PDA

View Full Version : مبتدی: صفحه بندی مطالب

Mohammad_dn
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 11:31 صبح
سلام...
من یه بانک دارم و توش هم یه تیبل دارم که مطالب توش ثبت میشه(id,title,post) بعد این اطلاعاتو از بانک با استفاده از sqlCommand و sqlDataReader میخونم...و در صفحه نشون میدم...میخوام ببینم چطور میشه این مطالبو صفحه بندی کرد؟یعنی در هر صفحه 10 پست(10 رکورد) نمایش داده بشه و در آخر این 10 پست صفحه ها را نمایش بده ...مثل خیلی از این سایت ها که صفحه بندی دارن؟؟؟؟لطفا یه نمونه سورس بزارین!!!با تشکر

okpnz1
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 12:00 عصر
سلام خب شما این اطلاعاتو کجا میریزید؟
اگه بریزید درون دیتاگرید خب براحتی خودش قابلیت صفحه بندیو داره و می تونید بگین بعد هرچنتا پست صفحه بندی بشه با دیتا لیست و ... هم دوستان در همین سایت آموزششو دادن
سوالی بود بپرسین

amin750
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 12:02 عصر
اگه از گرید ویو استفاده میکنی باید خاصیت paging اش رو true کنی و بقیه تنظیمات رو انجام بدی به طور پیش فرض نمایش تعداد رکورد ها 10 تاست
فقط باید توی رویداد PageIndexChanging جدولت رو دوباره به گریدویو بایند کنی و قبلش اینو بنویسی

gridview1.PageIndex=e.NewPageIndex;

همین

Mohammad_dn
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 12:33 عصر
سلام...استفاده از گرید ویو خوبه اما چند تا مشکل داره....من متن پستم طولانیه و همینطور میخوام که دوتا لینک به آخر هر پست اضافه بشه که لینک ویرایش و حذف مربوط به همون پست هست..نمیخوام از ویرایش خود گرید ویو استفاده کنم..

میخوام مطلب به صورت زیر نمایش داده بشه..یعنی عنوان بالا..مطلب وسط و دو تا لینک مطلب پایین

مثال:
سلام(عنوان)

محمد دلیلی(مطلب)

ویرایش حذف (دوتا لینک که هر کدوم مسیر خواص خودشونو دارن)
در ضمن....من از ادیتو ckeditor استفاده کردم و مطلب من کد html داره و نمیشه این مطلبو تو گریدویو نمایش داد..من تو یه لیبل نمایش دادم

amin750
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 13:02 عصر
از ItemTemplate استفاده کن و با استفاده از کد sql هر چقدر میخوای از متنت رو نشون بده وبقیشو ببر توی ادامه مطلب
سرچ کن پیدا میکنی

Mohammad_dn
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 13:25 عصر
بیشتر توضیح بدین؟لطفا یه نمونه سورس بزارین