PDA

View Full Version : نظارت بر روی آدرس های اینترنتی برای جلو گیری از دست رسی به وب سایت مورد نظر...

tigervb6
سه شنبه 02 مهر 1392, 11:03 صبح
سلام دوستان
من می خوام یه برنامه بنویسم که مثلا اگر کاربر آدرس سایت مورد نظرش رو در آدرس بار مرورگرش تایپ کرد زمانی که مرورگر در حال سرپ می باشد برنامه ما آدرس را به دست بیاره و با توجه به آدرس هایی که ما از قبل در برنامه ذخیره کردیم اگه آدرس مورد نظر وجود داشت برنامه ما مرورگر را ببنده
دوستان اگه می تونین راهنمایی کنید خیلی ضروریه
ممنون
:متفکر:
:متفکر:

hamedAdmin
سه شنبه 02 مهر 1392, 12:18 عصر
تا اونجاییکه من میدونم باید از یه فایروال یا روتر و... استفاده کنی نه از یه application!

tigervb6
پنج شنبه 04 مهر 1392, 13:50 عصر
دوستان کسی نبود کمک کنه خیلی لازم دارم

Nima NT
پنج شنبه 04 مهر 1392, 14:32 عصر
باید یه درایور بنویسید در سطح NDIS که بتونید ترافیک شبکه رو مانیتور کنید و با بررسی پکت هایی که به سمت آدرسی خاص میره اطلاعات را به اصطلاح Drop کنید
نسبتا" کار سختی هستش
برای مطالعه میتونید سورس کد برنامه Wireshark رو مطالعه کنید

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 04 مهر 1392, 18:02 عصر
این حرفا چیه . سوال دوستمون خیلی سادس . کافیه یک لیست باکس بسازی که توش آدرس سایت های ممنوعه وارد بشه . میتونی این لیست باکس رو مخفی کنید .
بعد وقتی طرف آدرس سایت رو نوشت و خواست سرچ کنه ، میاد ابتدا با تک تک اعضای لیست باکس مقاسه می کنه ، اگر این آدرس در لیست باکس وجود داشت برنامه بسته بشه و در غیر این صورت سایت رو باز کنه.

Nima NT
جمعه 05 مهر 1392, 00:24 صبح
این حرفا چیه . سوال دوستمون خیلی سادس . کافیه یک لیست باکس بسازی که توش آدرس سایت های ممنوعه وارد بشه . میتونی این لیست باکس رو مخفی کنید .
بعد وقتی طرف آدرس سایت رو نوشت و خواست سرچ کنه ، میاد ابتدا با تک تک اعضای لیست باکس مقاسه می کنه ، اگر این آدرس در لیست باکس وجود داشت برنامه بسته بشه و در غیر این صورت سایت رو باز کنه.
دوست عزیز ایشون گفتن در مرورگر سیستم سایت رو بلوکه کنن و اینکار نیازمند این هست که شما متوجه بشید چه زمانی کاربر آدرس سایتی رو وارد میکنه ، در ساده ترین حالت نیازمند Wide Hook هستید