PDA

View Full Version : سیستم نظرسنجی برای سایت

JikSearch
شنبه 12 فروردین 1385, 11:09 صبح
سلام
خواستم این بخش خالی نباشه با اینکه برنامه کاملاً تست نشده، آپلودش می کنم شما هم به بزرگی خودتان اگر کم و کاستی دیدید ببخشید.
البته یاد آوری می کنم که استفاده غیر تجاری از این برنامه با ذکر عبارت "سیستم نظر سنجی گروه نرم افزاری ارشیا" و ایمیل info@arshiateam.com بلامانع است.

این برنامه برای دریافت نظرات کاربران بصورت چند گزینه ای و با دیتا بیس اکسس کار می کند.
username: admin
password: 123

alimaker
شنبه 19 فروردین 1385, 16:48 عصر
از پروژه خوب و مفیدی که ارائه دادین خیلی متشکرم.من شخصا از نحوه کدنویسی و در عین حال سهولت آن خیلی لذت بردم.

vahdani_d
یک شنبه 20 فروردین 1385, 17:11 عصر
:تشویق: با تشکر از شما من دنبال این فرم نظر سنجی بودم و خیلی خوشحالم از اینکه در اولین روز عضویتم در این سایت اونو پیدا کردم

JikSearch
سه شنبه 22 فروردین 1385, 08:17 صبح
سلام
جناب alimaker مطمئن هستم سهولت فهم این برنامه به دلیل آشنایی کامل شما با asp.net می باشد. خوشحالم که قابل استفاده بود.

جناب vahdani_d خوش آمدید.
امیدوارم شما هم به جمع پروژه های اوپن سورس بپیوندید.

maxsoft
سه شنبه 01 مرداد 1387, 07:55 صبح
ممنونم خیلی کمکم کرد

larneg
جمعه 20 دی 1387, 23:03 عصر
اين هم چند سيستم قشنگ و حرفه اي براس شما عزيزان

فقط اينو متذكر بشم كه:
بعضي از اين پروژه ها نياز به ساخت ديتابيس دارند
آموزش طريقه استفاده اونها هم تو فايل Read me اونها هست
بعضي هاشون در بعضي مواقع رو لوكال شايد قاط بزنند

larneg
جمعه 20 دی 1387, 23:08 عصر
اين هم قسمت دومش

تقديم به دوستان گلم تو اين انجمن گلستان :قلب:

Zaki & Yashar
سه شنبه 27 اسفند 1387, 23:32 عصر
ممنونم کارم راه افتاد

mary-tab
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 17:04 عصر
خیلی ممنون از کمکتون

ftrance
سه شنبه 10 آذر 1388, 12:02 عصر
سلام
خواستم این بخش خالی نباشه با اینکه برنامه کاملاً تست نشده، آپلودش می کنم شما هم به بزرگی خودتان اگر کم و کاستی دیدید ببخشید.
البته یاد آوری می کنم که استفاده غیر تجاری از این برنامه با ذکر عبارت "سیستم نظر سنجی گروه نرم افزاری ارشیا" و ایمیل info@arshiateam.com بلامانع است.

این برنامه برای دریافت نظرات کاربران بصورت چند گزینه ای و با دیتا بیس اکسس کار می کند.
username: admin
password: 123

با سلام
دوست عزيز اول ممنون ازت بعد اينكه سوالي داشتم من اين رو به صورت فايل زيپ در سايت
آپلود كردم و توي هاست خروجي گرفتم ازش ولي چطوري نصب ميشه؟؟؟!!!