PDA

View Full Version : سوال: چند سوال درمورد این کدجهت کانکت شدن یه دیتا بیس با وی بی دات نت؟؟

farhad85
سه شنبه 26 شهریور 1392, 10:27 صبح
باسلام
بچه ها من یه نرم افزار (بانک اظلاعاتی) آفلاین درست کردم وحالا با این کد به فایل دیتابیسم کانکت شدم. البته بانکمو با اس کیو ال سرور2008 طراحی کردم

("Server=(local);Data Source=(local);Initial Catalog=STUDENT;Integrated Security=True")

سوال1: آیا کد فوق درست است؟
سوال2:آیا اگر این نرم افزار رو روی یک سیستم دیگر نصب کنم حتما بایداس کیو ال سرور2008 روی آن سیستم نصب باشد؟
سوال3: آیا اگر کاربر خواست در هر درایوی که تمایل دارد نرم افزاز را نصب کند این کد مشکلی ندارد؟
باتشکر

damanpak
سه شنبه 26 شهریور 1392, 16:00 عصر
باسلام
بچه ها من یه نرم افزار (بانک اظلاعاتی) آفلاین درست کردم وحالا با این کد به فایل دیتابیسم کانکت شدم. البته بانکمو با اس کیو ال سرور2008 طراحی کردم

("Server=(local);Data Source=(local);Initial Catalog=STUDENT;Integrated Security=True")

سوال1: آیا کد فوق درست است؟
سوال2:آیا اگر این نرم افزار رو روی یک سیستم دیگر نصب کنم حتما بایداس کیو ال سرور2008 روی آن سیستم نصب باشد؟
سوال3: آیا اگر کاربر خواست در هر درایوی که تمایل دارد نرم افزاز را نصب کند این کد مشکلی ندارد؟
باتشکر
سلام
جواب سوال 1 :
{
اگه برنامه شما با کد بالا کار میکند که درسته
شما به جای عبارت Local میتونی از . استفاده کنی
اما فکر میکنم این درست تر باشه
Data Source=.;Initial Catalog=STUDENT;Integrated Security=True
}
من معمولااس کیو ال 2008 رو واسه طرف نصب میکنم البته سرچ کنی شاید راههایی باشه که نیازی به نصب کامل اس کیو ال 2008 نباشه
سوال 3 : بله توی هر درایوی از هاردتون که نصب بشه مشکلی نیست