلمانی ها ساخته اند رو بر می داره یکم تغییرش می ده اون وقت تو سایتش می نویسی طراحی چت روم با سیستم اختصاصی فلان!!!!!!!
آخه مگه انقدر باید ایرانی ها پول دوست باشن که حتی حق کپی رایت رو هم رعایت نکنن؟
طرف یه پلاگین بدرد نخور که تو دو سه روز درست کرده رو میذاره تو سایت می نویسه هزینه 30 هزار تومن!!!!
اون وقت خارجی ها یه سیستم مدیریت محتوا که دو سه سال روش وقت گذاشتن رو رایگان می دن بیرون ! حداقل اگه هم بخوان پولی بذارن فقط پلاگین ها رو پولی می ذارن.
واقعا جای تاسف داره! آدم اگه هم می خواد از این راه پول دربیاره حداقل یه نرم افزار رایگان بده بیرون بعد نرم افزار های دیگه رو پولی بذاره!
امیدوارم که وضع ایران از این نظر درست بشه!
به امید فردایی بهتر!:لبخندساده: