PDA

View Full Version : معرفی یک سایت برای نظر خواهی

sampord
سه شنبه 15 فروردین 1385, 10:14 صبح
با سلام به همگی دوستان
سایت www.psdic.com که توسط من یعنی سبحان و یکی از دوستانم به نام پارسا طراحی و پیاده سازی شده، بزرگترین فرهنگ لغت در زمینه کامپیوتر در سراسر دنیا می باشد. برای همین میخواستم تا شما دوستان من به این سایت مراجعه کنید و ضمن استفاده از این فرهنگ لغت وسایر قسمت های آن نظرات خودتان را برای ما در بخش Contact Us بنویسید تا بتوانیم از نظرات شما در راه بهبود این کار هرچه بیشتر استفاده نماییم.
با تشکر از تمامی شما دوستان

بی پروایان پایدارترند

alirezador
سه شنبه 15 فروردین 1385, 14:42 عصر
دوست من نرم افزار را من امتحان کردم اصلا جالب نبود لغت نامه انگلیسی به انگلیسی با babylon موجوده

nematia
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 01:14 صبح
largest online computer != Download it

alirezador
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 11:06 صبح
ببخشید این یعنی چی

tabib_m
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 12:44 عصر
largest online computer != Download it
:)
راست میگه.
منم که گرفتم ، خنده م گرفت. اصلا برای چی دیگه نیازی به داونلود برنامه هست؟ به هر حال وقتی باید به اینترنت وصل باشیم، خوب برنامه ش رو بذارید روی خود سایت ، همونجا اجرا بشه!

لغت نامه انگلیسی به انگلیسی با babylon موجوده

موافقم.
در ضمن ، برای مثال برید ببینید که در مورد کلمه ی connect چی نوشته؟ ( البته اگه پیداش کردید جایزه دارید :) )

sampord
سه شنبه 22 فروردین 1385, 12:24 عصر
باتشکر از تمامی دوستان که برنامه زا دانلود و اجرا کردن
ابتدا به سوال در مورد babylon پاسخ میدهم: babylon تنها 3 الی 4 هزار لغت در مورد computer دارد در صورتی که این برنامه در اولین بروزرسانی دارای 51000 لغت است پس این پاسخ شما ناشی از عدم اطلاع شماست(ناراحت نشید ندانستن عیب نیست)

در مورد اون شوخی دوستمان که کلمه ای را پیدا نکزده بودند هم باید بگویم که هیچ کجا ادعایی در مورد کامل بودن دیکشنری نشده است پس اگر این دوستمون کمی دیدگاه انتقادی داشتند به جای نگاه هجو آمیز حتما به قسمت contact us می رفتند و این کلمه را به دیکشنری اضافه می نمودند تا در استفاده های بعدی سایرین هم بتوانند استفاده کنند

اما در مورد اینکه چرا باید برنامه را دانلود کنید برخی از محبوبترین برنامه های دنیا مثل Yahoo Messangr هم باید دانلود شود در حالی که شما برای استفاده باید connect باشید.پس این هم بستگی به دیدگاه متصدیان آن دارد

بازهم از همگی ممنونم که زحمت کشیدید برنامه را دانلود کردید و استفاده نمودید و بسیار ممنون میشوم اگر دیدگاهی در مورد بهتر شدن برنامه دارید برای ما بفرستید.
-----------------------------------------------------
بی پروایان پایدارترند

tabib_m
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:04 عصر
در مورد اون شوخی دوستمان که کلمه ای را پیدا نکزده بودند هم باید بگویم که هیچ کجا ادعایی در مورد کامل بودن دیکشنری نشده است پس اگر این دوستمون کمی دیدگاه انتقادی داشتند به جای نگاه هجو آمیز حتما به قسمت contact us می رفتند و این کلمه را به دیکشنری اضافه می نمودند تا در استفاده های بعدی سایرین هم بتوانند استفاده کنند

با سلام
میتونید به کلمه های مهم دیگری هم توجه کنید :
computer
internet
software
hardware
search
database
...

اما در مورد اینکه چرا باید برنامه را دانلود کنید برخی از محبوبترین برنامه های دنیا مثل Yahoo Messangr هم باید دانلود شود در حالی که شما برای استفاده باید connect باشید.پس این هم بستگی به دیدگاه متصدیان آن دارد

مقایسه ی خیلی جالبی بود.
نمیدونستم دیدگاه یک برنامه نویس به برنامه های مختلف میتونه اینقدر ...

psnsoni
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 21:15 عصر
با سلام به دوستان عزیز
نظرات شما را مطالعه کردم. اما بهتر است محسن طبیب زاده عزیز کمی دید گسترده تری به مسایل داشته باشند. زیرا کلماتی چون search , Computer, Internet, hardware و غیره در همان دیکشنری هایی که کلماتی چون hello, book, ball وغیره را دارند نیز پیدا میشوند و برای این کلمات babylon بهترین گزینه است و نیازی به فرهنگ تخصصی نیست. اما اگر کمی مطالعه خود را از داستانها و وبلاگ ها به ebook ها و مقالات تخصصی کامپیوتر معطوف کنید مطمئنا نیاز به یک فرهنگ جامع را حس خواهید کرد. البته فکر می کنم psdic نیز هنوز کاملا جامع نیست. ولی 51000 لغت برای یک فرهنگ کامپیوتری رقم قابل توجهی است.
پیشرفت در انتقاد سازنده و انتقاد پذیری است، نه در جبهه گیری و مجادله.

cybercoder
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 23:50 عصر
اما بهتر است محسن طبیب زاده عزیز کمی دید گسترده تری به مسایل داشته باشند. زیرا کلماتی چون search , Computer, Internet, hardware و غیره در همان دیکشنری هایی که کلماتی چون hello, book, ball وغیره را دارند نیز پیدا میشوند و برای این کلمات babylon بهترین گزینه است و نیازی به فرهنگ تخصصی نیست.
پیشرفت در انتقاد سازنده و انتقاد پذیری است، نه در جبهه گیری و مجادله.

یعنی انتقاد آقای حائری سازنده نیست.
من نظرمو خیلی صریح می گم : لغت نامه ای که توش Connect معنی نشه بدرد نمی خوره
شما هم به جای پاسخ های اینجوری دادن بهتره با Update کردن دیتابیستون جواب بدید.

در ضمن وقتی خود شما لغتنامه ی تخصصی رو باز کنید و همچین لغاتی رو معنی نکنه چه نظری پیدا می کنید؟
یا زمانی که مجبور بشید در کنارش از یکی دیگه هم استفاده کنید؟

فرض کنید دیکشنری شما در کشور هایی که برای نرم افزار پول می دن برای مردم چطوره. آیا کسی حاضره هم پول بالای babylon بده هم به دیکشنری شما ( ممکنه شما بگید دیکشنریتون مجانیه ولی این چیزی از دید بد کاربر کم نمی کنه).

به قول اون ضرب المثل قدیمی : " یه سوزن به خودتون بزنید بعد یه جوال دوز به دیگران "

موفق باشید.