PDA

View Full Version : جلوگیری از لود شدن عکسها و فایل های غیره ضروری صفهات اینترنتی

Omid.R.A.Candy
سه شنبه 09 مهر 1392, 19:16 عصر
سلام

خوب همون طور که از سوال مشخه.من می خوام یک سایت رو بدون عکسها و فلش و ... لود کنم تا سریعتر لود بشه.فقط به متون سایت نیاز دارم با چه کد نویسی به بروزر این دستور رو بدم؟

Omid.R.A.Candy
پنج شنبه 11 مهر 1392, 09:19 صبح
کسی هیچ نظر یا توصیه ای نداره؟

systam
پنج شنبه 11 مهر 1392, 12:50 عصر
سلام
توی تنظیمات اکسپلوره هست میتونی غیر فعالش کنی
نرم افزار در این زمینه هست : جلوگیری از باز شدن فیلم و فایل های متحرک در صفحات وب

Omid.R.A.Candy
پنج شنبه 11 مهر 1392, 12:54 عصر
سلام
توی تنظیمات اکسپلوره هست میتونی غیر فعالش کنی
نرم افزار در این زمینه هست : جلوگیری از باز شدن فیلم و فایل های متحرک در صفحات وب

خسته نباشین!

من می خوام کد نویسیش کنم.

NitroPlus
پنج شنبه 11 مهر 1392, 13:40 عصر
دوست عزیز شما میخوای مرورگر بنویسی؟
چون چندتا بحث شما رو دیدم اینطور بوش میاد!

Omid.R.A.Candy
پنج شنبه 11 مهر 1392, 13:50 عصر
دوست عزیز شما میخوای مرورگر بنویسی؟
چون چندتا بحث شما رو دیدم اینطور بوش میاد!

اصلا نه تو عنوان و نه تو تاپیک من حرفی از مرورگر نوشتن گفتم؟

من می خوام توری خاصیت webroser رو تغییر بدم که فقط متن بخونه و کاری با بقیه محتوای صفحه نداشته باشه.

Ali.sgh77
پنج شنبه 11 مهر 1392, 14:07 عصر
از rss چرا استفاده نمیکنی ؟ :-?

Omid.R.A.Candy
پنج شنبه 11 مهر 1392, 23:08 عصر

خوب توضیح می دین؟

علیرضا.ا
پنج شنبه 11 مهر 1392, 23:32 عصر
از صفحه ی rss اون سایت استفاده کن
مثلا:
http://vbcode.blog.ir/rss/

Mani_rf
جمعه 12 مهر 1392, 00:41 صبح
خسته نباشین!

من می خوام کد نویسیش کنم.

سلام.
میخای کپتچای سایت ها رو دور بزنی؟
با توجه به این که انجین WebBrowser که شما تو برنامه هاتون استفاده می کنید، انجین IE ست،تنظیمات بروزر مورد استفاده کاملا وابسته به IE نصب شده روی سیستم هست و راهی وجود نداره که بتونی خود بروزر رو دستی تنظیم کنی که عکس ها یا جاوا ها رو لود نکنه، بنابراین 2راه داری،
1 این که بشینی یک کامپاننتی بنویسی که به سمت سرور ریکوئست بفرستی و چیز هایی که میخای رو ازش بخای که بهت بده و لود کنی، یعنی دقیقا همون کاری که بروزر میکنه؛ (سخت نیست اما با توجه به پیشینه سوال هات فکر نمی کنم خودت از پسش بر بیای، کمترین پیش نیازش اینه که وب رو در حد متوسط بلد باشی.)
2 این که بگردی پیدا کنی ببینی وقتی که تو IE لود عکس ها رو غیر فعال می کنی تو رجیستری چه تغییری ایجاد می شه و از طریق رجیستری مقدار اون رو هربار عوض کنی. این هم خیلی سخت نیست، اگه 1کم تو انجمن های خارجی بگردی حتما پیدا میکنی.

این دوستمون هم احتمالا درست متوجه سوال شما نشده؛ چیزی که گفتند با سوال شما بطور مستقیم در ارتباط نیست.

Omid.R.A.Candy
جمعه 12 مهر 1392, 13:54 عصر
سلام.
میخای کپتچای سایت ها رو دور بزنی؟
با توجه به این که انجین WebBrowser که شما تو برنامه هاتون استفاده می کنید، انجین IE ست،تنظیمات بروزر مورد استفاده کاملا وابسته به IE نصب شده روی سیستم هست و راهی وجود نداره که بتونی خود بروزر رو دستی تنظیم کنی که عکس ها یا جاوا ها رو لود نکنه، بنابراین 2راه داری،
1 این که بشینی یک کامپاننتی بنویسی که به سمت سرور ریکوئست بفرستی و چیز هایی که میخای رو ازش بخای که بهت بده و لود کنی، یعنی دقیقا همون کاری که بروزر میکنه؛ (سخت نیست اما با توجه به پیشینه سوال هات فکر نمی کنم خودت از پسش بر بیای، کمترین پیش نیازش اینه که وب رو در حد متوسط بلد باشی.)
2 این که بگردی پیدا کنی ببینی وقتی که تو IE لود عکس ها رو غیر فعال می کنی تو رجیستری چه تغییری ایجاد می شه و از طریق رجیستری مقدار اون رو هربار عوض کنی. این هم خیلی سخت نیست، اگه 1کم تو انجمن های خارجی بگردی حتما پیدا میکنی.

این دوستمون هم احتمالا درست متوجه سوال شما نشده؛ چیزی که گفتند با سوال شما بطور مستقیم در ارتباط نیست.

استاد شما فرمودین:

با توجه به این که انجین WebBrowser که شما تو برنامه هاتون استفاده می کنید، انجین IE ست

انجین ها و یا کامپوننتهای دیگری داریم که این امکان رو برای ما فراهم کنه؟ مجانی یا کرک بودنش هم برام مهمه.

Mani_rf
شنبه 13 مهر 1392, 09:20 صبح
من خودم کامپاننت خاصی برای این کار سراغ ندارم باید بگردی. این رو (http://www.iopus.com/imacros/component.htm)امتحان کن ببین کارت رو پیش می بره