PDA

View Full Version : جستجو در فرم فیلتر شده

محمد مهدي
سه شنبه 26 شهریور 1392, 14:00 عصر
با سلام خدمت دوستان
خدمتتان عرض شود من یه فرم دارم که بصورت فیلتر شده باز میشه یعنی قبل از باز شدن فرم از یه کمبو استفاده کردم و با توجه به دیتا کمبو فرمم باز میشه.حالا مشکلم اینه که وقتی در فرم فیلتر شده میخوام دوباره یه کمبو استفاده کنم و اطلاعات خاصی رو سرچ کنم با خطایی مواجه میشم که در شکل زیر اونو مشاهده میکنید لطفا راهنمایی کنید که چطور در یک فرم فیلتر شده میشه سرچ انجام داد اصلا امکانش هست؟
باتشکر

saeed1234n
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:06 عصر
با سلام

دوست عزيز

نمونه ؟

محمد مهدي
سه شنبه 26 شهریور 1392, 19:24 عصر
آقا سعید سلام
خوشحالم یه بار دیگه شما بهم پاسخ می دهید
نمونه گذاشتم
وقتی فرم دوم باز شد میخوام که فیلد "نماد اکشن" سرچ کنم بطور مثال وقتی معاونت منابع انسانی انتخاب میکنی 42 تا رکورد داریم که گشتن و انتخاب نماد مورد نظر سخت میشه در اینجا میخوام با یه کمبو باکس یا هر روش دیگه ای کاربر سریع به نماد مورد نظرش برسه با تشکر

saeed1234n
سه شنبه 26 شهریور 1392, 20:09 عصر
با سلام
دوست عزیز

اگر فرم جستجویتان به این صورت باشد بهتر نیست ؟

110810

محمد مهدي
سه شنبه 26 شهریور 1392, 22:43 عصر
سلام مجدد
بله آقا سعید میتونم از این فرم سرچ هم استفاده کنم ممنونم. تو فایلی که فرستادم دوتا سوال دارم اول اینکه داخل فرم frm_GOSA_Dep وقتی میخوام سرچ کنم یعنی حرف اول مینویسم بعدش برای نوشتن حرف دوم کرسر به انتهای حرف اول نمیره و در واقع حرف اول های لایت میشه و پاک میشه میخوام اینجوری نباشه. دوم چرا در فرم frm_GOSA_ALL سرچ با کلمه فارسی انجام نمیشه اگه نام واحدها فارسی نباشه برنامه کار میکنه ولی فارسی نه اگه اینم جواب بدی ممنونم.:قلب::قلب:

محمد مهدي
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 12:39 عصر
با سلام
کسی نبود به دو سوالم جواب بده؟

محمد مهدي
شنبه 30 شهریور 1392, 11:28 صبح
با سلام
کسی نبود به دو سوالم جواب بده؟

واقعا كسي نميتونه به دوسوالم جواب بده :متفکر: