PDA

View Full Version : برنامه تحت مرورگر

sadafmahjoobi
جمعه 12 مهر 1392, 01:45 صبح
سلام، شاید سوال من خیلی ساده و تکراری باشه و لی نتونستم جایی درموردش چیزی پیدا کنم، ممنون میشم اگه جواب بدید یا منو به لینک آموزشی ارجاع بدین
من می خوام یه برنامه بنویسم که تحت مرورگر و آفلاین اجرا بشه(فکر کنم بهش میگن سرور مجازی)
حالا من باید چکار کنم؟ چطور سرور درست کنم؟
در ضمن من برنامه نویسی تحت ویندوز(سی شارپ تا حدود قابل قبولی بلدم!)
لطفا راهنمایی کنید، مرسی

mahdioo12194
جمعه 12 مهر 1392, 01:48 صبح
خوب کار asp همینه دیگه webform !!!

sadafmahjoobi
جمعه 12 مهر 1392, 01:52 صبح
خوب کار asp همینه دیگه webform !!!
ممنون ولی راه اندازی سرور مجازیش چطوریه؟

mahdioo12194
جمعه 12 مهر 1392, 02:06 صبح
iis رو نصب کن

sadafmahjoobi
جمعه 12 مهر 1392, 02:07 صبح
iis رو نصب کن

راهی غیر از این هست؟

mahdioo12194
جمعه 12 مهر 1392, 02:14 صبح
خود VS هم از IIS Express استفاده میکنه!! نیازی به نصب iis نیست!!! با خود ویزوال استادیو webapplication بسازید مشکل چیه؟!!!

sadafmahjoobi
جمعه 12 مهر 1392, 02:24 صبح
خود VS هم از IIS Express استفاده میکنه!! نیازی به نصب iis نیست!!! با خود ویزوال استادیو webapplication بسازید مشکل چیه؟!!!

مشکل اینه که این اولین تجربه من در این زمینست:خجالت:
میشه بیشتر در مورد iis , iis express توضیح بدین؟مرسی

General-Xenon
جمعه 12 مهر 1392, 04:31 صبح
مشکل اینه که این اولین تجربه من در این زمینست:خجالت:
میشه بیشتر در مورد iis , iis express توضیح بدین؟مرسی

سلام وقت بخیر .برای درک تعاریف باید Server/Client Side رو بلد باشید ، اما به زبان ساده iis وب سروریست که کدهای سایتتون رو (C# Code + HTML + ... CSS) رو پس از پالایش نهایی به صورت HTML به Browser شما تحویل میده....
طبیعتا تفاوت iis , iis Express نحوه سرویس دهی به شماست. نسخه IIS که روی VS شما نصبه Express هست . محدود و جمع و جور(برای بررسی کد ها . عملکرد کلاس ها و غیره و ذالک) . اگر دقت فرمایید میبینید که در هنگام اجرا یک پورت اختصاصی همراه با IP لوکال( مثال : 127.0.0.1:8453) در اختیار شما قرار میده . پس این نسخه برای شما کارامد نیست . عملا دسترسی های مورد نیاز برای تنظیمات رو ندارید.

برای این کار شما باید IIS(نسخه بزرگتر + کاملتر) رو بر روی کامپیوتر سرور(میتونه هر کامپیوتری باشه) نصب کنید و تنظیمات امنیتی و ... رو اعمال کنید و در نهایت اجرا سایتتون رو داشته باشید.

موفق باشید