PDA

View Full Version : درخواست سیستم حضور و غیاب ساده

kiumarse
دوشنبه 08 مهر 1392, 07:59 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سیستم حضور وغیاب که بتونه میزان غیبت و اضافه کاری رو هم ثبت کنه واسه یه شرکت با 8 نفر پرسنل میخام و چون شرکتمون تازه تاسیسه و از لحاظ مالی واقعا در مضیقه هستیم اگه دوستان کمک کننو یه برنامه رایگان معرفی کنن واقعا ممنون میشم

m_bargostavan_66
پنج شنبه 30 آبان 1392, 15:57 عصر
سلام به دوستان عزیز من هم مشکل این دوست مون رو دارم البته اعضای ما 20 نفره
میخواستم یه برنامه حضور غیاب رایگاه معرفی کنید
چون تو تالار که گشتم چیزی پیدا نکردم

mohammadrezaf
شنبه 09 آذر 1392, 23:48 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سیستم حضور وغیاب که بتونه میزان غیبت و اضافه کاری رو هم ثبت کنه واسه یه شرکت با 8 نفر پرسنل میخام و چون شرکتمون تازه تاسیسه و از لحاظ مالی واقعا در مضیقه هستیم اگه دوستان کمک کننو یه برنامه رایگان معرفی کنن واقعا ممنون میشم
سلام... لطفا بیشتر توضیح بدید... که میخواهید دقیقا چگونه باشه؟؟؟
میخواهید تحت وب کار کنید؟؟؟فک نکنم رایگان بتونید پیدا کنید ... ولی با هزینه کمی میشه نوشتش...

arash21hhhh
یک شنبه 10 آذر 1392, 10:30 صبح
سلام
خودتون با وقت گذاشتن می تونید بر اساس نیازتون سیستمتونو طراحی کنید .
یه نمونه برنامه که خودم نوشتم واسه ایده گرفتن واستون قرار می دم .
113380

arash21hhhh
یک شنبه 10 آذر 1392, 10:35 صبح
نمونه برای بخش درخواست مرخصی
113381

arash21hhhh
یک شنبه 10 آذر 1392, 10:44 صبح
نمونه بخش عملیات پایان سال
113384

kiumarse
سه شنبه 26 آذر 1392, 11:55 صبح
از دوستای عزیزی که پاسخ دادن و اقعا ممنون هستم.
خدمت شما عرض کنم حقیقتش با هزارتا گیر و گور و قرض و قوله تونستیم این شرکت رو راه بندازیم واسه همین گفتم که اگه برنامه رایگان باشه بزرگترین کمک رو به ما کردین.
برنامه تحت وب هم نیمخام .
راستش رو بخواین من خودم اصلا از برنامه نویسی هیچ چی بلد نیستم.
واسه این مزاحم دوستان عزیز شدم که شاید کسی یه برنامه رایگان داشته باشه و بخواد کمک کنه که ایشالله به مرور زمان که یه کم اوضاعمون بهتر شد و روبراه شدیم یه برنامه خوب خریداری کنم.

kiumarse
دوشنبه 28 بهمن 1392, 08:38 صبح
سلام و خسته نباشید دوستای عزیز کسی سیستم حضور و غیاب رایگان سراغ نداره ؟ همونطور که خدمت شما عرض کردم یه شرکت تازه تأسیس هستیم با کلی بدهکاری اگه کسی سیستم حضور و غیاب رایگان داره و لطف کنه واقعا ممنون میشم.

arash21hhhh
دوشنبه 28 بهمن 1392, 12:01 عصر
سلام . در صورتی که قوانین مرخصیاتون شبیه برنامه من(30 روز در سال مرخصی ، 15 روز ذخیره بشه و ... ) باشه می تونم یه نمونه از برنامه رو در اختیارتون بزارم .

kiumarse
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 07:39 صبح
سلام دوست عزیز آقای arash21hhhh (http://barnamenevis.org/member.php?267178-arash21hhhh)

خسته نباشید.ممنون از لطف شما بله دقیقا برنامه مرخصی و حضور و غیاب شرکت ما هم مطابق همون 30 روز مرخصی در سال و 15 روز ذخیره هستش .
خیلی از محبت شما ممنون.
اگه لطف کنید و برنامه ای در اختیار بنده بذارید.

mohsenbahari
چهارشنبه 30 بهمن 1398, 18:50 عصر
سلام . یه سیستم حضوروغیاب خوب دارم . اگر خاستید در خدمتم