PDA

View Full Version : چگونه می توان دیتابیس رو بصورت فایل از پوشه مشخصی خواند ؟!

mf.designing
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 17:42 عصر
سلام به دوستان عزیز
من برای انجام پروژم به مشکلی خوردم ! سوالی داشتم . ممنون میشم کمکم کنید

در حالت عادی تقریبا میتونم دیتابیس بسازم و باهاش کار کنم اما چیزی که استادم از من میخواد متفاوته ! به این صورت که مثلا من یه فایل دیتا بیس با چنتا تیبل رو ویندوز طراحی کنم و اونو داخل یه پوش تو خود برنامه قرار بدم و رو همون بنویسم و بخونم و ...! یعنی در واقع دیگه تیبل create نکنم و همون آماده استفاده بشه !

مرسی

darkenerboy
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 18:41 عصر
سلام
نه شما شتباه متوجه شدی
شما دقیقا همون جدولی رو که میخوای رو باید توی اندروید بسازی با این تفاوت که بعد از ساختنش شما جدولی مورد نظرت که دقیقا مشابه همون هستش رو از فولدر assets کپی میکنی توی فولدر database رو به این راحتی یک جدول خالی با یک جدول پر جابجا میشه

موفق باشی

mf.designing
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 20:47 عصر
سلام
نه شما شتباه متوجه شدی
شما دقیقا همون جدولی رو که میخوای رو باید توی اندروید بسازی با این تفاوت که بعد از ساختنش شما جدولی مورد نظرت که دقیقا مشابه همون هستش رو از فولدر assets کپی میکنی توی فولدر database رو به این راحتی یک جدول خالی با یک جدول پر جابجا میشه

موفق باشی
سلام. ممنون دوست
منم دو جستجوهام به این نتیجه رسیدم که نهایتا میشه این کار رو کرد که اندروئید از assents بگیره و تو فولدر اصلی پر کنه ، درسته ؟! اما چطوری ؟! نتونستم پیدا سازی کنم. example source یا همچین چیزی خدمتتون هست که هم بخش xml اش موجود باشه و هم تابع اصلی ؟!