PDA

View Full Version : سوال ها در باره پلسی فتا (مهم)

hamidhassas
جمعه 29 شهریور 1392, 09:33 صبح
1- آیا پلیس فتا میتونه به هاست نفوذ کنه و دیتابیس رو بخونه و از اون بک آپ بگیره؟
2- آیا شرکت هایی مثل میهن وب هاست در صورت تقاضای پلیس فتا هاست رو برای اونها باز میکنه؟
3- آیا شرکت های فروش هاست مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای پلیس فتا اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟
4- آیا پلیس فتا میتونه اطلاعات دیتابیس و یا کد های موجود در پوشه یک ساب دامین را بک آپ بگیره

فرزند کوروش
جمعه 29 شهریور 1392, 10:09 صبح
1- آیا پلیس فتا میتونه به هاست نفوذ کنه و دیتابیس رو بخونه و از اون بک آپ بگیره؟
2- آیا شرکت هایی مثل میهن وب هاست در صورت تقاضای پلیس فتا هاست رو برای اونها باز میکنه؟
اینجا ایرانه بله شرکتها موظف هیتند ابن کارو بکنند

rezaonline.net
جمعه 29 شهریور 1392, 12:26 عصر
3- آیا شرکت های فروش هایت مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای میهن وب هاست اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟
4- آیا پلیس فتا میتونه اطلاعات دیتابیس و یا کد های موجود در پوشه یک ساب دامین را بک آپ بگیره
1. نه ، مگه هکره :)
2. مجبورن :)
3. میهن وب هاست از خودش تقاضا کنه ؟
4. خیر ، نمیتونه دسترسی به سرور داشته باشه دوست عزیز .

hamidhassas
جمعه 29 شهریور 1392, 23:21 عصر
مطمئن هستید یا همین جوذی حدسی میگین

rezaonline.net
جمعه 29 شهریور 1392, 23:42 عصر
ببخشید اگر کسی از بیرون به فایلها سرور دسترسی داشته باشه امنیت میشه کشک .
میخوام فتا نباشه بیل گیتس باشه

Unique
شنبه 30 شهریور 1392, 00:06 صبح
من نمیدونم چرا همچین سوالی میپرسین ولی :

- آیا پلیس فتا میتونه به هاست نفوذ کنه و دیتابیس رو بخونه و از اون بک آپ بگیره؟
اگه امنیت سایت شما پایین باشه مثل هر هکر دیگه ای میتونه !

آیا شرکت هایی مثل میهن وب هاست در صورت تقاضای پلیس فتا هاست رو برای اونها باز میکنه؟
معلومه که این کار را میکنه مگه از جونش سیر شده یا میخواد از نون خوردن بیفته !؟!؟

- آیا شرکت های فروش هایت مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای میهن وب هاست اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟
خودتون متوجه شدین چی میگین ؟

- آیا پلیس فتا میتونه اطلاعات دیتابیس و یا کد های موجود در پوشه یک ساب دامین را بک آپ بگیره
بسته به امنیت هاست و سایت شما داره ! هم آره و هم نه !

ولی در کل وقتی حالت دوم جواب میده بقیه حالت های شما بی معنیه !

hamidhassas
شنبه 30 شهریور 1392, 07:22 صبح
اول - آیا شرکت های فروش هایت مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای میهن وب هاست اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟ نیست اینه پست اول بخونید 3- آیا شرکت های فروش هاست مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای پلیس فتا اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟

دوم پلیس فتا میگه اطلاعات سایتت مشکل داره من که چیزی پیدا نکردم میتونید شما پیدا کنید بگید چیش مشکل داره http://www.hassas-computer.com

MMSHFE
شنبه 30 شهریور 1392, 08:46 صبح
کلاً بعنوان Attacker Page گزارش شدین. چک کنید شاید ویروس وارد سرورتون شده و اسکریپتهای شما رو آلوده کرده. ضمناً وقتی پست رو ویرایش میکنید، بهتره این مطلب رو بیان کنید و بابت اشتباه در تایپ مطالب، خیلی محترمانه عذرخواهی کنید نه اینکه بدون بیان این مطلب، دیگران رو به اشتباه دیدن مطلبتون متهم کنید. موفق باشید.

hamidhassas
دوشنبه 01 مهر 1392, 21:23 عصر
نه بخاطر Attacker Page نیست میگن خلاف قوانین جمهوری اسلامی عمل کرده اید

ابوذر محمودی
سه شنبه 02 مهر 1392, 00:05 صبح
اول اینکه سوالتون مرتبط با بحث PHP نیست که تو انجمن PHP مطرح کردین.

پلیس فتا میگه اطلاعات سایتت مشکل داره من که چیزی پیدا نکردم میتونید شما پیدا کنید بگید چیش مشکل داره http://www.hassas-computer.com
دوم اینکه مرورگر کروم همون اول هشدار میده "The Website Ahead Contains Malware!"
سوم اینکه تو مطالب من مشکلی ندیدم
چهارما باید خب بپرسی چه قسمتی از سایت مشکل داره ، عکسا ، مطالب ، ..... چی مشکل داره؟
به نظر من به خاطر استفاده از این اسکریپت Key_Peress.js هست
اصلا شما نیازی نیست ازین استفاده کنین ، چه دلیلی داره تو سایت بخوان تشخیص بدین چه کلماتی داره تایپ میشه، اگه واسه اون قطعه کدی که با فشردن کنترل+شیفت+ال میره به صفحه مدیریت دارین ازین js استفاده میکنین، که واقعا کار اشتباهیه ، آدرس صفحه ادمینتونم که خودتون قرار دادین و همه میتونن ببینن،پس امنیت سایتتون میاد پایین .
بهتره اون فایل js رو حذف کنین

ali2k5
سه شنبه 02 مهر 1392, 10:01 صبح
به درخواست پلیس شرکت میزبان همه کاری میکنه !
اطلاعات شما رو دراختیارشون میزاره + بک اپ داشته باشه میده + لاگ ای پی های شما و همه چیز ...
نیازی به هک کردن هم نیست کافیه یه تماس بگیرن و شرکت تمام دسترسی ها رو به پلیس میده ...

درضمن شرکتی که اسم بردید یه گوگل درموردش بکنید بد نیست ...

ProgExpert
سه شنبه 02 مهر 1392, 10:50 صبح
3- آیا شرکت های فروش هاست مثل میهن وب هاست بنا به تقاضای پلیس فتا اطلاعات هاست رو ریکاوری میکنن؟

من اطلاعات تخصصی کمی درباره میزبان ها دارم ولی واقعاً این چیزا سوال کردن داره! مگه تو توو ایران زندگی نمی کنی!
پلیس ایران در دنیای واقعی کارهای خیلی کثیفتر و مجرمانه تری از این ها که تو نوشتی انجام میده. اونوقت انتظار دیگری از این بخش پلیس داری؟!
مطمئن باش کلی هم هکر داره که اگه در کارشون واماندند، طبق شماره های بعدی عمل می کنه. :قهقهه:
در گزینش میزبان دقت کن. :لبخند:

hasanak852
سه شنبه 02 مهر 1392, 14:03 عصر
دوستان منم همین سوال رو دارم
یه اسکریپت با پی اچ پی نوشتم حمله میکنه به یه سایتی
بعد اونو توی یه سرور رایگان پی اچ پی آپ کردم و از اونجا اجراش میکنم
به نظرتون اگه طرف مورد حمله، شکایت کنه میتونن شناسائیم کنن؟ با توجه به اینکه سرور ماله یه شرکت خارجیه و اشتراکی هم هست، میتونن بعد از تشخیص آی پی سایت رو تشخیص بدن، بعد از طریق سایت آی پی من که سایت رو ساختم و بعد... .
اگه بشه که هوتوتو، سابیدم به الک!!

فرزند کوروش
سه شنبه 02 مهر 1392, 19:11 عصر
به نظرتون اگه طرف مورد حمله، شکایت کنه میتونن شناسائیم کنن؟ با توجه به اینکه سرور ماله یه شرکت خارجیه و اشتراکی هم هست، میتونن بعد از تشخیص آی پی سایت رو تشخیص بدن، بعد از طریق سایت آی پی من که سایت رو ساختم و بعد... .
مگه فیلم هندیه :افسرده:

hasanak852
سه شنبه 02 مهر 1392, 22:17 عصر
مگه فیلم هندیه :افسرده:
یعنی بعید میدونید بشه؟!