PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در مورد پنل مدیریت

moon_sky
سه شنبه 02 مهر 1392, 15:39 عصر
سلام

سوالم در مورد پنل مدیریت سایت هست.
من بتازگی یادگیری php و جیکوئری و css رو تموم کردم و الان میخوام یه سایت درست کنم ولی تجربه ی کاری ندارم .خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید.
میخواستم در مورد cms ها منو راهنمایی کنید و اینکه یادگیریشون واجبه ؟
معمولا برنامه نویسان cms ها رو خودشون مینوسند و یا نه ؟ کلا اکثریت بیشتر از چه چیزی استفاده میکنند.
و اینکه بهترین روش بکارگیری پنل مدیریت چیه ؟
و اگر یادگیریشون واجبه یه منبع خوب اگر میشناسید معرفی کنید و اینکه یادگیریش سخته یا نه؟

مرسی از راهنماییتون

SilverLearn
سه شنبه 02 مهر 1392, 15:49 عصر
سلام
بستگی به نوع کار شما داره و همچنین بستگی به این داره که مشتری از شما چی بخواد

ببین اگر بتونی یه cms برای خودت بنویسی می تونی مبلغ بیشتری از مشتری بگیری برای پروژه ولی اگر با cms مثل wordpress بخوای کار کنی نمی تونی در کل هزینه زیادی از مشتری درخواست کنی البته اگر به ساخت قالب برای این مدیریت محتواها رو بیاری و کارت خوب باشه می تونی درآمد خوبی داشته باشی
خوب این حرف ها همش جنبه اقتصادی داشت ولی فرض کن که یه سی ام اس اختصاصی برای خودت داشته باشی و با پیشنهاد جدید مشتری امکانات جدیدتری به آن اضافه کنی چه حس خوبی به آدم دست می ده
و از لحاض دیگه تو یه مدیریت محتوای قدرتمند در طول زمان درست خواهی کرد که می تونه منبع درآمد خوبی برات باشه ....

moon_sky
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:20 عصر
سلام
بستگی به نوع کار شما داره و همچنین بستگی به این داره که مشتری از شما چی بخواد

ببین اگر بتونی یه cms برای خودت بنویسی می تونی مبلغ بیشتری از مشتری بگیری برای پروژه ولی اگر با cms مثل wordpress بخوای کار کنی نمی تونی در کل هزینه زیادی از مشتری درخواست کنی البته اگر به ساخت قالب برای این مدیریت محتواها رو بیاری و کارت خوب باشه می تونی درآمد خوبی داشته باشی
خوب این حرف ها همش جنبه اقتصادی داشت ولی فرض کن که یه سی ام اس اختصاصی برای خودت داشته باشی و با پیشنهاد جدید مشتری امکانات جدیدتری به آن اضافه کنی چه حس خوبی به آدم دست می ده
و از لحاض دیگه تو یه مدیریت محتوای قدرتمند در طول زمان درست خواهی کرد که می تونه منبع درآمد خوبی برات باشه ....

مرسی از پاسختون
پس بهتره سعی کنم خودم یادبگیرم و بنویسم...
بنظرتون این آموزش خوبه ؟ :

لینک (http://forum.persianscript.ir/f115/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-php-3773/)

SilverLearn
سه شنبه 02 مهر 1392, 16:27 عصر
آره آموزش خوبی هست ...

ولی به نظرم آموزش های مهندس شهرکی رو بخونین خیلی بهتره که پروژه عملی رو با توضیحات نسبتا خوبی بیان کردند

البته این آموزشی که لینکشو گذاشتین بیشتر جاها توضیح نداده که چیکار می کنه و باید خودت کد ها رو آنالیز کنی ... و نیز ساده هستش که می تونی گسترشش بدی ...

moon_sky
سه شنبه 02 مهر 1392, 19:38 عصر
آره آموزش خوبی هست ...

ولی به نظرم آموزش های مهندس شهرکی رو بخونین خیلی بهتره که پروژه عملی رو با توضیحات نسبتا خوبی بیان کردند

البته این آموزشی که لینکشو گذاشتین بیشتر جاها توضیح نداده که چیکار می کنه و باید خودت کد ها رو آنالیز کنی ... و نیز ساده هستش که می تونی گسترشش بدی ...

مرسی از پاسختون ولی از کجا میتونم آموزش مهندس شهرکی رو دانلود کنم ؟

MostafaEs3
سه شنبه 02 مهر 1392, 19:41 عصر
//////////

saeed-71
سه شنبه 02 مهر 1392, 19:45 عصر
برو تو این سایت قسمت php. از صفر تا صد رو یاد میگیری.
فقط باید دانلود کنی.14قسمته
www.daneshjooyar.com