PDA

View Full Version : چهارمین کارم با html & css

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:05 عصر
این چهارمین کارم با html , css هست . خوشحال میشم نظرتون رو در موردش بدونم .
1- هنوز از کار سایت خیلی مونده ولی موندم پتانسیل تبدیل شدن به کار تجاری رو داره یا نه ؟ که روش کار بکنم یا برم دنبال یک طراحی جدید
2-همونطوری که میبینید کار انگلیسیه و سعی کردم باب میل خارجی ها باشه
3- در حال حاظر با نمایشگر های سایز کوچیک سازگار نیست

http://growbs.ir/smile-hosting%284%29/Untitled-30.html

mohamad_torabi
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:08 عصر
طرح خوبیه ادامه بدم اما منوی اصلی 2 طبقه شده ظاهر سات رو کمی بد کرده

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:14 عصر
طرح خوبیه ادامه بدم اما منوی اصلی 2 طبقه شده ظاهر سات رو کمی بد کرده
ممنون منظورتون از دو طبقه چیه ؟ ( نمایشگرتون کوچیکه ؟ )

mohamad_torabi
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:17 عصر
ممنون منظورتون از دو طبقه چیه ؟ ( نمایشگرتون کوچیکه ؟ )
با صفحه 22 اینچ دیدم:لبخند:

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:23 عصر
با صفحه 22 اینچ دیدم:لبخند:
میشه عکسش رو بزارید

dan_iman7
دوشنبه 01 مهر 1392, 20:59 عصر
responsive nist

دانیال دزفولی
دوشنبه 01 مهر 1392, 21:01 عصر
وقتی میریم روی دیو ها نوشته ها لرزش پیدا می کنن منظورم باکس ها هستن بر طرف کن ; نمی دونم چطور

دانیال دزفولی
دوشنبه 01 مهر 1392, 21:02 عصر
فکر کنم مانیتور منم 22 اینچ باشه نمی دونم معمولیه ولی منو مشکلی نداشت... ولی لیست بندی و استایل منو جالب نیست

دانیال دزفولی
دوشنبه 01 مهر 1392, 21:04 عصر
responsive nist

ریسپانسیو چیه؟

s2/mri
دوشنبه 01 مهر 1392, 21:50 عصر
درود

به عنوان چهارمین کار یه خورده ضعیفه !

یه خورده شلوغه . مخصوصا محتوایی که بعد از پلن های هاست گذاشتی

منو هم اصلا جالب نیست (برا زیر منو هم از رنگ منو استفاده کن).

از اسلایدر و فوترت خیلی خوشم اومد:تشویق:

ریسپانسیو چیه؟

رسپانسیو یعنی تو اسکرین سایز های متفاوت سایت یکسان نمایش داده بشه! مثلا تو صفحه یک گوشی هوشمند و یک صفحه 22 اینچی!

میتونید برا چک کردن رسپانسیو بودن سایت از کلید ترکیبی Ctrl + Shift + M در مرورگر فایرفاکس استفاده و سایز های مختلف را امتحان کنی

موفق باشی

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 22:04 عصر
responsive nist
عزیزم خودم نوشتم که ریسپانسیو نیست دیگه

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 22:06 عصر
درود

به عنوان چهارمین کار یه خورده ضعیفه !

یه خورده شلوغه . مخصوصا محتوایی که بعد از پلن های هاست گذاشتی

منو هم اصلا جالب نیست (برا زیر منو هم از رنگ منو استفاده کن).

از اسلایدر و فوترت خیلی خوشم اومد:تشویق:

رسپانسیو یعنی تو اسکرین سایز های متفاوت سایت یکسان نمایش داده بشه! مثلا تو صفحه یک گوشی هوشمند و یک صفحه 22 اینچی!

میتونید برا چک کردن رسپانسیو بودن سایت از کلید ترکیبی Ctrl + Shift + M در مرورگر فایرفاکس استفاده و سایز های مختلف را امتحان کنی

موفق باشی

ممنون از نظرتون کلا متن زیر پلن ها رو قراره روش کار کنم و خیلی اصلاح کنم .

f_talebi
دوشنبه 01 مهر 1392, 22:42 عصر
امیدوارم موفق باشین. یه مقدار شلوغ پلوغ و بهم ریخته بنظر میرسه بخصوص قسمت وسطش

mehbod.rayaneh
دوشنبه 01 مهر 1392, 23:29 عصر
درود
قبلا 1 بار دیگه هم گذاشتید همینو! ن؟
فارسی نیست!
اسلایدر و فوتر رسپانسیو نیس! بقیش رسپانسیوه! چرا؟
توی رسپانسیو از شرط استفاده کنید!
برا چهارمی خوبه ب نظرم
موفق باشید

yasharhi
دوشنبه 01 مهر 1392, 23:56 عصر
درود
قبلا 1 بار دیگه هم گذاشتید همینو! ن؟
فارسی نیست!
اسلایدر و فوتر رسپانسیو نیس! بقیش رسپانسیوه! چرا؟
توی رسپانسیو از شرط استفاده کنید!
برا چهارمی خوبه ب نظرم
موفق باشید
نه فقط اسلاید شو مشابه هست ، اگر تونستم اون قبلی رو هم آپلود میکنم تا مقایسه کنید . بزودی نسخه فول ریسپانسیوش رو آماده میکنم .

anarshia
سه شنبه 02 مهر 1392, 15:31 عصر
خب من که نفهمیدم منظور از طراحی چی هست اینجا ... چون قالب شما فقط چهار تا کد آماده است که کپی شده زیر هم, از منو و اسلایدر گرفته تا فوتر و در هیچ موردی حتا رنگ و فونت هم تغییری داده نشده

yasharhi
سه شنبه 02 مهر 1392, 15:39 عصر
خب من که نفهمیدم منظور از طراحی چی هست اینجا ... چون قالب شما فقط چهار تا کد آماده است که کپی شده زیر هم, از منو و اسلایدر گرفته تا فوتر و در هیچ موردی حتا رنگ و فونت هم تغییری داده نشده
ممنون از نظرتون . من سه روز کاملا خودم روی طرح کار کردم و بعدا برای زیبایی از کدهای آماده استفاده کردم و قبل از استفاده از هر گونه کد حداقل 500 خط فایل html و css اش بوده . در ضمن تقریبا امروز تمامی طراح ها قسمتهایی از سایت رو از کد های آماده استفاده میکند که هم سریعتر کار تموم بشه و هم بصرفه تر .به طور مثال در سایت تم فارست به ندرت قالبی پیدا میشه که اسلایدرش یونیک باشه ، چون وقتی آمادش هست چرا باید از اول همون رو نوشت ؟!
و حتی طراح های حرفه ای پا رو از این هم فراتر گذاشتم و از فریم ورک های آماده برای سرعت و راحتی بیشتر استفاده میکنند پس با این حساب کسایی که از بوت استرپ استفاده می کنند اصلا طراح نیستند ؟

Omid Jackson
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:16 عصر
ممنون از نظرتون . من سه روز کاملا خودم روی طرح کار کردم و بعدا برای زیبایی از کدهای آماده استفاده کردم و قبل از استفاده از هر گونه کد حداقل 500 خط فایل html و css اش بوده . در ضمن تقریبا امروز تمامی طراح ها قسمتهایی از سایت رو از کد های آماده استفاده میکند که هم سریعتر کار تموم بشه و هم بصرفه تر .به طور مثال در سایت تم فارست به ندرت قالبی پیدا میشه که اسلایدرش یونیک باشه ، چون وقتی آمادش هست چرا باید از اول همون رو نوشت ؟!
و حتی طراح های حرفه ای پا رو از این هم فراتر گذاشتم و از فریم ورک های آماده برای سرعت و راحتی بیشتر استفاده میکنند پس با این حساب کسایی که از بوت استرپ استفاده می کنند اصلا طراح نیستند ؟
کسی که از تکنولوژی فوق پیشرفته کپی/پیست استفاده میکنه رو بهش نگین طراح :چشمک:
این طراح ها هم که میگین از کد آماده استفاده میکنن از بعضی کد ها هست، مثل اسلایدشو که واقعا ارزش نداره براش چند روز وقت گذاشت که درستش کرد
کسی که حرفه ای باشه هیچ وقت اعتبار خودش رو که با تلاش بدست آورده و کار رو حرفه ای دنبال کرده خراب نمیکنه که از کد های آماده استفاده کنه
به بعضیا هم نگاه نکنین...

yasharhi
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:21 عصر
کسی که از تکنولوژی فوق پیشرفته کپی/پیست استفاده میکنه رو بهش نگین طراح :چشمک:
این طراح ها هم که میگین از کد آماده استفاده میکنن از بعضی کد ها هست، مثل اسلایدشو که واقعا ارزش نداره براش چند روز وقت گذاشت که درستش کرد
کسی که حرفه ای باشه هیچ وقت اعتبار خودش رو که با تلاش بدست آورده و کار رو حرفه ای دنبال کرده خراب نمیکنه که از کد های آماده استفاده کنه
به بعضیا هم نگاه نکنین...
یعنی کسایی که از فریم ورک استفاده می کنن طراح نیستن ؟ ( البته من خودم تا حالا بوت استرپ رو دانلودم نکردم )
البته اینم بگم در سایت قبلیم فقط از تیبل قیمت آماده استفاده کرده بودم و تمامش رو خودم طراحی کرده بودم ( طرح سومم که تو همین فروم هست ) ولی واقعیتش طراحی همینطوریش هم خیلی طولانی و زمانبره واگه اسلاید شو و منو و تیبل رو هم خودم میخواستم طراحی کنم خیلی بیشتر هم طول می کشید و الا منویی که قبلا خودم طراحی کردم بودم هم از این ساده تر بود و هم زیبا تر - و مشکلی با طراحی کامل توسط خودم ندارم .

و یک مسئله مهم دیگه ای هم که هست خودم نمی تونم راضی کنم وقتی 100 تا منوی آماده هست چرا باید همون رو خودم از صفر طراحی کنم ؟!

Omid Jackson
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:24 عصر
یعنی کسایی که از فریم ورک استفاده می کنن طراح نیستن ؟ ( البته من خودم تا حالا بوت استرپ رو دانلودم نکردم )
من هیچ نظری ندارم که طراح هستن یا نه
اما کسی که حرفه ای باشه در هر صورت کار خودش رو انجام میده، شما خودتون میگین حرفه ای
خیلیا هستن فقط سروصدا دارن، من کاری ندارم شما تو طراحیتون کپی کردین یا نه در کل میگم اینا رو
کسی که حرفه ای باشه میخواد ایده خودش رو پیاده کنه ولی اگر قرار باشه کپی کنه نه میشه گفت حرفه ای نه این که کار تازه ای انجام میده

yasharhi
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:31 عصر
من هیچ نظری ندارم که طراح هستن یا نه
اما کسی که حرفه ای باشه در هر صورت کار خودش رو انجام میده، شما خودتون میگین حرفه ای
خیلیا هستن فقط سروصدا دارن، من کاری ندارم شما تو طراحیتون کپی کردین یا نه در کل میگم اینا رو
کسی که حرفه ای باشه میخواد ایده خودش رو پیاده کنه ولی اگر قرار باشه کپی کنه نه میشه گفت حرفه ای نه این که کار تازه ای انجام میده
باور کنید منم تا 15 روز پیش دقیقا مثل شما فکر میکردم ( حتی از استفاده از دریم ویر هم خوشم نمی یومد و میخواستم تو نوت پد طراحی کنم ) ولی وقتی صد ها قالب تم فارست و تمپلیت مونستر رو نگاه کردم میتونم بگم اکثریت قالبهای جدید از بوت استرپ استفاده میکنند . ولی مسئله اینه وقتی کار با فریم ورک سریعتر و راحتتر و به صرفه تر تموم میشه چرا نباید استفاده بشه ؟ ( همین مسئله 4-5 سال پیش موقع حضور مدیریت محتوی ها هم پیش اومد و همه رو به طرف خودش کشید و اوایل خیلی از طراح ها و برنامه نویس ها با اون کاملا مخالف بودن ! )

Omid Jackson
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:47 عصر
باور کنید منم تا 15 روز پیش دقیقا مثل شما فکر میکردم ( حتی از استفاده از دریم ویر هم خوشم نمی یومد و میخواستم تو نوت پد طراحی کنم ) ولی وقتی صد ها قالب تم فارست و تمپلیت مونستر رو نگاه کردم میتونم بگم اکثریت قالبهای جدید از بوت استرپ استفاده میکنند . ولی مسئله اینه وقتی کار با فریم ورک سریعتر و راحتتر و به صرفه تر تموم میشه چرا نباید استفاده بشه ؟ ( همین مسئله 4-5 سال پیش موقع حضور مدیریت محتوی ها هم پیش اومد و همه رو به طرف خودش کشید و اوایل خیلی از طراح ها و برنامه نویس ها با اون کاملا مخالف بودن ! )
طراحی سایت یه نوع هنره
هنر یعنی داشتن خلاقیت، یعنی خلق کردن
در کل یعنی ایده بگیرید ولی کپی نکنید
ما تا وقتی کپی بکنیم کارمون در همین حد میمونه، نمیتونیم تو سطح جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم
حالا یه سوال میپرسم، بقیه میپرن تو چاه، شما هم دنبالشون میرین؟ یا شما هم تابع بقیه هستین که میخواین کار بقیه رو ادامه بدین؟
نمیگم کپی نکنین، چون من کاری ندارم و کسی نیستم این حرفا رو بزنم ولی خودتون درجا میزنینو پیشرفت نمیکنین
کدهای jQuery رو که نگاه کنین دو مدل هستن، به صورت فشرده شده و مخصوص توسعه دهنده ها، گذاشتن برنامه نویسی که ازش استفاده میکنه بفهمه اون تو چی میگذره و خودش کمبود های این کد رو اضافه کنه و گسترش بده

Mandana Ms
چهارشنبه 03 مهر 1392, 13:51 عصر
سلام سایتتو دیدن به نظرم قشنگه منم خودم تو طراحی سایت ار طراحی انگلیسی بیشتر خوشم میاد چون کلا استانداردهایی که تعریف شده روی این طراحی ها بیشتر جواب میده البته قسمت وسط شلوغ بود میشد که ساده تر و شیک تر باشه باید برای بعضی قسمت ها که میخوای تو چشم باشه از یک سری ویژگی ها استفاده کنی مثلا سایه انداختن(مثال کلی زدم) لازم نیست خیلی ویژگی و کارهای دیگه روش انجام بدی(بازم این نظر منه) ،از اسلایدرت خوشم اومد البته اینو بهت بگم لازم نیست تو حتما خودت بشینی کد اسلایدر رو بنویسی و اگه اینکارو نکنی نمیشی طراح سایت منم 1 مدت همش کارم شده بود کتاب جی کوئری خریدن کد کار کردن البته به دلیل شراطتم زیاد جواب نمیگرفتم تا اینکه یکی از دوستانم که خودش طراح سایت خوبیه بهم گفت که خیلی از طراح سایت ها برای اسلایدر اصن کد نمینویسن و کد رو از سایت های معروف کپی میکنن و این بد نیست که بگی تو کد ننوشتی پس کارتو بلد نیستی (مگر در یک سری شرایط خاص که مجبور شی بنویسی) طراح سایت خوب کسیه که خلاق باشه و از کد هایی که مینویسه و یا حتی داره بهترین استفادرو ببره پس اگه میبینی کسی حساسیت بیش از حد رو این چیزا داره ناامید نشو چون به نظرم کارت خوبه حتی اگه کار چهارمت باشه.اگه به این نوع طراحی سایت ها علاقه داری پیشنهاد میکنم که بری سایت themeforest رو ببینی چون باعث میشه دید تورو به عنوان 1 طراح سایت بالا ببره. موفق باشی.