PDA

View Full Version : ادرس داخل تکست باکس

mohamad_torabi
یک شنبه 31 شهریور 1392, 13:52 عصر
سلام من یه تکست باکس دارم میخوام زمانی مثلا کاربر توش نوشت http://barnamenevis.org سایت برنامه نویس رو تو فرم نشون بده مرسی

biyarjomandi
یک شنبه 31 شهریور 1392, 14:02 عصر
سلام منظورت از تو فرم چیه ؟ اگر درست فهمیده باشم می خوایی Browser درست کنی . خوب برای این کار از کنترل web browser استفاده کن .

mohamad_torabi
یک شنبه 31 شهریور 1392, 14:16 عصر
سلام منظورت از تو فرم چیه ؟ اگر درست فهمیده باشم می خوایی Browser درست کنی . خوب برای این کار از کنترل web browser استفاده کن .
منظورم از فرم اینه که تو صفحه برنامه باز بشه میشه در باره web browser بیشتر توضیح بدید

mohamad_torabi
یک شنبه 31 شهریور 1392, 14:40 عصر
دوستانی که میدونن لطفا جواب بدن
چه طور به برنامه بفهمونم ادرس چیزی که باید web browser نشون بده تکس باکس وانه؟

Mani_rf
یک شنبه 31 شهریور 1392, 14:52 عصر
تکست باکس 1 ایونت داره به است OnTextChanged ؛ اونجا بنویس که چک کنه اگه مقدارش معتبر بود وب بروزرت بره به اون آدرس.
درباره وب بروزر هم سرچ کن مطلب زیاد هست.
مشکلت دقیقا چیه

mohamad_torabi
یک شنبه 31 شهریور 1392, 15:18 عصر
تکست باکس 1 ایونت داره به است OnTextChanged ؛ اونجا بنویس که چک کنه اگه مقدارش معتبر بود وب بروزرت بره به اون آدرس.
درباره وب بروزر هم سرچ کن مطلب زیاد هست.
مشکلت دقیقا چیه
ادرس سایتی که باید باز بشه تو تکس باکس وان بازه مشکل اینه

naghshineh m&h
دوشنبه 01 مهر 1392, 23:56 عصر
سلام من با C# یه کوچولو برات نوشتم راحت می تونی به وی بی تبدیل کنی ولی کلیات را متوجه میشی
دانلود کن اگر دوست داشتی
111117

merajtak
سه شنبه 02 مهر 1392, 08:32 صبح
سلام من یک فرم طراحی کردم برای یه شرکتی هست میخوام وقتی که کد ملی یکی وارد میکن اگر تکراری بود پیغام بده باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

biyarjomandi
سه شنبه 02 مهر 1392, 12:03 عصر
به سادگی اول یه کنترل تکست باکس و شپس یه باتن و سپس کنترل web browser رو به فرمت ادد کن سپس در رویداد کلیک باتن از این کد استفاده کن :
WebBrowser1.Navigate(TextBox1.Text)