PDA

View Full Version : سوال: نشان دادن نام کاربران آنلاین در لیستی از آرایه

sasanrstm
یک شنبه 07 مهر 1392, 05:32 صبح
سلام به همه دوستان وقتی کاربر وارد میشه یه سشن براش تعریف کردم حالا میخوام نام کاربران یا همون نام کاربری همه کاربران را در یک آرایه لیست کنم و تو یه لیبل نشون بدم چطوری میشه اینکار وکرد البته با کد ممنون ومرسی از شما. یا بشه تو لیست باکس یا گرید ویو نشون داد.

aminireza65
یک شنبه 07 مهر 1392, 11:49 صبح
شما میتونی تو جدوله مربوط به کاربران یه فیلد از نوع bit تعریف کنی که فقط دو مقدار true یا false میگیره
بعد هر کسی که نام کاربری و رمز عبورشو زد و وارد شد مقدار اون فیلد رو براش true کن
اگر هم کسی خواست از کاربریش خارج بشه مقدارشو false کن
بعد اگر خواستی نمایش بدی، کاربرهایی رو select کن که مقدار bit اونها true هست

sasanrstm
دوشنبه 08 مهر 1392, 02:19 صبح
ممنون منظورم این نبود اینو میدونم موقع ورود 1 میکنم و موقع خروج صفر اینو میدونم شاید سوالمو درست مطرح نکردم.منظورم کلا استفاده از لیست آرایه ای بود بدون سلکت از دیتابیس با استفاده از سشن وقتی سشن true یکی اضافه بشه تو آرایه لیست وبا forech وصل بشه تو لیست باکیس یا تو لیبل وقتی هم که سشن true نیست خودبخود تو لیست هم نشون داده نمیشه

static protected ArrayList pArray = new ArrayList
();

fakhravari
دوشنبه 08 مهر 1392, 18:52 عصر
ارایه یا دیتاتیبل
ساختار بالا رو در یک سشن و موقع لاگین یا هر چیز دیگه نام کاربر در لیست بزار یا حذف کن

sasanrstm
سه شنبه 09 مهر 1392, 04:04 صبح
دادا منظورتو متوجه نشدم چی میگی میشه باکد راهنمائی کنی که چه جوری باید بنویسم .

fakhravari
سه شنبه 09 مهر 1392, 18:23 عصر
دسترسی ندارم.
شما یه دیتاتیبل تعریف کن با ستون یوزرنام - تایم.
بعد اونو در گلوبال استارت بزار global که اونجا دیتاتیبل ساخته بشه برای اولین بار که برنامه دچار خطا نشه.
بعد موقع لاگین نام کاربری اد کن توی دیتاتیبل و خروج هم پاک کن. میتونی شرط برازی هم 10 مین یک بار خروج کنن از سایت.
شرط چک کردنم به یه حلقه روی دیتاتیبل میتونی برسی کنید