PDA

View Full Version : سوال: بهترین مرجع آموزش php

baqerii
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:10 عصر
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان.من تازه وارد این انجمن شدم و امیدوارم من رو توی گفتگو هاتون راه بدید.خیلی چیزی بارم نیست ولی جاوا اسکریپت و html رو یاد دارم و به تازگی هم میخام php رو یاد بگیرم.حالا یه سوال داشتم.میخاستم ببینم من از کجا باید اینو یاد بگیرم.تا الان js و html رو از سایت www.thenewboston.org یاد گرفتم.این سایت ویدئو های بسیار خوبی رو گذاشته و حتی اگه زبانتون هم ضعیف باشه باز هم با نگاه کردن میتونید بفهمین که داره چیکار میکنه.این سایت php رو در 200 قسمت آموزش میده و من هنوز 20 قسمتش رو دیدم:لبخند:.حالا میخام ببینم آیا شما سایتی رو میشناسید برای آموزش php یا اگر کتابی هست اسمش رو میشه بهم بگید.خیلی ممنون!:قلب:

ghader1370
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:17 عصر
سلام خدمت شما دوست عزیز . من خودم php رو از سایت www.w3schools.com یاد گرفتم . سایت بسیار جامعیه . البته یک کتاب هم دارم که بسیار کتابه خوبیه , من خودم با اینا اطلاعاتمو تکمیل کردم . میخاین ایمیل بدید براتون بفرستم کتابُ ... موفق باشی

baqerii
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:26 عصر
سلام دوست عزیز ممنون میشم اگه بفرستید!
erfan.baqerii@gmail.com
با سپاس از شما دوست گرامی!

saeed-71
سه شنبه 26 شهریور 1392, 15:58 عصر
www.daneshjooyar.com

hamedarian2009
سه شنبه 26 شهریور 1392, 17:26 عصر
با سلام
کلا سوال نظرسنجیتون اشتباهه چون ترکیبی از html و css و php و jquery رو باید در طراحی سایت استفاده کنید و یعنی باید اینارو همشو بلد باشین
و یا میتونید از ASP.NET هم برای طراحی سایت استفاده کنید