PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در مورد یادگیری mvc.net

rezavig20
سه شنبه 09 مهر 1392, 23:08 عصر
سلام
میخواستم بدونم پبش نیاز برای یادگیری mvc.net چیه؟

چه مباحثی از #c رو باید یاد گرفت که توی mvc.net کابرد داشته باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

sunn789
سه شنبه 09 مهر 1392, 23:37 عصر
من به تازکی دارم با mvc کار میکنم ، اونچه که دیدم مباحث mvc و پیش نیازهاش یه کم با سی شارپ در wpf و یا سیلور لایت فرق میکنه باید به اینترفیس ها مباحث ارث بری رو خوب یاد داشت اینها علاوه بر مسائل پایه سی شارپ هست

rezavig20
چهارشنبه 10 مهر 1392, 00:02 صبح
آخه من شی گرایی و سی شارپ رو بلد نیستم-و سی شارپ رو که دارم کم کم میخونم واسه طراحی وب میخوام بخونمش و یادش بگیرم-ولی نمیدونم کدوم مباحثش به دردم میخوره -آخه آموزش توی windows application دارم میخونم. کارم درسته؟ یا کتابی هست که چیزایی که لازمه بهم یاد بده؟
مثلا میدونم بحث رجیستری تو سی شارپ به دردم نمیخوره ولی ممکنه یه چیزایی رو بخونم و نفهمم کاربرد داره تو وب یا نه و وقتم هدر بره- شی گرایی رو کجا یاد بگیرم و چطوری؟
لطفا راهنماییم کن؟

alireza.tabesh
چهارشنبه 10 مهر 1392, 09:12 صبح
دوست عزیز اگر علاقه ای به نوشتن برنامه با C# نداری توصیه میکنم بری سراغ PHP چون خیلی قویه . البته بستگی داره چه سایتی بخوای بنویسی. اگر نیاز به گردش کار خاصی داره یا قراره پایه کاری جایی باشه باید و الزاماً شی گرایی ، پایگاه داده و طراحی نرم افزار رو بلد باشی . اگر فقط برای سایت های تبلیغاتی یا جمع آوری اطلاعات بدون گزارش خاص میخوای بر سراغ جوملا واقعاً قوی و خوبه. یکم هم JQueryUI یاد بگیری تکمیلی .

rezavig20
چهارشنبه 10 مهر 1392, 09:59 صبح
منظورم اینه که جه مباحتی لازمه توی #c یاد گرفت که توی asp.net mvc

rezavig20
چهارشنبه 10 مهر 1392, 12:02 عصر
دوست عزیز اگر علاقه ای به نوشتن برنامه با C#‎ نداری توصیه میکنم بری سراغ PHP چون خیلی قویه . البته بستگی داره چه سایتی بخوای بنویسی. اگر نیاز به گردش کار خاصی داره یا قراره پایه کاری جایی باشه باید و الزاماً شی گرایی ، پایگاه داده و طراحی نرم افزار رو بلد باشی . اگر فقط برای سایت های تبلیغاتی یا جمع آوری اطلاعات بدون گزارش خاص میخوای بر سراغ جوملا واقعاً قوی و خوبه. یکم هم JQueryUI یاد بگیری تکمیلی .

با جوملا میشه پول در اورد؟میشه فقط جوملا بلد باشی و باهمین کسب درامد کنی؟