PDA

View Full Version : نظرات سایت

8612203720
جمعه 29 شهریور 1392, 16:08 عصر
من می خوام بخش نظرات سایتم مثل این لینک بشه:
http://blog.upcity.ir/ طور که تو این لینک می بینید امکان دادن پاسخ به هر پاسخ وجود داره که به صورت پلکانی نمایش میده من همچین کاری میخوام انجام بدم.خواهش می کنم کمکم کنید.

mohammad973
شنبه 30 شهریور 1392, 09:18 صبح
اینکه کاری نداره !
اول جدول نظرات رو توی دیتابیس پیاده سازی کنید ، طوری که علاوه بر فیلدهای مورد نیاز ، فیلدی تحت عنوان مثلا Answer_ID (با مقدار پیش فرض 0) که یک کلید خارجی به کلید اصلی همون جدول هست هم اضافه کنید . چند تا رکورد هم به این جدول اضافه کنید تا توی برنامه خروجی ازش داشته باشیم .
بعد Visual Studio رو باز کنید . یک عنصر Repeater به صفحه ای که میخواید نظرات رو داشته باشید اضافه کنید و داخل اون ، قالب کادر نظرات رو پیاده سازی کنید . Repeater رو به یه SqlDataSource وصل کنید . دستور Select اون رو بدین ترتیب بگذارید که بیاد از جدول نظرات ، همه نظرات رو بخونه و لود کنه ، بطوریکه اگر Answer_ID اون مخالف 0 هست ، به شماره رکوردی که در Answer_ID هست بره و اون نظر رو هم واکشی کنه .

اگر فرصت شد ، کد هم برات میگذارم .
موفق باشی دوست عزیز .

8612203720
شنبه 30 شهریور 1392, 12:14 عصر
من همه این کاها رو کردم ولی تو این قسمت که توی repeater اول بیاد اون نظرات answer_ID=0 رونشون بده و وقتی که روی مشاهده پاسخ ها کلیک کرد دقیقا زیر همون Item تو repeater نظراتی که answer_ID برابر این نظر هست رو بیاره.یا اینکه دقیق تر بگم اینکه هر پاسخ دقیقا زیر نظر مربوطه باشه.

8612203720
شنبه 30 شهریور 1392, 18:57 عصر
یعنی تو این همه متخصص یکی نیست جواب سوال منو بده؟:ناراحت::ناراحت: