PDA

View Full Version : سوال: بهترین روش برای انتقال اطلاعات

as987498749874
جمعه 05 مهر 1392, 17:20 عصر
سلام دوستان

من در حال حاضر در یه شرکت مشغول به کار هستم اطلاعات افراد رو در نرم افزاری که خودم نوشتم ثبت می کنیم . فقط قسمت اطلاعات شناسنامه ای افراد و مالی که در همین نرم افزار خودم هست و ثبت میشه را باید به نرم افزار دیگه ای انتقال بدیم یه سیستم رسمی برای یه نهاده

به همین دلیل یه روش خوب میخوام که اطلاعات مستقیما به نرم افزار مورد نظر انتقال پیدا کنه؟

یه روش همون Sendkeys هست که احتمال خطا برای انتقال خیلی زیاده
روش دیگه Handel اشیاء هست که اون به دلیل اینکه همیشه عددش تغییر میکنه نمیشه باهاش کار کرد

راستی انتقال مستقیم به بانک امکان پذیر نیست و نرم افزار هم اطلاعات رو از هیچ نرم افزاری مثل اکسل دریافت نمیکنه

چه روشی پیشنهاد می کنید؟

با تشکر فراوان
:متفکر::متفکر::متفکر: :قلب::قلب::قلب: :تشویق::تشویق::تشویق:

cenazakhar
جمعه 05 مهر 1392, 18:02 عصر
به نظر من از Sendkeys استقاده کنی بهترین هست امتحان کن

m.4.r.m
جمعه 05 مهر 1392, 19:28 عصر
یک روش استفاده دستی از بانک های اطلاعاتی هستش یعنی ستون نام افراد رو کپی کنی و در بانک نرم افزار بعدی بری به جدول و در ستون مربوط پیست کنی
روش دیگه استفاده از اکسل است که شما می گی امکانش نیست روش دیگه استفاده از یک برنامه رابط است دو تا بانک برنامه رو قرار بده تو یک مسیر مشخص مثلا درایو C یا کلا هر کجا دوست داری بعدش میای جداول مشترک هر دو بانک یا اصلامی تونه مشترک نباشه منظورم اینه که جدول مربوطه رو بخونی بعدش وصل می کنی به برنامه مثلا از Adodc استفاده کنی یک Adodc برای بانک اول و یک Adodc برای بانک دوم اطلاعات ستون اول بانک ( مثلا نام ) رو با یه حلقه For میریزی به ستون اول بانک دوم حالا شاید ترتیب ستون هات فرق کنه بعدش اینطوری راحت می تونی اطلاعات رو انتقال بدی Sendkey و اینا برای کارهای بانکی به درد نمی خوره درصد خطاش بالاست .

as987498749874
جمعه 05 مهر 1392, 20:12 عصر
مرسی

منظورم از بانک اطلاعاتی اینه که هیچ راه دسترسی بهش نیست یعنی نمی تونم به بانکش دسترسی پیدا کنم(قفله)

m2011kh
جمعه 05 مهر 1392, 21:57 عصر
من خودم چند باری از این روش استفاده کردم،روش خوبیه:

با وینساک روی یه پورتی که معمولا استفاده نمیشه بین دو برنامه ارتباط برقرار کن و اطلاعات رو بفرست به برنامه مقصد.

مشکلش اینجاست که برای ارسال و دریافت خیلی درد سر بوجود نمیاد،اما مطمئن هست و امنیت اطلاعات تضمین میشه.

موفق و سربلند باشید.

MMD

vbhamed
شنبه 06 مهر 1392, 15:25 عصر
سلام
بانكتون Jet هست يا SQL
منظورتون از قفل پسوردشه يا اصلا خود بانك رو نداريد، اگر داريد نمونش رو بزاريد ؟