PDA

View Full Version : سوال: استفاده از jquery

saeedeh119
پنج شنبه 11 مهر 1392, 00:37 صبح
خواهش میکنم یکی کمک کنه
من تازگی شروع بکار با MVC کردم.توی پروژه ام میخام از jquery استفاده کنم وتمام مراحل شناساندن اون رو انجام میدم ولی برنامه من هیچ درکی از jquery نداره واونا رو اعمال نمیکنه.آیا باید تنظیم خاصی رو پروژه ام اعمال کنم؟

hakim22
پنج شنبه 11 مهر 1392, 10:18 صبح
هیپ تغییری لازم نیست فقط باید با تگ script لینک رو اضافه کنید. یا اینکه از bundling استفاده کنید.

MiladParvane
جمعه 12 مهر 1392, 15:34 عصر
سلام دوست عزیز محتوای این فایل رو ببین بعدش داخل یه فایل از نوع js بنویس مرحله بعد باید به صفحه لینکش کنی
با تگ script در قسمت head صفحه
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم

موفق باشی

merlin425
جمعه 12 مهر 1392, 21:09 عصر
شاید شما jquery رو اشتباه link میکنی
مثلآ من فایل jquery رو تو پوشه script برنامه میزارم و با این روش به صفحه لینکش میکنم
<script src="~\script\jquery-min.js"></script>

اگه توجه کنی موقع آدرس دهی از علامت ~ استفاده میکنم که به این معنی هست باید بیاد تو دستورات سمت سرور و ادرس از رو سرور حساب کنه

iman mohadesi
شنبه 13 مهر 1392, 17:35 عصر
سلام
واسه منم این جور بود تا زمانی که فایل های js را تو پوشه Script نذاشتم کار نداد .
آیا حتما باید این نوع فایل ها در پوشه Script باشه؟

merlin425
شنبه 13 مهر 1392, 20:03 عصر
ببین بحث آدرس دهی درسته شما الان به فرض توی layout خودت میای نسبت به محل قرار گیری jquery ادرس دهی میکنی درستم هست حالا یه view هست که میاد از این layout استفاده میکنه و این view هست که واسه کاربر render میشه و ادرس دهی باید از محلی باشه که هم واسه layout هم واسه view درست باشه به خاطر همینه که پوشه script و content رو قرار میدن که توی ریشه سایته و وقتی توی ادرس از ~ استفاده میکنی یعنی برو به ریشه بعد وارد script بشو و این فایل رو بیار