PDA

View Full Version : سوال: نظر شما ؟

refugee
دوشنبه 01 مهر 1392, 01:42 صبح
سلام دوستان ؛

من و دو نفر دیگه از بچه های همینجا تصمیم داریم یه گروه طراحی و برنامه نویسی راه بندازیم به نام " اصیلا دات ای ار " و یک قالب درست کردم میخواستم نظر شما ها رو نسبت به رنگ بندی , زیبایی و امکانات و .. بدونم .

این قاالب فعلا گرافیکش ( PSD ) طراحی شده و هنوز به مرحله کد نویسی نرسیده , میخواستم ببینم اگه مشکلی داشته باشه همینجا حلش کنیم .

با تشکر از شما عزیزان

نمونه :

http://up.vbiran.ir/uploads/0asila_325381379925450670.jpg

ateryad
دوشنبه 01 مهر 1392, 08:16 صبح
با سلام دوست عزیز
خیلی خوبه ولی خیلی رنگ های زیادی توش استفاده شده...

e_a_23
دوشنبه 01 مهر 1392, 08:38 صبح
زیباست.من هم نظر جناب ateryad رو دارم.رنگهای به کا رفته زیاده. قیمت طراحی صفحات استاتیک رو همینجوری نوشتید یا واقعا همینقدر کم مدنظرتونه؟البته ببخشید که فضولی می کنم ها !

refugee
دوشنبه 01 مهر 1392, 10:44 صبح
با سلام دوست عزیز
خیلی خوبه ولی خیلی رنگ های زیادی توش استفاده شده...

تشکر , خوب نیست تنوع رنگی داشته باشه ؟ علتش چیه ؟

زیباست.من هم نظر جناب ateryad رو دارم.رنگهای به کا رفته زیاده. قیمت طراحی صفحات استاتیک رو همینجوری نوشتید یا واقعا همینقدر کم مدنظرتونه؟البته ببخشید که فضولی می کنم ها !

ممنونم , نخیر قیمت ها همینجوری برا پر بودن تصویر گذاشتم . ( قیمت پشنهادی شما چقده برا صفحات استاتیک 6 صفحه ؟ )

mehbod.rayaneh
دوشنبه 01 مهر 1392, 10:48 صبح
سلام
زیباست
موفق باشید

e_a_23
دوشنبه 01 مهر 1392, 11:15 صبح
ممنونم , نخیر قیمت ها همینجوری برا پر بودن تصویر گذاشتم . ( قیمت پشنهادی شما چقده برا صفحات استاتیک 6 صفحه ؟ )

بستگی داره به محتوای صفحه.جی کوئری هم داره؟اگه ببینم حدودی میتونم قیمت بگم.

refugee
دوشنبه 01 مهر 1392, 11:29 صبح
بستگی داره به محتوای صفحه.جی کوئری هم داره؟اگه ببینم حدودی میتونم قیمت بگم.

اوهوم شما 6 صفحه استاتیک همه چی دار را محاسبه کن ... ( اسلایدر جی کوئری هم داشته باشه )

e_a_23
دوشنبه 01 مهر 1392, 11:34 صبح
من خودم یه صفحه اصلی واسه یه سایت طراحی کردم که خیلی خوب شده بود و 2 تا اسلایدر و یه منو که با جی کوئری نوشته شده بود داشت میگفتن صفحه اصلی رو کمتر از 200 نگم و صفحات فرعی هم حداقل 20 تومان.(صفحات فرعی محتوای کمی داشتن نسبتا)اتفاقا اون هم 6 صفحه داشت.

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 11:44 صبح
خوبه ولی خیلی شبیه یک توتریال آموزش طراحی قالب در فتوشاپ شده

refugee
دوشنبه 01 مهر 1392, 11:51 صبح
خوبه ولی خیلی شبیه یک توتریال آموزش طراحی قالب در فتوشاپ شده

تشکر , اون قالبی که میفرمائید و بنده ندیدم .

طراحی خودم است . ( PSD ) موجوده .

mohamad_torabi
دوشنبه 01 مهر 1392, 16:24 عصر
زیبا و کاربر پسند
موفق باشید

ateryad
دوشنبه 01 مهر 1392, 17:31 عصر
رنگ سبز قسمت سفارش و رنگ اون قسمت هایی که با عدد مشخص کردی رو بیشتر دقت کن.

soheila2012
دوشنبه 01 مهر 1392, 18:18 عصر
خوبه .... یکم رنگ آمیزی زیاده.
موفق باشید

white tower
دوشنبه 01 مهر 1392, 23:04 عصر
اینا نظرات منه.اگر من کار کنم اینا رو رعایت می کنم .البته تاکید می کنم اینا نظرات منه.یه مبتدی
1-رنگهای زیادی استفاده کردید
2-به نظر من بهتره تماس با ما و درباره ما توی فوتر باشه نه هدر
3-قسمت های طراحی گرافیک و طراحی وبسایت 2 بار توی صفحه ات تکرار شده.یه بار تو هدر یا منو یه بار تو محتوی
4-لینک های دوستان از نمونه کار ها بزرگ تره.دوستان شما مهم ترن یا نمونه کارهاتون؟
5-لینک فیس بوک هم از دو تا گزینه بالا بزرگ تر.مگه قراره خودتون رو با فیس بوک معرفی کنید؟من خودم رو با نمونه کارام معرفی می کنم.
6-لوگوی سایت توی فوتر گوشه سمت چپ گذاشتید جاش مناسب نیست.
7-رنگ های زیادی استفاده کردید

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 23:14 عصر
شما از افغان هستید ؟

refugee
سه شنبه 02 مهر 1392, 08:40 صبح
شما از افغان هستید ؟

از افغان که معنی نمیده ولی بله از افغانستان - مزارشریف ( بلخ ) هستم .

refugee
سه شنبه 02 مهر 1392, 08:57 صبح
اینا نظرات منه.اگر من کار کنم اینا رو رعایت می کنم .البته تاکید می کنم اینا نظرات منه.یه مبتدی
1-رنگهای زیادی استفاده کردید
2-به نظر من بهتره تماس با ما و درباره ما توی فوتر باشه نه هدر
3-قسمت های طراحی گرافیک و طراحی وبسایت 2 بار توی صفحه ات تکرار شده.یه بار تو هدر یا منو یه بار تو محتوی
4-لینک های دوستان از نمونه کار ها بزرگ تره.دوستان شما مهم ترن یا نمونه کارهاتون؟
5-لینک فیس بوک هم از دو تا گزینه بالا بزرگ تر.مگه قراره خودتون رو با فیس بوک معرفی کنید؟من خودم رو با نمونه کارام معرفی می کنم.
6-لوگوی سایت توی فوتر گوشه سمت چپ گذاشتید جاش مناسب نیست.
7-رنگ های زیادی استفاده کردید

تشکر از نظرات شما , اگه اجازه بدین برا اثبات کارم یه توضیح که اون موقع طراحی مد نظرم بود را بگم .

1. احساس کردم هر چی رنگ شاد تر و یکم بیشتر باشه ( که فعلا 9 تا رنگ استفاده شده که خداییش یکم حق با شما ها است , نهایتا دیگه 4 رنگ کافیه ) من خواستم فقط کاربر بیشتر جذب بشه .
2. اره میتونستم تماس با ما و در باره ما را توی فوتر در بیارم . قبول
3. اره اینم دو بار تکرار شده ولی دسترسی را بیشتر میکنه و هدر هم خالی نمیمانه ( چه عیبی داره دسترسی کاربر بیشتر باشه )
4. اره تو فوتر لینک دوستان بزرگتر است از لینک نمونه کار ها ( دقت کنید که تبی برای نمونه کار ها توی قسمت بدنه داریم ) اون لینک را برای پر کردن فوتر گذاشتم و یه جورایی تو چشم میاد ( حالت اسکرول داره ) .
5. اره فیسبوک تو مکان تعریف شده خودش است و بزرگ کوچیکیش فکر نمیکنم دخلی به بقیه محتوا داشته باشه . ( اوهوم باید با نمونه کار ها خودتو معرفی کنی )
6. شاید همینطور باشه . ( این طبق عادت طراحی بنده برا مشتری است که سعی بر ان دارم لوگویی از طراح توی فوتر سمت چپ باشه , البته این دیگه مال خود سایت طراح بود و شاید نیاز نباشه )
7. تکراری است که .. :D

بازم تشکر :قلب:

elhamirani
چهارشنبه 03 مهر 1392, 00:06 صبح
خیلی قشنگه ولی رنگ بندیش زیاده

Mandana Ms
چهارشنبه 03 مهر 1392, 13:37 عصر
سلام طراحی قشنگ و کاربر پسندیه البته توش رنگ زیاد استفاده شده که هم خوبه و هم بده!!!! از یک طرف خوبه چون یک جورایی طراحی رو شاد و تازه نشون میده که این خودش باعث میشه کاربر جذب سایت شه اما زیادی استفاده کردن از رنگ ها هم (یعنی فلسفه درست استفاده کردن از رنگ ها) باعث میشه که گاهی اوقات کاربر نتونه درست تشخیص بده منظورم اینه که توی طراحی سایت باید 1 سری چیزا مهم تر باشه و با استفاده از روان شناسی رنگ ها کاری کنی که کاربر جذب اون بشه و سراغ چیزهای دیگه نره(نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه!!!)با اینکار از نظر روانی سود کارتون رو بالا میبرید.1 چیز دیگه هم که میخواستم بگم در مورد لوگو سایت هست،لوگو قشنگیه ولی دیگه زیادی کوچیکش کردی چون لوگو میتونه به معنی برند خودتون باشه و باید به چشم بیاد که اینم جزو همون مسائلیه که کاربر میتونه تو ذهنش داشته باشه!و به نظرم بهتر میشد که هارمونی رنگ هات به لوگوت میومد(البته الانم خوبه ها)روی طراحی هدر و محخصوصا فوتر دقت کن یکی از دوستان گفتن که قسمت دوستان از نمونه کارها بزرگتره که حرف کاملا درستیه.امیدوارم که موفق باشید.

refugee
چهارشنبه 03 مهر 1392, 18:35 عصر
سلام طراحی قشنگ و کاربر پسندیه البته توش رنگ زیاد استفاده شده که هم خوبه و هم بده!!!! از یک طرف خوبه چون یک جورایی طراحی رو شاد و تازه نشون میده که این خودش باعث میشه کاربر جذب سایت شه اما زیادی استفاده کردن از رنگ ها هم (یعنی فلسفه درست استفاده کردن از رنگ ها) باعث میشه که گاهی اوقات کاربر نتونه درست تشخیص بده منظورم اینه که توی طراحی سایت باید 1 سری چیزا مهم تر باشه و با استفاده از روان شناسی رنگ ها کاری کنی که کاربر جذب اون بشه و سراغ چیزهای دیگه نره(نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه!!!)با اینکار از نظر روانی سود کارتون رو بالا میبرید.1 چیز دیگه هم که میخواستم بگم در مورد لوگو سایت هست،لوگو قشنگیه ولی دیگه زیادی کوچیکش کردی چون لوگو میتونه به معنی برند خودتون باشه و باید به چشم بیاد که اینم جزو همون مسائلیه که کاربر میتونه تو ذهنش داشته باشه!و به نظرم بهتر میشد که هارمونی رنگ هات به لوگوت میومد(البته الانم خوبه ها)روی طراحی هدر و محخصوصا فوتر دقت کن یکی از دوستان گفتن که قسمت دوستان از نمونه کارها بزرگتره که حرف کاملا درستیه.امیدوارم که موفق باشید.

متشکرم .

دوستان به نظرتون اگه از رنگ بندی محدود استفاده کنیم , طرح یکنواخت نمیشه ؟

یعنی اگه لوگوی سایت با رنگ بندی یکی بشه من حس میکنم دیگه سایت یکنواخت میشه ( راستش من از یکنواخت بودن متنفرم , خسته کننده میشه برا من , خودم تنوع پسند هستم ) :D شاید خود خواهی باشه چون ما سایت برا مشتری درست میکنیم ولی ...

جواب بدین تشکر

azamicu
چهارشنبه 03 مهر 1392, 20:49 عصر
سلام دوست عزیز
سعی بکن حداکثر از سه رنگ استفاده بکنی
انتخاب رنگت بر اساس روحیه مخطبانت باشه
از متدها و تکنولوژِی های روز هم حتما استفاده بکن تا کلاس کارت رو بالا ببره
و بیشتر از یه نوع فونت هم استفاده نکن

meisam3322
پنج شنبه 04 مهر 1392, 13:18 عصر
یکم شلوغه . از نظر تعداد رنگ ها میگم. در کل عالیه . موفق باشید

Mandana Ms
شنبه 06 مهر 1392, 13:30 عصر
متشکرم .

دوستان به نظرتون اگه از رنگ بندی محدود استفاده کنیم , طرح یکنواخت نمیشه ؟

یعنی اگه لوگوی سایت با رنگ بندی یکی بشه من حس میکنم دیگه سایت یکنواخت میشه ( راستش من از یکنواخت بودن متنفرم , خسته کننده میشه برا من , خودم تنوع پسند هستم ) :D شاید خود خواهی باشه چون ما سایت برا مشتری درست میکنیم ولی

جواب بدین تشکر

سلام منظورم این بود که لوگو کمی معلوم تر باشه و رنگ ها عین رنگ لوگو نباشه بلکه تو هارمونیش باشه حتی اگه از یک رنگ متضاد استفاده کنی بخشیو که میخوای به وضوح نشون میدی من در کل میخواستم بگم رنگ ها در هارمونی مشخص استفاده کن نه اینکه یهو چند تا رنگ رو برداری بزاری.تو وب برای هارمونی رنگ ها سرچ کنی (مخصوصا که فوتوشاپم کار میکنی) متوجه منظورم میشی طرح الانت خوبه ولی رنگ زیادی هست چشم کاریر هی توجهش میره سمت 1 رنگ دوباره چند ثانیه بعد 1 رنگ دیگه این باید اصلاح بشه وگرنه منم مثه شمااز طرح با رنگ محدود و بی حال خوشم نمیاد. موفق باشید.

csvbcscp
چهارشنبه 10 مهر 1392, 05:56 صبح
من آدم خیلی حساسی هستم، نمای ظاهری سایتتونو در ابعاد مختلف بررسی کردم
بسیار عالی و جا افتاده است اما با دوستان هم موافقم بهتر بود از تعداد رنگ کمتری استفاده می کردید

موفق باشید

r4hgozar
پنج شنبه 11 مهر 1392, 21:57 عصر
به نظر من خوبه.
نمی دونم چندمین کارتونه اما به نظرم خوبه.