PDA

View Full Version : کدام انتشارات از همه بهتره ؟

manager
دوشنبه 14 فروردین 1385, 21:49 عصر
سلام

کدوم یک از انتشارات و یا نویسنده زیر برای مطالعه ebook های Asp.net و یا #C از بقیه بهتره ؟ :متفکر:

A Press

Addisson Wesley

Hungry Minds

Idea Group Publishing

John Wiley

Microsoft

Morgan Kauffmann

OReilly

New Riders

Premier Press

Prentice Hall

Sams

Sybex

Syngress

Wrox

mahdi_negahi
دوشنبه 14 فروردین 1385, 22:27 عصر
من که میگم اول microsoft

manager
دوشنبه 14 فروردین 1385, 22:34 عصر
درک موتون Microsoft نسبت به بقیه مثلا Sybex مشکل تره . درسته ؟...

mahdi_negahi
دوشنبه 14 فروردین 1385, 22:39 عصر
فصل اولش مشکل داره بقیش راحت میشه یعنی همش تکرار میشه لغت هایش همان طور که شاید بدانید مایکروسافت در سال 2002 یک خانه تکانی در قسمت انتشارات و آموزش خود کرده و کلا نگارش خود را تغییر داده از این رو اگر کتابهای سال 2002 به این ور را بگیرید بهتر است
این سختی ادم بکشه به نفعشه به هر حال این تکنولوژی آنها است

AspNet
سه شنبه 15 فروردین 1385, 20:00 عصر
من بیشتر wrox میخونم. البته OReilly و Sybex
A Press
Addisson Wesley
John Wiley
Microsoft
هم خوندم و از بین تمام اینا wrox واسه من بهتر بود.

nazaninam
سه شنبه 15 فروردین 1385, 23:01 عصر
انتشارات های ایران به sams خیلی علاقه دارن.. شاید چون زبانش راحته

HO457
سه شنبه 15 فروردین 1385, 23:10 عصر
در کل بخوای حساب کنی، اول میکروسافت، بعد رکس، بعد آپرس. sams هم خوبه کتاباش، سری کتابای for dummies که انگار با یه آدم صفر کیلومتر طرفه.
Prentice Hall دارم کتاب c# How to program رو میخونم، فوق العادست کتابش. بقیه کتاباش و نمی دونم.

manager
سه شنبه 15 فروردین 1385, 23:24 عصر
لطفا اگه می شه از لحاظ فنی و پر بودن بار علمی و همچنین ساده تر بودن زبان یه بررسی کنید ممنون می شم ؟
که کدومش نسبتا بهتر از لحاظ زبان یا بار علمی ؟
برای خواندن یه کتاب 400-500 صفحه ای چقدر باید وقت بزارم ؟ (نرمالش چقدره ؟)
چه طوری باید بخونم ( آیا همه ی مطالب رو باید بخونم یا بقول آقا مهدی فقط قسمت هائی رو که بلد نیستم ؟)

فکر نکنید من تا حالا ebook نخوندم ,خوندم در حد ترجمه , یه کتاب 500 صفحه ای 3 ماه طول کشید می خوام بدونم عرفش همینه ؟

ببخشید این بحث و اینجا راه انداختم (دیگه هیچ جا بهتر از اینجا نبود..)

reza_62
سه شنبه 15 فروردین 1385, 23:31 عصر
من انتشارات Apress را پیشنهاد می کنم چون از نظر فنی واقعا قوی هستند به خصوص کتاب
pro asp.net in c# 2005 که واقعا عالی است .

HO457
سه شنبه 15 فروردین 1385, 23:46 عصر
این کتاب آخریه c# که بالا گفتم اینقدر ساده و روون گفته که دیگه آخرشه. کتابهای deitel معروفه. فرض کن مولکول رو باز کرده زده تو تشریح اتم های مولکول.
زمان یادگیری هم به خودت بستگی داره که چقدر طول بکشه جمله ها رو بگیری مهندس. اصلا" در باره چه موضوعی میخوای بخونی؟ بگو شاید بتونیم کمک کنیم.

mamadgmail
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 00:01 صبح
به نظر من اول Microsoft و بعد Wrox
اگرچه Wrox تو کتاباش معمولا متن های سنگینی داره ولی در کل کتاب های خیلی خوبی داره

بابک زواری
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 13:24 عصر
منم با Wrox بیشتر حال میکنم ؛ هر چند بعضی موقع ها یک کتاب هست که فقط یک انتشاراتی داره و مجبوری همون رو تحمل کنی مثلا من با اینکه از کتابهای A Press خوشم نمیاد اما یک کتاب بود راجع به Addins ها در دات نت که فقط این انتشاراتی داشت و باید تحمل میکردم .

manager
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 22:40 عصر
خوب من برای بالا بردن قدرت فنی خودم می خواستم یه سری کتاب asp.net بخونم ولی همیشه با خوندن ebook مشکل داشتم !!! نمی دونم آیا یابد همه ی قسمت ها رو موبه مو بخونم ویا نه !!؟؟؟ دنبال چیز خاصی هم نیستم فقط می خوام یاد بگیرم که دید فنیم قوی بشه !!! من لغاتی رو که بلد نباشم بهشون گیر می دم و از تلفظ صحیح تا معانی مختلف اونا پیش می رم ,تو دفترچه لغت یادداشت می کنم همراه با تلفظ بعد ادامه می دم به همین خاطر خوندن یه صفحه ebook از 20 تا 45 دقیقه وقت می گیره !!!!!!!!!!! (راه درست چیست ؟ گیر دادن یا ندادن مسئله این است !!)

mamadgmail
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 13:22 عصر
من که نفهمیدم شما هدف تون قوی شدن توی زبان انگلیسی هستش یا قوی شدن توی دات نت؟؟؟

بابک زواری
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 17:00 عصر
بعد یک مدت مطالعه راه میافتی ؛ منم همین کار رو کردم ؛ خوندم هر لغت رو بلد نبودم یادداشت کردم و دوباره ادامه دادم اولاش چیز زیادی دستگیرم نمیشد اما الان یک کم بهتر شدم.

rockpigeon
جمعه 18 فروردین 1385, 17:49 عصر
من Wrox رو بیشتر ترجیح میدم.

omid_Ahmadi
جمعه 18 فروردین 1385, 19:53 عصر
توی زمینه ی کتبهای علمی کامپیوتر انتشارات Addisson Wesley بهترین کتابها رو داره. بعدش هم کتابهای McGrawHill (که البته اسمش توی لیست بالا نیست) و Prentice Hall. این سه تا انتشارات واقعا کتابهای خیلی خوبی برای کامپیوتر دارن.

برای تکنولوژیها هم مثل .NET و ... به نظر من بهترین Wrox هستش، بعدش هم MS Press.