PDA

View Full Version : سوال: در خواست راهنمایی برای پیدا کردن کار طراحی وب سایت

t-azzz
یک شنبه 31 شهریور 1392, 17:50 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز خواهش می کنم من را رهنمایی کنید :ناراحت:
من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دارم خدمت سربازی را هم حدود 6 ماه پیش تمام کردم با(htmel,css,php,mysql,) هم در سطح متوسط کار کردم،الان دنبال کار می گردم برای طراحی وب سایت ولی هر جا که می رم میگن باید حرفه ای باشی نمی دونم از کجا شروع کنم تو خونه هم نمی تونم پیشرفت کنم، چون آدم تو محیط کار نیست و نمی تونم اصلاً چیزی یاد بگیرم کلاً ذهن پویای ندارم که خودم سایتی درست کنم یا چیزی از خودم بسازم ، ولی خیلی علاقه دارم تو محیط کارم باشم تا پیشرفت کنم و در این موردهم به خودم اعتماد دارم الان زمان داره سپری می شه و من هم الکی تو خونه نشتم و کار می کنم ولی پیشرفتی نیست. لطفاً راهنمای کنید که چیکار کنم ؟ یا اصلاً برم سراغ یه کار دیگه ببخشید که سرتون درد اوردم

masiha68
یک شنبه 31 شهریور 1392, 18:10 عصر
خودت یه ایده بده و براش تلاش کن ... و این بین هم کد نویسیت قوی می شه و هم اینکه روال کار میاد دستت
سعی کن چندتا سایت هم رایگان درست کنی تا نمونه کارت ها زیاد بشه ... راستی گفتم رایگان نه ارزون
اگرم دنبال یه ایده می گردی که یکی دیگه ارائه بده پیغام خصوصی بده تا در موردش حرف بزنیم :)

wallfa
یک شنبه 31 شهریور 1392, 21:55 عصر
خوب می تونی همین از خونه کمک من و یا دوستان بکنی ! اینطوری پیشرفت می کنی ! و بعد بازار کار خودت به عنوان حرفه ای می تونی معرفی کنی .