PDA

View Full Version : سوال: طراحی قالب در wordpress

e_a_23
سه شنبه 02 مهر 1392, 21:13 عصر
سلام دوستان عزیز

فرض کنید کسی بخواد سایتی طراحی کنه که داینامیک باشه (مثلا قسمت اخبار داشته باشه این سایت-در همین حد نه بیشتر) و کارش فقط طراحی باشه و نخواد درگیر کدنویسی و ارتباط با پایگاه داده بشه.

میشه یه قالب طراحی کرد و بعد قسمت هایی که باید داینامیک باشه رو به سیستم wordpress واگذار کرد؟نمیدونم تونستم منظورمو خوب بیان کنم یا نه؟ چه جوری باید این کار رو انجام بدم؟

mehbod.rayaneh
سه شنبه 02 مهر 1392, 23:06 عصر
درود
بلی میشود
شما قالبتونو میسازید! وردپرسش میکنید و آخرین ارسالهای 1 قسمت را مثلا توی قسمت صفحه اصلی نمایش میدید!
ب همین راحتی!
برای این ک ک دستتون راه بیافته و بیشتر با وردپرس آشنا بشید قالبهای دیفالت خودشو دانلود کنید و کدهاشو ببینید.
موفق باشید

e_a_23
پنج شنبه 04 مهر 1392, 07:53 صبح
درود
بلی میشود
شما قالبتونو میسازید! وردپرسش میکنید و آخرین ارسالهای 1 قسمت را مثلا توی قسمت صفحه اصلی نمایش میدید!
ب همین راحتی!
برای این ک ک دستتون راه بیافته و بیشتر با وردپرس آشنا بشید قالبهای دیفالت خودشو دانلود کنید و کدهاشو ببینید.
موفق باشید

خیلی متشکرم از شما.برای این کار باید php بلد باشم؟

shedayat
پنج شنبه 04 مهر 1392, 09:24 صبح
خیلی متشکرم از شما.برای این کار باید php بلد باشم؟

بله دوست عزیز، البته لازم نیست که خیلی پیشرفته بلد باشی. همینکه متوجه بشی که فلان کد چه کاری رو انجام می ده کافیه.
مهم ترین چیز هم دونستن یه سری توابع از پیش تعیین شده ورد پرس هست که می تونید تو مستندات ورد پرس باهاشون آشنا بشید.
موفق باشید.

amoor1363
جمعه 05 مهر 1392, 11:22 صبح
با عرض سلام
من نمی دونم این error موقع نصب wordpress برای چی هست ؟
من یه هاست و دامین رایگان رو دارم استفاده می کنم که فایل های wordpress رو توش uplodeکردم حالاد که می خوام install.php رو اجرا کنم این error میاد
میشه کمکم کنید

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 81 bytes) in /home/a5342565/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 219

mehbod.rayaneh
جمعه 05 مهر 1392, 14:35 عصر
درود
وردپرس را از مرجع وردپرس پارسی (http://wp-persian.com/) دانلود و نصب کنید!
آموزش نصب وردپرس بر روی هاست رایگان در تالار توسعه وب موجود است!
موفق باشید

amoor1363
جمعه 26 مهر 1392, 19:55 عصر
ممنونم ولی مربوط به هاست رایگان بود که دچار مشکل شده بود و نصبش مشکل نداشت host , domain خریدم درست شد