PDA

View Full Version : تفاوت بین وب سایت و وب اپلیکیشن از لحاظ کارایی

morteza_mokhtari
سه شنبه 09 مهر 1392, 11:54 صبح
سلام دوستان.بنده تویه تاپیکی که تویه این سایت بود خوندم که وقتی بخواهیم پروژه ای بنویسم که بعدا بخواهیم گسترشش بدیم یا اینکه پروژه که میخواهیم بنویسیم بزرگ هست بهتره از وب اپلکیشن استفاده کنیم.سوالم اینه که منظور از بزرگ بودن پروژه چی هست آیا ما تعداد صفحه رو به عنوان بزرگ بودن پروژه در نظر میگیرم یا موارد دیگه.اصلا چه تفاوت هایی با هم دارند؟ از لحاظ کارایی و بهینه بودن چه فرقی میکنند؟ مثلا برای پروژه کوچک اگر از وب اپلیکیشن استفاده کنیم آیا کارایی اون نسب به وب سایت کمتره؟ چرا وقتی وب سایت زیر مجموعه ای از وب اپلیکشن هست باز هم مایکروسافت آمده این دو تا رو تقسیم کرده؟تمام کارهایی که میتونیم با وب سایت انجام بدیم با وب اپلیکشن هم میشه انجام داد پس چه نیازی به وب سایت هست؟ ممنون میشم یه توضیح جامعی بدهید که بنده بهتر بتونم تصمیم بگیرم که کی باید از وب سایت استفاده کنم و کی باید از وب اپلیکشن.با تشکر

morteza_mokhtari
سه شنبه 09 مهر 1392, 20:36 عصر
دوستان توضیحات کامل در مورد تفاوت بین وب سایت و وب اپلیکیشن در لینک زیر آمده.بنده خودم مطالعه کردم ولی چون انگلیسیم خیلی خوب نیست درست متوجه نشدم .ممنون میشم یکی از دوستان خلاصه لینک زیر رو بنویسید که همه بچه ها استفاده کنندبا تشکر
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/dd547590.aspx