PDA

View Full Version : سوال در مورد ذخیره کردن اطلاعات در vb 6

aliasgharnasiri72
جمعه 29 شهریور 1392, 21:13 عصر
سلام دوستان عزیز و خسته نباشید .. من تازه با vb 6 شروع به کار کردم ..تا حد خوبی تو تونستم پیشرفت کنم ولی مشکل اسای تو برنامه نویسیم با vb 6 نحوه ذخیره کردن لود کردن و نسخه پشتیبانی گرفتن از برنامم هستم . این برنامه ی من شبیه پراتال دانشجویی رفتار میکنه فرد روی دکمه مهمانی دانشگاه کلیک میکنه و اطلاعات خودش رو مینویسه و وقتی میزنه ثبت اطلاعات میخوام اون چیزا ثبت بشه و وقتی شماره دانشجوییش رو زد اطلاعاتش نمایش داده بشه و همچنین عکس اون طرف اینم چند تا عکس از این برنامم .. ممنون میشم راهنمایییم کنید بدونم چکار باید بکنم ..مرسی و تشکر..
110989

mohsen_iceman2000
جمعه 29 شهریور 1392, 21:28 عصر
این سئوال رو باید در قسمت Vb6 مطرح کنید و یه سرچ ساده بزنید تو گوگل انواع و اقسام نمونه پروژه های opensource موجود می باشد

شهابسلطانی
شنبه 30 شهریور 1392, 08:22 صبح
سلام دوستان عزیز و خسته نباشید .. من تازه با vb 6 شروع به کار کردم ..تا حد خوبی تو تونستم پیشرفت کنم ولی مشکل اسای تو برنامه نویسیم با vb 6 نحوه ذخیره کردن لود کردن و نسخه پشتیبانی گرفتن از برنامم هستم . این برنامه ی من شبیه پراتال دانشجویی رفتار میکنه فرد روی دکمه مهمانی دانشگاه کلیک میکنه و اطلاعات خودش رو مینویسه و وقتی میزنه ثبت اطلاعات میخوام اون چیزا ثبت بشه و وقتی شماره دانشجوییش رو زد اطلاعاتش نمایش داده بشه و همچنین عکس اون طرف اینم چند تا عکس از این برنامم .. ممنون میشم راهنمایییم کنید بدونم چکار باید بکنم ..مرسی و تشکر..
110989
دوست من سلام
ابتدا برای رفع مشکلت به تالار vb6 سری بزن
سپس یه راهنمایی کوچیک اینه که برای ثبت اطلاعات باید اول بین بانک اطلاعاتی و برنامت ارتباط برقرار کنی (بوسیله adodc) بعدش با متد recordset بتونی اطلاعات رو ذخیره کنی
سپس هم بوسیله متد های متفاوتی میتونید برای نمایش اطلاعات مشکلت رو حل کنی
من یه نمونه کار دیدم خیلی کمک میکنه شما تو اینترنت سرچ "فاکتور خیام" رو دانلود کن
این سورس هم کامله هم ساده
موفق باشی