PDA

View Full Version : خواندن کپچا یک سایت موجود در webbrowser

samadblaj
دوشنبه 08 مهر 1392, 16:12 عصر
با سلام خدمت اساتید عزیز
خیلی وقته سعی دارم اطلاعات کد امنیتی این سایت رو بدست بیارم و توی سی شارپ استخراج کنم اما موفق نشدم نمونخ هایی از سایت کد پروژکت بدست اوردم ولی بدرد من نخورد
لطفا ببینید
https://appointment.bmeia.gv.at/?Office=Teheran

arefba
دوشنبه 08 مهر 1392, 16:19 عصر
شما میخواید اعداد درون کپچا رو بدست بیارید یا خود ایمیج کپچا رو بگیرید ؟

samadblaj
دوشنبه 08 مهر 1392, 19:53 عصر
سلام ممنونم از پاسختون میخوام اعداد رو بدست بیارم

arefba
سه شنبه 09 مهر 1392, 00:31 صبح
بدست آوردن این اعداد کار ساده ای نیست و در آوردن اعداد درون یک کد کپچای اختصاصی میتونه پایان نامه ارشد هوش مصنوعی یک دانشگاه معتبر باشه
باید از الگوریتم های متفاوتی استفاده بشه

samadblaj
سه شنبه 09 مهر 1392, 01:37 صبح
سلام دوست عزیز من خودم با استفاده از نمونه های موجود یک سایت موفق شدم کپچای یک سایت رو بخونم که اونم البته اعدادی به همین شکل بود ولی متاسفانه نمونه قبلی منقضی شده.
و اگه بتونم این کد کپچا رو توی pictureboxقرار بدم مابقی راه رو خودم پیش میرم

mtiammm
دوشنبه 15 مهر 1392, 10:08 صبح
دوستان این خودش یک کار خوب میشه . اما کسی میدونه برای خوندن اعداد از فایل کیجا چجور الگوریتمی داره ؟

یعنی چجوری پیکسل های داخل یک عکس رو شناسایی کنیم . همچنین رنگ پیکسل ها رو ؟

pedram.11
دوشنبه 15 مهر 1392, 10:24 صبح
برای لود کپچای یک سایت در picturebox هم بنطرم بهتره از سوکت و یا HttpRequest صفحه رو لود کنید و بعد عکس رو از سورس صفحه در بیارید، اما اگه هم میخواید با webBrowser اینکارو انجام بدید میتونید با استفاده از کد زیر بسته به چندمین تصویر عکس رو نمایش بدید:
pictureBox1.ImageLocation = WebBrowser1.Document.Images[0].GetAttribute("src");

دوستان این خودش یک کار خوب میشه . اما کسی میدونه برای خوندن اعداد از فایل کیجا چجور الگوریتمی داره ؟

یعنی چجوری پیکسل های داخل یک عکس رو شناسایی کنیم . همچنین رنگ پیکسل ها رو ؟
والا برای اینکار من چیزی پیدا نکردم اما چند باری که خودم برای کپچا پردازش عکس نوشته بودم اول عکس رو فقط دو رنگی فقط سیاه و سفید کردم، بعد پیکسل هارو توی یک آرایه ی دو بعدی از نوع bool ریختم و بعد برای هر حرف معرفه قرار دادم و ... که کاری بسیار خسته کننده و اعصاب خرد کنه، البته این فقط عدد هست و زیاد سخت نیست، اما تصور کنید چند حرف از الفای انکلیسی مخلوط شن و یه خط گنده هم بیاد وسطش :عصبانی++:

koorosh4
دوشنبه 19 خرداد 1393, 12:39 عصر
سلام دوست عزیز من خودم با استفاده از نمونه های موجود یک سایت موفق شدم کپچای یک سایت رو بخونم که اونم البته اعدادی به همین شکل بود ولی متاسفانه نمونه قبلی منقضی شده.
و اگه بتونم این کد کپچا رو توی pictureboxقرار بدم مابقی راه رو خودم پیش میرم

میشه همون را برای ما بذاری ببینیم؟ دست کم یه راه میفتیم

Mosafers
سه شنبه 22 فروردین 1396, 15:55 عصر
میشه همون را برای ما بذاری ببینیم؟ دست کم یه راه میفتیم
سلام من از این کپچا (http://proje724.ir/?p=4333) استفاده کردم برای یک سایت و ربات جواب داد اما برای سایت هایی که عدد را با هم جمع میکن چطور قابل بررسی هستن؟