PDA

View Full Version : سوال: فوری : در مورد کوری

vahidmasoudi1391
پنج شنبه 04 مهر 1392, 08:16 صبح
سلام
آیا می توان با ساخت چک باکس در فرم با قسمت show کوری ارتباط داد تا زمانی که من تیک را بردارم نشان ندهد
با تشکر

vahidmasoudi1391
شنبه 06 مهر 1392, 14:56 عصر
سلام
کسی نیست مرا راهنمایی کند
با تشکر فراوان

twofan
شنبه 06 مهر 1392, 22:59 عصر
درود بر شما
من هم دنبال این موضوع هستم ولی متاسفانه نمیدانم چطور میشود

mma_ok
یک شنبه 07 مهر 1392, 12:44 عصر
نفهمیدم یعنی چی ؟؟؟ سوال از نظر من شفاف نبود
ظاهرا اگه اطلاعات در همون فرم که تیک میخوره باشه که نمایش یا عدم نمایش نباید مشکلی داشته باشه و اگه اطلاعات در فرم دیگه ای بعد از تیک زدن فرم اولیه میخواد نمایش داده بشه قاعدتا با نوشتن دستور لازم که در زمان باز شدن فرم یا لود شدن فرم دوم اجرا بشه میشه اونو کنترل کرد

vahidmasoudi1391
دوشنبه 08 مهر 1392, 07:50 صبح
سلام دوست عزیز
مانند نمونه می خواهم چک باکسی که در فرم ایجاد کردم با برداشتن تیک قسمت show کوری تیک برداشته شود
با تشکر

mma_ok
دوشنبه 08 مهر 1392, 07:59 صبح
دوست عزیز متوجه منظور اولیه شما شدم - اما منظور از نتیجه مورد نظر شما رو متوجه نشدم - وقتی که اون تیک برداشته میشه دیگه اطلاعات اون نمایش داده نمیشه این درست ولی قاعدتا اطلاعات خروجی کوئری توسط یک فرم یا یک گزارش نمایش داده میشه که باید کدهای مربوط به نمایش داده شدن یا نشدن اطلاعات فیلد مورد نظر رو در اون فرم یا گزارش که نتیجه کوئری را نمایش میده بنویسی - یعنی کوئری در هر صورت به طور کامل اجرا میشه ولی نتیجه بسته به وضعیتی که شما انتخاب میکنید در فرم یا گزارش به شکل دلخواه شما نمایش داده میشه - اگه منظور گویا نبود یک نمونه بذارید تا درستش کنم

vahidmasoudi1391
دوشنبه 08 مهر 1392, 09:45 صبح
سلام دوست عزیز
با برداشتن تیک آن فیلد در فرم با یک دکمه که کوری باز می شود آن فیلد که تیک آن برداشته شده است نشان داده نشود
اگر نمونه بگذارید متشکر می شوم
با تشکر

mma_ok
دوشنبه 08 مهر 1392, 10:52 صبح
این نمونه وقتی که چک را بزنید اطلاعات فیلد 3 نمایش داده میشود و با خذف تیک اطلاعات نمایش داده نمیشود - وقتی قرار باشد اطلاعات در فرم دیگر یا گزارش دیگری هم نمایش داده شود این راه با کمی تغییر در دستور انحام میشود
دقت هاکنی موضوع حل وونه

vahidmasoudi1391
دوشنبه 08 مهر 1392, 14:21 عصر
سلام
نه مشکلم حل نشد
من می خواهم با برداشتن تیک فرم به قسمت شوکوری متصل و تیک شو گرفته شود
با تشکر

mma_ok
دوشنبه 08 مهر 1392, 15:20 عصر
تیک کوئری رو خذف کنه که چه نتیجه ای حالص بشه ؟؟؟ خوب دوست من روی نتیجه کار کن تا به چیزی که میخوای تبدیل بشه کوئری که همین جوری قابل استفاده نیست در نهایت یا به گزارش تبدیل میشه یا به یک فرم دیگه

vahidmasoudi1391
دوشنبه 08 مهر 1392, 17:16 عصر
سلام دوست من
من می خواهم مثلا " دو فیلد نام و نام خانوادگی داشته باشم و روی فرم چک باکس 1 فیلد نام و چک باکس 2 فیلد نام خانوادگی باشد حال می خواهم با برداشتن تیک نام داخل گزارش نام خانوادگی باشد
امیدوارم شما را متوجه کرده باشم
اگر بتوانی کمکم کنی یک دنیا ممنون می شوم
با تشکر

mma_ok
سه شنبه 09 مهر 1392, 08:50 صبح
نمونه قبلی را اصلاح کردم

vahidmasoudi1391
سه شنبه 09 مهر 1392, 14:08 عصر
سلام
خیلی متشکر از لطف شما
حال می خواهم در گزارش فرض مثال در فرم f2 را تیک می زنم f3 در گزارش کنار f1 قرار گیرد
با تشکر فراوان

meli66
سه شنبه 09 مهر 1392, 14:22 عصر
اقای واحد همیشه تلگرافی صحبت میکنند ! هیچ وقت هم دوست ندارند نمونه ای ارائه بدن . دوست عزیز شفاف صحبت کن ومنظورتو در یک نمونه خلاصه کن تا بقیه هم به راحتی از سئوال وجواب دوستان باتجربه استفاده کنند. متاسفانه تو سئوالتو در چارچوب خودت حبس میکنی !

mma_ok
سه شنبه 09 مهر 1392, 14:37 عصر
حدودا فهمیدم چی میخوای - باید از هر فیلد در گزارش 2 تا درست کنی و هر کدوم رو در جای مناسب قرار بدید و با دستورات طبق نیاز اونا رو روشن و خاموش کنی کلیت دستور همونه که در گزارش نمونه قبلی بوده - برای اینکه راهنمایی کافی باشده نمونه خودتونو بذارید

vahidmasoudi1391
سه شنبه 09 مهر 1392, 16:52 عصر
سلام
اسم من وحید است
اگر می توانی نمونه قبلی را برایم درست کنید
با تشکر