PDA

View Full Version : نظر در مورد این طرح

rayanravesh
سه شنبه 26 شهریور 1392, 20:08 عصر
سلام خدمت دوستان.
لطفا در مورد طرح سایت زیر نظر بدید.ولی فعلن کامل نشده و فقظ default میباشد.
http://www.korek.ir

anvar
سه شنبه 26 شهریور 1392, 20:34 عصر
اخه کپی پیست کردن قالب ها هم نظر میخواد - دست طراح اصلیش درد نکنه
زشته این کارا - حالا خوشت اومده می تونی استفادهش کنی ولی دلیل نمیشه تابلوش کنی ملت هم نظر بدن!

rayanravesh
سه شنبه 26 شهریور 1392, 20:39 عصر
اخه کپی پیست کردن قالب ها هم نظر میخواد - دست طراح اصلیش درد نکنه
زشته این کارا - حالا خوشت اومده می تونی استفادهش کنی ولی دلیل نمیشه تابلوش کنی ملت هم نظر بدن!
مگه من گفتم خودم نوشتم.
طرحش رو گفتم نظر بدین؟
مثلا از نظر در راحت بودن کاربر برای دسترسی به قسمت های مختلف
و کاربر پسند بودن و ....
ما ایرانی ها هیچ وقت از نظر طراحی به خارجی ها نمیرسیم پس بهتر از کاره اونا استفاده کنیم

saeedtrb
سه شنبه 26 شهریور 1392, 20:54 عصر
اولاً بهتره تلاش کنی از اونا بزنی جلو نه اینکه بگی نمی رسیم . دوماً جمع نبند

Omid Jackson
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 01:02 صبح
ما ایرانی ها هیچ وقت از نظر طراحی به خارجی ها نمیرسیم پس بهتر از کاره اونا استفاده کنیم
من کار رو ندیدم ولی با کپی/پیست انتظار جلو زدن نداشته باشید لطفا

mehbod.rayaneh
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 01:14 صبح
درود
ینی واقعا خوب شد عنوانها را عوض کردید! حتی کپی رایت سازنده هنوز هست!!! :-|
http://www.red-team-design.com/wp-content/uploads/2012/04/interactive-menu-css3-jquery-demo.html
http://www.red-team-design.com/interactive-menu-with-css3-jquery
تلاش کنید دوست من ... سایتی ک قراره حاوی آموزش برنامه نویسی باشه و دیگران رو بسازه بهتره از خوش شروع ب ساختن کنه!
موفق باشید!

khanlo.javid
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:01 صبح
خیلی ساده و بدون ایده ، بهتر بود ایده از خودتون بود ، ارزش کار به اینه که ایده از خودت باشه که وقتی به کارت نگاه میکنی هر چند ساده ولی حداقل خودت ازش راضی باشی.

موفق باشید

khanlo.javid
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:04 صبح

دوست عزیز احیانا شما سایت های خارجی ها رو دیدید ؟؟؟ اصلا متوجه این قضیه شدید یا جایی شنیدید که خارجی ها به هدف وب سایت بیشتر اهمیت میدن نه به گرافیک و طرح ؟؟؟ به نظر من که طراحای ایرانی بهترینن ، ما طراح موفق کم نداریم ، طرح ها و ایده هایی که واقعا آدم از دیدنشون لذت میبره .

meisam3322
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:30 صبح
دوست عزیز احیانا شما سایت های خارجی ها رو دیدید ؟؟؟ اصلا متوجه این قضیه شدید یا جایی شنیدید که خارجی ها به هدف وب سایت بیشتر اهمیت میدن نه به گرافیک و طرح ؟؟؟ به نظر من که طراحای ایرانی بهترینن ، ما طراح موفق کم نداریم ، طرح ها و ایده هایی که واقعا آدم از دیدنشون لذت میبره .

دوست عزیز شما کاملا دارید برعکس قضیه رو میگید.

tadayoni
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 10:43 صبح
دوست عزیز سبک کار ایرانی ها با خارجی ها متفاوت هستش
اینم بخاطر این موضوع هست که کاربرامون به سبک ایرانی علاقه دارند و مهم اونها هستند

rayanravesh
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 21:01 عصر
سلام.
اوکی حق با شماست .ولی من دیزاینر وب نیستم.من برنامه نویسم گفتم چه کاری که کاره سایت رو بدم به یکی دیگه خودم یه چیزی دانلود کنم و اونو تغییر بدم.
الان که این جوری شد میشینم و یه طرح خوب درست میکنم و بهتون نشون میدم.
فقط یه سوال:
من در مورد خلاقیت یکم ضعیف هستم .شما ها که دیزاینرید چه جوری این خلاقیت رو باید پرورش بدم؟

Omid Jackson
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 22:37 عصر
سلام.
اوکی حق با شماست .ولی من دیزاینر وب نیستم.من برنامه نویسم گفتم چه کاری که کاره سایت رو بدم به یکی دیگه خودم یه چیزی دانلود کنم و اونو تغییر بدم.
الان که این جوری شد میشینم و یه طرح خوب درست میکنم و بهتون نشون میدم.
فقط یه سوال:
من در مورد خلاقیت یکم ضعیف هستم .شما ها که دیزاینرید چه جوری این خلاقیت رو باید پرورش بدم؟
کپی نکنین ولی ایده بگیرین
نقاش ها هم که میبینین از محیط اطراف ایده میگیرن
و اینکه طرحی که میزنین از عکس به ندرت استفاده کنین و کم حجم باشه، چون اینترنت ایران رو که دیدین چطوریه، همه کاربرا بتونن ببینن
برای فانتزی کردن کاربر رو بشناسین، اهداف سایت رو بشناسین بعد تا جایی که کشش داره فانتزی کنین و به نسبت اون روش کار کنین
برای قویتر شدن کارتون سایت ها رو خوب دقت کنین و ببینین چه چیزی هایی باعث جذابیت شده و ایده بگیرین

khanlo.javid
پنج شنبه 28 شهریور 1392, 08:47 صبح
دوست عزیز شما کاملا دارید برعکس قضیه رو میگید.

دوست عزیز بهتره یه مقدار رو طرحای خارجی بیشتر کار کنید ، اگه دقت کنید میبینید بیشتر سایتهاشون گرافیک خیلی سبکی دارن !