PDA

View Full Version : برنامه نویسی سی شارپ در نبلت اندروید ؟

omidan24
جمعه 05 مهر 1392, 20:44 عصر
نمی دونم تالار درست انتخاب کردم یا نه؟
می خوام تبلت اندروید بخرم
بار اولمه با اندروید سرو کار دارم
می خواستم بدونم میشه داخل اون برنامه نویسی کرد؟
برنامه ای مثل visual studio میشه نصب کرد؟

fjm11100
جمعه 05 مهر 1392, 21:20 عصر
داخل اون یک ابزاری هست ولی بیشتر بازیه ولی از تو pc براش میتونی با مونو c# بنویسی

omidan24
جمعه 05 مهر 1392, 21:22 عصر
میشه کمی بشتر توضیح بدید
چطوری باید بریزم؟
از کجا می تونم پیدا کنم؟

omidan24
شنبه 06 مهر 1392, 04:39 صبح
کسی نیست راهنمایی کنه؟

abdullah20
شنبه 06 مهر 1392, 07:54 صبح
ببینید من کاری ندارم مونو بهتره یا جاوا ولی این نکته توجه کنید که اگر از مونو برای برنامه نویسی اندروید استفاده کردید به هیچ عنوان نباید از نسخه کرک شده اون استفاده کنید

fjm11100
شنبه 06 مهر 1392, 09:56 صبح
منظورتون از بریزید چیه؟ عرض کردم ابزار زیادی مثل پایتون برای اندروید، سی برای اندروید، حتی پاسکال برای اندروید هست که از داخل تبلت اجرا میشه اما من تجربه جالبی باهاشون نداشتم. اما ابزار pc که بهترینش خود کیت برنامه نویسی اندروید گوگل هست که با ایکلیپس کامل میشه و به زبون جاوا است. مونو هم به زبان c# که خروجی اینها را مثل هر برنامه اندروید دیگه میریزید توی گوشی

omidan24
شنبه 06 مهر 1392, 11:37 صبح
منظورم به اینه من می خوام داخل تبلت برنامه نویسی سی شارپ بکنم چه برنامه ای باید داخل تبلت باشه

abbasalim
شنبه 06 مهر 1392, 18:28 عصر
سی شارپ یه زبان انحصاری واسه مایکروسافت هست صرفا با ویژوال استودیو و داخل ویندوز میشه باهاش برنامه نوشت اونم فقط واسه ویندوز (البته ابزارهای متفرقه ای موجوده) پس اگه نمیخوای تحت انحصار مایکروسافت باشین بهتره کلا سی شارپ رو بندازین اونطرف
میتونید بجاش از جاوا که خیلی شبیه هست استفاده کنید
وگرنه زبان های مولتی پلتفرم دیگه ای هم هست مثل پایتون ولی سی شارپ فقط داخل ویندوز و برای ویندوز هست (انحصار)