PDA

View Full Version : کمک در استفاده از تایمر در دیتاگرید

darkwish
سه شنبه 09 مهر 1392, 15:26 عصر
سلام دوستان و اساتید گرامی
من در حال نوشتن یک برنامه هستم که به یک مشکل بر خوردم
من می خواهم در برنامم ساعت دقیقه ثانیه ورود افراد در یک دیتا گرید ذخیره شود و در یک فیلد دیگر همون دیتا گرید تایمر به کار بیوفته و یک ساعت بعد پیغام دهد
چه طور میشه از تایمر در دیتاگرید استفاده کرد به طوری زمان ثبت شده در هر سط با سطر های دیگر متفاوت باشد و در داخل همون یتاگرید تایمر باشه که بعد یک ساعت پیغام ده ممنون میشم که کمکم کنید

arash201
سه شنبه 09 مهر 1392, 15:34 عصر
سلام دوست عزیز
این که زمان ورود کاربران نمایش داده بشه اضن ربطی به تایمر نداره در واقع شما می بایست از یه کلاس datetime استفاده کنید.
برای این که یه ساعت بعد پیغام بده باید از تایمر استفاده بشه که به محض لود شدن فرم صفحه برنامه تایمر اجرا بشه و در تایمر جایی که مربوط به زمان میباشد باید سلول مربوط به دیتاگریدویو رو بزارین.
اگه همین کدت رو بزاری بیشتر کمکت میتونم کنم.

darkwish
سه شنبه 09 مهر 1392, 21:27 عصر
ممنون از توجهت
من می خواهم برنامه برای یک استخر بنویسم که نام هر فرد که وارد استخر میشه تو بانک ذخیره بشه و توی یک دیتاگرید زمان ورودش و زمان باقی موندش رو نشون بده البته به صورت نزولی

darkwish
سه شنبه 09 مهر 1392, 21:58 عصر
111381
سلام این کدی هست که من نوشتم برای یه سطر دیتاگرید هست نمیدونم چه طوری برای بقیه سطر ها تعمیم بدم که هر کدوم مجزا باشه
ممنون میشم کمکم کنید

aliasghar2
سه شنبه 09 مهر 1392, 22:59 عصر
سلام
اینتور که من دیدم شما یه تایمر گذاشتی و می خوای برای همه استفاده کنی

باید زمان ورود تمام یوزر هات رونگه داری و توی تایمر چک کنی که از این زمان ها یک ساعت گذشته یا نه

darkwish
چهارشنبه 10 مهر 1392, 21:17 عصر
ممنون مشکل حل شد