PDA

View Full Version : کار کردن با اس ام اس در سی شارپ

we_ahmadee
دوشنبه 01 مهر 1392, 22:16 عصر
سلام،من دارم رو یه برنامه اپلیکیشن کار می کنم،نیاز دارم یه سری کارها رو با اس ام اس انجام بدم،می خوام ببینم میشه سی شارپ رو با اس ام اس ارتباط داد؟

ikallam
دوشنبه 01 مهر 1392, 22:25 عصر
سلام بله میشه - هم از طریق وب سرویس و هم از طریق گوشی و هم از طریق مودم های gsm
ولی به نظر من وب سرویسش هم راحته و هم سریع

Behnam6670
سه شنبه 02 مهر 1392, 07:14 صبح
فقط کافیه یه سرچ کوجولو تو این تالار بزنی دوست عزیز.من خودم با AT Command نوشتم چون کامپوننتهایی که برای ارسال و دریافت اس ام اس هستش همشون کرک شده و دردسر سازه.

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 02 مهر 1392, 10:15 صبح
من خودم با AT Command نوشتم چون کامپوننتهایی که برای ارسال و دریافت اس ام اس هستش همشون کرک شده و دردسر سازه.
با سلام دوست عزیز
بنده هم چند سال پیش این کار رو انجام دادم ، اما یک مشکل دارم . من بسته های pdu رو هم خودم تولید میکنم برای ارسال هیچ مشکلی ندارم ، اما برای دریافت پیامک های چند صفحه ای نمیتونستم همه رو باهم یکی کنم . شما تونستید این مشکل رو بر طرف کنید؟

we_ahmadee
سه شنبه 02 مهر 1392, 10:47 صبح
من نمی خوام از طریق وب باشه،اگه یکم راهنمایی کنین ممنون میشم

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 02 مهر 1392, 12:17 عصر
من نمی خوام از طریق وب باشه،اگه یکم راهنمایی کنین ممنون میشم
شما باید یک مودم gsm داشته باشید که سیم کارت میخوره و از طریق اون میتونید عملیات ارسال رو انجام بدید.
یک سری کاپوننت ها هم هستن که به سادگی به شما امکان ارسال و دریافت و ... رو میدن مثل kylix و ... که خود این کامپوننت ها نمونه کد دارن. اما بنده پیشنهاد میکنم که با استفاده از at-command ها این کار رو انجام بدید.
موفق و پیروز باشید

abdullah20
سه شنبه 02 مهر 1392, 12:27 عصر
به نظر من با وجود کامپوننت های اماده هستن لازم نیست از AT command استفاده کنیم
من خودم قبلا سریال kylix را خریداری کردم و در همه ی پروژه هام ازش استفاده میکنم و از کرک شده هاش که خیلی هم مشکل دارن استفاده نمیکنم
هر کدام از دوستان هم سریال kylix را میخواد حاضرم بهش بدم

we_ahmadee
سه شنبه 02 مهر 1392, 13:21 عصر
ببخشید یه سوال تو ذهن من ایجاد شده،اون هم اینه اگه من مودم gsm بگیرم باز هم یه جورایی به اینترنت وصل میشه درسته؟
راهی برای ارسال اس ام اس وجود نداره که از اینترنت و گوشی موبایل نباشه؟

abdullah20
سه شنبه 02 مهر 1392, 15:55 عصر
دوست عزیز شما وقتی از مودم gsm یا موبایلتون برای ارسال و دریافت پیامک استفاده میکنید نیاز به اینترنت ندارید

negar.rafie
سه شنبه 02 مهر 1392, 19:47 عصر
اقای abdullah20 یعنی ما اگر این شماره سریال را از شما خریداری کنیم دیگه نسخه اصلی را داریم ؟وهیچ مشکلی نداره؟
چون نسخه کرک شدش را نمیشه بهش اعتبار کرد در پروژه هامون ازش استفاده کنیم

abdullah20
سه شنبه 02 مهر 1392, 20:20 عصر
بله شما با خرید این شماره سریال نسخه اصلی کامپوننت kylix را دارید و با خیال راحت در پروژه هاتون ازش استفاده کنید

Behnam6670
چهارشنبه 03 مهر 1392, 06:59 صبح
با سلام دوست عزیز
بنده هم چند سال پیش این کار رو انجام دادم ، اما یک مشکل دارم . من بسته های pdu رو هم خودم تولید میکنم برای ارسال هیچ مشکلی ندارم ، اما برای دریافت پیامک های چند صفحه ای نمیتونستم همه رو باهم یکی کنم . شما تونستید این مشکل رو بر طرف کنید؟

بله من مشکلی باهاش نداشتم با AT نوشتم هم چند صفحه ای با سرعت خیلی بالا ارسال میکنه هم دریافت.

abdullah20
چهارشنبه 03 مهر 1392, 09:41 صبح
چندتا از دوستان تماس گرفتن و گفتن سریال کایلیکس را میخوایم ولی قیمت یکم بالاست(40 هزار تومان)
منم تصمیم گرفتم قیمت را پیشنهادی کنم هر کس لایسنس Kylix را میخواد بهم پیام بده و قیمت را خودش پیشنهاد بده
تا به همرا ه سورس و pdf اموزش فارسی براتون ارسال کنم

ایمان مدائنی
چهارشنبه 08 آبان 1392, 11:15 صبح
ارسال و دریافت اس ام اس با GSM Modem و ذخیره در بانک اطلاعاتی (#C)
(http://barnamenevisan.org/Articles/Article2153.html)